Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do blue_voyager tylko ja niedostałem

 

A to, że Ty nie dostałeś to ma świadczyć, że nie ma takiej oferty, czy może, że Ty nie potrafiłeś wynegocjować takiej stawki? Pomyśl, to pomaga, nie będziesz przynajmniej wyrażał kategorycznych sądów nie mających nic wspólnego z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 3. rozmowa (1. po wypowiedzeniu, wypowiedzenie przyjęte, umowa kończy się 30.06) i proponują mi to samo co przed wypowiedzeniem tj.

CANAL+KOMPAKT za 54 zł + jeśli chcę PVR za 15 zł (19m.)

Ja na to że za drogo, to Pan mi proponuje

CANAL+START za 40 zl + jeśli chcę PVR za 15 zl (19m.) bo przecież muszę coś mieć i chyba nie chcę zostać bez tv,

ja na to że nic nie muszę, bo w Olsztynie mam MUX-2 gdzie jest lepsza jakość niż w cyfrze (to prawda), a od października będę miał MUX-3, do tego wiem że znajomi dostali ofertę na C+KOMPAKT za 47 zł, ale nie odpuścił. Powiedział żebym się zastanowił bo lepszej oferty nie będzie, zadzwoni w poniedziałek

 

dotychczas miałem za 56,90

■ KOMPAKT 29,90

■ CANAL+ HD 9,00

■ FILMBOX 0,00

■ HD MIX 8,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 10,00 (PACE PVR)

umowa z grudnia 2009

PVR chcę zostawić, bo bardzo dużo go używam

 

P.S. po pół godziny zadzwoniła inna Pani ciągle z tą samą ofertą, mówię że chcę C+KOMPAKT +PVR za 62 zł, powiedziała że spróbuje znaleźć dla mnie ofertę i być może nawet dziś jeszcze zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a negocjował ktoś z podstawowych pakietów??

 

dostałem dziś sms że kończy mi się umowa

mam obecnie pakiet Start w promocji 50% ceny plus dekoder Thomson na wypożyczeniu za 0 zł

 

interesuje mnie pakiet Komfort - jak myślicie,uda się wynegocjować podobna zniżkę na 15 lub 19 miesięcy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Optimumz HD MIX. Do końca czeerwca umowa. Dzwonię do Cyfry a konsultant na, to że proponują mi umowę na 19 miesięcy - ten same pakiety i te same kanały, które mam teraz za 80 zł! Pytam się go gdzie jest promocja ponieważ teraz płacę 71 (w ramach obecnej promocji) - a on na to, że jeśli nie podpiszę umowy (i przejdzie ona na czas nieokreślony) będę płacił 130 zł!!!!! I to jest ta "promocja". Powiało "dziadostwem" więc pytam go czy jeśli nie można już obniżyć kwoty, to czy za te 80 zł mógłbym dostać np. HBO. A konsultant na to, że nie ma takich możliwości. Hmm... czyżby nadszedł czas na zmiany (platformy)?

 

P.S.

Nie wiem jak on wyliczył te 130 zł - właśnie odwiedziłem stronę Cyfry i tam, każdy człowiek "z ulicy" może mieć te pakiety, które mam ja za 87zł:-)) A ja w promocji po 12 latach z Cyfrą mogę mieć 7 złotych taniej :censored::mrgreen::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Grudnia 2009. OPTIMUM C+, HD PVR, MR, FILMBOX, 5xHD za 59,90 zł.

 

Wypowiedzenie wysłane miesiąc temu, do tej pory oferty za to samo 100-120 złotych.

 

Dziś telefon, że "wyjątkowa oferta", jeszcze z okresu wielkanocnego i lepszej już nie będzie:

 

- KOMPAKT C+ 54zł. lub Optimum C+ 64 zł.

- HD PVR 15zł.

- MULTIROOM 15zł.

- zobowiązanie 19 miesięcy.

 

Czy ma jakiekolwiek znaczenie fakt, iż posiadam 100% zniżki na MR, tak żeby dało się coś taniej za to ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa pod koniec Czerwca Canal+Optimum za 42 zł.

Do tej pory jeden telefon z propozycją C+kompakt za 54 zł i C+optimum za 64 zł.

