Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał to bym sprzedał..

 

Liczę po cichu na nową panię Prezes i jej ruchy. Obecna promocja cenowa trwa już 2 miesiące, więc jeśli nie w maju to na pewno w czerwcu będzie coś nowego. Może wtedy będzie taniej.

 

Jakichś większych rewolucji spodziewałbym się we wrześniu. Po wakacjach ludzie wracają przed telewizory i trzeba ich czymś skusić. Ale to tylko moje rozmyślania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dostalem SMSa z informacja ze konczy mi sie umowa z 30.6.2011 i ze czytalem na forach ze sa promocje dla przedluzajacych i chce ta promocje za 57 zl za pakiet Optimum Plus.

Dostalem odpowiedz ze maja dla mnie oferte za 85 zl!

 

to ja odpisalem czy upadli na glowe, bo to 2 razy tyle niz dotychczas place (bo place 42 zl)

 

napisalem, ze jak nie dostane tej oferty to rezygnuje i przechodze dla n..

ciekawe co teraz odpisza..

 

wkurza mnie to ze kazdy dostaje inna propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djmafia, po pierwsze jakbyś poczytał ten temat (a podobno czytałeś na forum), to byś wiedział, że za 57zł Canal+Optimum był oferowany tym, co złożyli wypowiedzenia. Po drugie podobno oferta nie jest już dostępna.

Z resztą polecam dokładniej prześledzić ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to przez nkę trochę. Do tej pory oferowała wszystkie pakiety za 48 zł, więc Cyfra starała się też obniżać jak się dało. A teraz w n trzeba już wyłożyć 59 zł (bez kanałów premium) to i Cyfrze już nie zależy bo wiedzą, że i tak większość abonentów zostanie i tak.

Ale mam nadzieję, że w końcu zmiękną i zaproponują coś normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie traćcie wiary w negocjacje mi się udało po wysłaniu maila z propozycja przed chwilą dzwoniono że zgadzają się na przedstawioną umowę prze zemnie czyli 57zł za C+ Optimum na 15 miesięcy umowa i chciałem PVR za 10zł lecz zaproponowano za 15zł na co nie się nie zgodziłem i postanowiłem wykupić dekoder hd za 129zł. `

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djmafia, po pierwsze jakbyś poczytał ten temat (a podobno czytałeś na forum), to byś wiedział, że za 57zł Canal+Optimum był oferowany tym, co złożyli wypowiedzenia. Po drugie podobno oferta nie jest już dostępna.

Z resztą polecam dokładniej prześledzić ten wątek.

Ty też mógłbyś lepiej prześledzić wątek. Wtedy wiedziałbyś, że ciągle abonentom udaje się uzyskać cenę 57 zł za Canal+ Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue_voyager, zauważ, że napisałem "podobno". Poza tym zbliża się okres, w którym Ci, którzy mieli c+ za darmo oraz np. kompakt za 29zł będą na wypowiedzeniu (o ile złożą), więc sądzę, że coś więcej niż stadard dla nowego da się ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem: Canal+Start: 43 zł + PVR za 10 zł. 19 miesięcy (do XII 2012). Wznowienie po rozwiązaniu z końcem kwietnia. Za maj zapłacę proporcjonalnie jak za poprzedni pakiet (bodaj Optimum [ze wzgl. na NG], C+, Orange Sport) wg starej ceny. Niby parę zł drożej, ale za to będę miał OS do końca miesiąca - może to i dobrze. Jednoczesna umowa z N-ką niestety nie dała dodatkowych 3 miesięcy za darmo, ale też nie płaciłem za aktywację. Jestem zadowolony, bo płacić będę 53 zamiast prawie 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wczoraj proponowali mi canal+optimumHD i HBO HD za 111zł na 19 miesiecy a teraz zaproponowali to samo za 91zł przy umowie na 15miesiecy, zgodziłem sie, można było jeszcze parę złotych wytargować ale szczerze mówiąc już mi się zwyczajnie nie chciało gadać z nimi 3 razy dzienni przez ponad tydzień:P

 

więc wyszło mniej więcej tak: HBO HD w normalnej cenie-27zł i optimum canal+HD za 64zł wiec myśle że nawet nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 3 miesięcy mam prestiż hd+ za 0zł do maja,czerwiec, lipiec po 79zł, sierpień koniec umowy - 179zł, dzisiaj mogłem już negocjować, zadzwoniłem i zaproponowali mi:

kompakt c+ hd za 62 zł, albo optimum c+ hd, do tego pvr za 10zł,

tu jest taniej dla nowych: http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html

czek mnie jeszcze sporo dzwonienia,

płace im już z 10lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę anteny masz stałą, tego nie da się zmienić. Przy przedłużeniu jak najbardziej możesz wziąść dekoder HD na własność (jednorazowa opłata), o ile masz podłączoną opcję HD lub przy aneksowaniu takową wybierzesz. Dekoder HD masz tylko jeden, SAGECOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla nowych klientów cena to 99 + 29 = 128 dla obecnych przy przedłużeniu (nie ma podziału na aktywację i cene samego dekodera) to 129 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesfan, nie ma takiego pakietu jak canal+optimumHD. Jest CANAL+OPTIMUM. Poza tym grzegorz1017 nie pytał o cenę promocyjna, tylko w standardzie.

 

tak sorry canal+optimum, ale ma w sobie kanały HD paczki canal+, a gdzie ja podałem jakieś ceny promocyjne? to wszystko co podałem jest dla nowych abonentów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...