Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się wkurzyłem bo otrzymałem ofertę na Canal+Optimum na 15 miesięcy po czym dzwoniąc do nich aby przedłużyć umowę babka proponuje mi to samo za 64zł , stwierdziłem że mają bałagan i dziękuję za taką promocję. Czekam może zadzwonią a jeżeli nie to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie uparcie proponują C+Kompakt za 62zł, chcę za 43zł :twisted: .

Nie ugnę się.

 

Mam opcję wzięcia na nowo 2. dnia m-ca przez telesprzedaż C+Start dla innych abonentów.

Miałbym 3m gratis + 1m rozpoczęty też gratis , a potem abo. za 41zł.

 

Można i tak :brawo::).

 

Jak Orange Sport odpada, to wystarczy C+Start (to taniej niż Multipakiet Canal+HD za 45zł), resztę mam gdzie indziej.

 

Dodam, że umowę mam do końca czerwca 2011. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to C+Kompakt można mieć najmniej za 47zł (ja tak mam) a nie 43zł...

 

Co do opcji dla nowych abonentów. Pewnie, że jest to jakieś wyjście ale nie zapominaj, że do ceny dojdzie Ci jeszcze koszt aktywacji 99zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zadzwonili do mnie w sprawie przedluzenia umowy(wypowiedzienie wysłałem).Na początku Pani zaproponowala mi C+ Kompakt za 54 zł,a ja na to że mozna ten pakiet miec za 47 zl i ze za tyle to moge sie na niego zdecydowac.Konsultantka poszla sie zapytac przelozonego czy wogole jest taka oferta i czy ma sie zgodzic na to,wrocila i rzeczywiscie przyznala ze jest taka oferta na C+Kompakt za 47 zl na 15 miesiecy i ze jestem abonentem od 2008(dlugosc stazu moze miec jakies znaczenie) i dlatego przystaja na moja propozycje, ja sie oczywiscie zgodzilem i przedluzylem umowe.Wnioskujac trzeba ich przycisnac i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zawsze lepiej być abonentem ze stażem niż nowym, zawsze coś więcej można ugrać.

 

To nieprawda.

@homzik, wielu by wzieło tę ofertę zwłaszcza tych którym proponują 62 zł. Dekoder Sagemcom mozna sobie odpuścić. Za to powalczyć o Pace PVR za 10zł/m-c, bo w tych tańszych promocjach za 47 zł na 15 m-cy jest tylko za 15 zl. Bilans wyjdzie tylko 2 zł do tyłu. Poza tym jeśli do tego umowa na 19 m-cy a nie na 15 to tym lepiej bo koniec wypadnie na gwiazdkę 2012 (o ile świat bedzie wówczas jeszcze istniał :lol2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy :)

Niebawem - 31.05. kończy mi się umowa. Mam Optimum + c+ HBO, Filmbox i multiroom za 79,80. Multiroom na rachunku jest za 0. Nie zależy mi na Filboxie.

Pytanie do specjalstów: za ile i jak można najtaniej to dostać (wypowiadać czy dzwonić?) oraz jak stać się posiadaczem multiroomu bez 6 dodzinych doładowań w mojej sytuacji. Myślę również o C+ w HD. Może dadzą dekoder? Proszę o podpowiedź. Diękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dawali Ci C+Kompakt za 54 to mógłbyś w każdej chwili przejść na C+optimum za 64. Twoja decyzja. Ale pewności nie masz czy w następnym telefonie zaproponują Ci C+optimum za 57 czy za 78 zł.

 

Mam czas czekać, a poza tym aż tak bardzo mi chyba nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam pakiet Optimum z Canal+ i płacę za niego 42 zł/mies, dodatkowo miałem przez 8 miesięcy HBO za 14,90, ale jego nie liczę do podstawy umowy. 31 maja kończy mi się umowa i tu pytanie, czy jest szansa na wynegocjowanie podobnej kwoty na kolejnej umowie. Umowa jest na mojego ojca, już rozmawiał z nimi i z tego co mówił to kazali mu napisać wymówienie oraz że przygotowali mu nową umowę za ponad 100 zł. Z Cyfrą związaliśmy się pod koniec 2008 roku, teraz byłaby to już 3 umowa. Mam nadzieję, że da się coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche inne pytanie. wiekszosc z was pisze co mozna wynegocjowac przy przedłuzaniu umowy a mnie interesuje co bede mogł załatwic jak wypowiem umowe z okazji konca tvn warszawa abonentem jestem od grudnia 2010. czy moge liczyc na cos w rodzaju kompakt c+ za ok. 50zł? wiem ze to troche wróżenie z fusów bo dopiero pojda te wypowiedzenia ale ostatnio mozna było wypowiedziec jak była zmiana regulaminu wiec troche podobna sytuacja wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu rezygnacji (w tej chwili Canal+ Optimum za 42 zł do czerwca), telefon od konsultanta z ceną najpierw 76zł, potem 69zł, odmówiliśmy. Po 10 min telefon i propozycja 64zł, nasza odpowiedź,że czekamy na ofertę poniżej 60zł, a najlepiej 57zł. Po konsultacji z kimś wyżej zgoda - mamy więc 57zł na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic 5 telefon i zgodziłem się na kompakt+canal za 54 zł (15 miesięcy) nie dali optimum+canal za 57zł szkoda, powiedzcie mi jest spora różnica między tymi pakietami? bo wydaje mi się że jakoś szczególnie nie....

 

Trzeba bylo ich przycisnąc, ja dzisiaj podobna sytuacje mialem ale z C+Kompakt,miła Pani z propozycja 54 zl na 15 miesiecy, a ja do niej ze chce za 47 zł a jak nie to odchodze,musiala isc do przelozonego sie wypytac,ale okazalo sie ze mozna i przedluzylem za 47zl na 15 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie w trakcie negocjacji z cyfrą +. Moja oferta brzmiała:

 

 

CANAL +OPTIMUM - 64 zł

HD optimum - 5 zł

sagem com - 29 zł (jednorazowo)

 

na co dostałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie brak jest

możliwości skorzystania z przedstawionej przez Pana propozycji.

 

Wyjaśniam również, iż przesyłane zestawienia zależne są od

dostępnych w CYFRZE+ ofert.

 

Informuję, że obecnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na

poniższych warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 69 zł przez 19 miesięcy kalendarzowych

(standardowa cena pakietu to 99 zł),

- opcja HD Optimum (TVP HD, MTVN HD, National Geographic HD, National

Geographic Wild HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Animal Planet HD, BBC HD,

Fox Life HD) w cenie 11 zł miesięcznie,

- opcja HBO HD w cenie 27 zł miesięcznie,

- zakup terminalu SD w cenie 49 zł lub Sagemcom HD w cenie 129 zł,

- Okres Minimalny Umowy 19 miesięcy kalendarzowych.

 

I teraz mam pytanie czy mam szanse wywalczyć to czego oczekuje? Targować się z nimi dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kiedy Ci się umowa kończy, jeśli do 30 czerwca to możesz jeszcze poczekać, 2 osoby tutaj pisało, że w czerwcu będą lepsze propozycje, jak na razie C+ daje dość zaporowe ceny.

Korzystają z okazji okres letni nie jest korzystnym dla abonentów, w okresie świątecznym jest więcej do wywalczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekkk61 Jak wypowiadasz bo ci oferta nie odpowiada to watpie zeby jakos starali cie powstrzymywac bo TVN Warszawa specjalnie dla Ciebie nie stworza :)

 

Przecież wiadomo ze nie chodzi mi o tvn warszawa czyli według Ciebie wogole do mnie nie zadzwonia z jakąs fajna oferta?

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...