Śledząc wątek widzę, że można wynegocjować 47 zł za c+kompakt i 57 za c+optimum, mam pytanie czy ktoś jeszcze lepszą ofertę otrzymał w jeszcze lepszej cenie, czy to jest max co cyfra proponuje tym którzy dostali półtorej roku temu te mega oferty tj. 29 za c+kompakt i 42 za c+optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w takiej samej sytuacji,wysunąłem swoje propozycje i też usłyszałem słowa o dobrodziejstwie z okazji lecia cyfry.W sumie nie chciało mi się jęczeć i narzekać by uzyskać opłaty,o których tu się pisze.Podejrzewam,że jest coś na rzeczy w tym,że uzyskuje się ceny o kilkanaście zł. większe od dotychczasowych tzn. jak ktoś miał optimum z canal+ za 42zł to dostaje nową opcję za 57,a jak ktoś miał kompakt z canal+ za 29 zł to może uzyskać te 47...pozostali mogą uzyskać odpowiednio 54 i 57.W niektórych sytucjach,z tego co niektórzy piszą,można uzyskać niższe ceny w pozostałych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie i ja wcześniej zamieniłem kończącą się umowę za dwadzieścia dziewięć na czterdzieści siedem złotych. Plus na otarcie łez dostałem dekoder HD za 129 zeta.

Mogę docelowo również zwiększyć pakiet na optimum C+ za 57 zł + (lub) opcję HD za jedenaście.

Nie zawalczyłem, bo ta umowa jako druga w zupełności mi wystarcza?

A kogo pytasz, czy te warunki Ci wystarczają? I o co więcej chciałeś zawalczyć?

Zapytam siebie - "...w zupełności mi wystarcza?"

Nie zawalczyłem, bo byłem już umęczony tymi wiecznymi telefonami Cyfry+

Z drugiej strony mogłem zaczekać do września, października i dłużej – jako, że mam drugą umowę ze wszystkimi kanałami filmowymi + Filip PVR + Filip HD + Multiroom i żadna "krzywda" mi by się nie działa. A kłócić się o siedem złotych…

Zmęczyło mnie noszenie karty z jednego pokoju do sypialni i odwrotnie.

Miałem smaka również na drugi PVR lub Filipa HD ale wyszło jak wyszło. Przyjąłem propozycję Sagemcoma za 129 PLN. Choć nie wszystko jest stracone – może będzie Filipek HD?

czy te warunki Ci wystarczają?

To się jeszcze okaże. Dziś wystarczają a jutro? Kto wie.

A tak w ogóle to telewizji mało co oglądam. Chyba, że jest jakiś hit.

A przed snem obowiązkowo "dobranockę" – Kiepskich :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzwonili do mnie i zeszli z 78 na 64 za canal + optimum, ale ja czekam na 57 :evil: facet powiedział, ze za 57 nie ma opcji i że ludzie na forach piszą różne rzeczy ha ha :D myślał, że mu uwierzę :P jeszcze ta ściema, że porozmawia z przełożonym.. bo na początku znów było 78zl :wink: Powiedziałam, ze dziekuje i czekam az się zjawi przełożony, który da mi za 57 zł :D

 

a za ile można uzyskac canal+komfort ?? bo w sumie to te optimum mi chyba niepotrzebne..szkoda kasy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zaproponowali to na co liczyłem, tj:

CANAL+KOMPAKT + PACE PVR za 62 zł (47+15) (15 miesięcy)

i się zgodziłem. Pani czytała mi treść umowy chyba z 5 minut, o ile dobrze usłyszałem, było tam m.in. coś o możliwości przejścia na OPTIMUM za 57 bez opłat za zmianę pakietu, ale na razie w to nie wchodzę.

Jestem zadowolony (nowi płacą za to samo 72 zł), dobrze że zakończyłem ten temat, bo już mnie męczyły te telefony (dziś dzwonili 11 razy w tym 4 odebrane. najpierw z numeru 222200180, a najlepsza oferta i umowa z ukrytego). Będę płacić 5 zł więcej, tracę FILMBOX (śmieć) i HD MIX (9 kanałów) ale tego i tak nie mogłem utrzymać bez przechodzenia na OPTIMUM. Szkoda mi najbardziej TVP HD (liczę że bedę miał od października MUX-3) oraz trochę NAT GEO HD i BBC HD reszty nie oglądałem

 

dotychczas miałem za 56,90

■ KOMPAKT 29,90

■ CANAL+ HD 9,00

■ FILMBOX 0,00

■ HD MIX 8,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 10,00 (PACE PVR)

umowa z grudnia 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...