Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Własnie przedłużylem kompakt c+ za 47 zl/miesiac na 15 miesięcy i niech nikt nie pisze ze nie ma takiej oferty!

 

Zaproponowano mi rownież optimum c+ za 57 ale zdecydowalem sie na kompakta.

A o to jak to zrobilem może sie komus przyda:

 

Oczywiscie do wczoraj telefony sie urywały ale za każdym razem (poza pierwszym jakieś 2 tyg temu, kiedy to zaproponowano mi kompakt C+ za 54/miesiac, ale odmówiłem twierdząc, że muszę sie zastanowić) proponowali 62 za kompakt C+ i że innej opcji nie ma więc jak sie nie decyduję to żebym im odnióśł karte na początku maja.

 

Dziś zainspirowany tym forum poprzez formularz kontaktowy dla abonentów na ich stronie wysłąłem taka oto wiadomość:

 

Witam. W związku z wypowiedzeniem umowy mijającej 30 kwietnia 2011 jako

Wasz klient od czasów Wizji tv, wyrazam chęć przedłużenia umowy na 15

miesiecy z pakietem kompakt plus canal+ w cenie łącznej maksymalnie 47

zł/miesiąc oraz najzwyklejszy dekoder sd na wlasność za

49 zł bez opłaty abonamentowej. Jeśli są Państwo w stanie złożyć mi taką ofertę

proszę o kontakt telefoniczny dzisiaj tj 29 04 2011r. najpóźniej do

godziny 18. Jeśli moja propozycja jest niemożliwa do

zrealizowania pragnę podziekować za kilkanaście lat współpracy.

Proszę nie dzwonić z inną ofertą jak ta którą przedstawiłem.

Pozdrawiam

 

Wiadomość tą wysłałem ok 14 30, o 14 45 dostałem maila:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana zgłoszenie

zostało przekazane do odpowiedniego działu.

 

W najbliższym czasie skontaktuje się z Panem Specjalista ds. Oferty

Programowej CYFRY+.

 

Proszę o cierpliwość w ww. kwestii.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Anna xxxxx

Dział Relacji z Abonentami

 

Ok 15 dzwonil tel. i rozmowa z miłą Panią. Oczywiście zgadzają sie na to co zaproponowałem, nawet poprosilem żeby mi włączyła od razu canal+( co zrobiła ). Nie musiałem nic negocjować co przyznam po ich wcześniejszych telefonach wydało mi sie troche dziwne :)

Jak widać da sie wiec życzę reszcie forumowiczów powodzenia w negocjacjach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo truly niezłe pisemko wystosowałeś "Proszę nie dzwonić z inną ofertą jak ta którą przedstawiłem"

I bardzo dobrze. Trzeba stawiać jasno i konkretnie swoje oczekiwania - zresztą nie są to oczekiwania nie wiadomo jakie, gdyż normalnie takie oferty dawano dla przedłużających umowę.

Wstyd jedynie dla CYFRY i konsultantów CYFRY (bo to oni tak "dbają" o wieloletniego klienta), że abonentowi z tak długum stażem nie proponowano wcześniej lepszych warunków, tylko takie skąpstwo. Ludzie z rocznym stażem niejednokrotnie otrzymywali lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przed chwila przedluzylem umowe: zestaw promocyjny CANAL+ Optimum w cenie 57 zł , 11zl za kanaly HD, HBO HD - 27 zl, Orange Sport 10 zl, opcja multiroom - 15 zl dekoder pace pvr - darmowy wynajem - czyli wymieniony pakiet za 120 zl na okres 15 miesięcy oraz możliwość kupna terminalu SAGEMCOM HD DSI 87 w cenie 149 - cena tak ze wzgledu na darmowy wynajem paca - taka dostalem informacje. Zestaw dostalem po wczesniejszym e-mailu ze na taka oferte sie zgodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące tej wypożyczalni VOD w canal+ Czy jest taka możliwość aby na przedłużenie umowy otrzymać to VOD na korzystnych warunkach być może za darmo, napiszcie czy udało się komuś to wynegocjować i na jakich warunkach???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już tak bardzo mi nie zależy na trzymaniu Cyfry chociaż lubię Canal + to mój faworyt ale bez konkretnej propzycji to nie wiem czy oplaca się tak walczyć bo za pare dni Polsat i to w HD bedzie w N , którą mam a zona jest abonentką i nie chce przedłuzać umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj rano napisałem maila do cyfry, że w związku z tym iż moja umowa dobiega końca (wysłałem wypowiedzenie) jestem skłonny ją przedłużyć wybierając pakiet Canal+ Optimum za 57 złotych/miesiąc. Po południu otrzymałem telefon od miłej pani która poinformowała mnie, że jest taka możliwość - Canal+ Optimum za 57 zł. Umowę przedłużyłem na 15 miesięcy. (a wczoraj pan mnie informował, że tych ofert już nie ma :). A jednak można.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu kłamie, albo forumowicze (bez obrazy, dla tych co mówią prawdę :D ), albo konsultanci :> Są jakieś dowody na tezy forumowiczów, bo już zwątpiłem :shock:. W dniu dzisiejszym trzy rozmowy z "Cyfrą+" - różni konsultanci, zaprzeczający ofertom "Canal+ Optimum" za 57zł :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie coś jest nie tak również 4 telefony propozycje na formularz kontaktowy i za każdym razem informacja, że oferta została wycofana 18 kwietnia i nie ma mowy żeby ktoś otrzymał cenę 47 lub 57zł. Albo konsultanci robią z nas idiotów, albo ktoś nieźle bawi się na tym forum !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac_latawiec po to jest ten temat żeby tutaj zadawać takie pytania, a swoją drogą to jestem ciekaw czy możliwe jest dostanie ponownego 100% rabatu na Philipsa pvr bo czytałem w tym temacie że cyfra nie chce dawać ponownie rabatów na dekodery pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zadawać ponownie to samo pytanie, posłuchałbyś rady bardziej doświadczonego Kolegi z forum. Co z tego, że Ci napiszę, że ja około 10 kwietnia dostałem 100% rabat na PVR skoro od tamtego czasu mogło się wiele zmienić i zaraz pojawi się 10 postów, że takich rabatów już nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale polityki cyfry kompletnie nie rozumiem jeżeli chodzi o te pvr'y. :| Cyfra jest pod tym względem strasznie zacofana, bo jak można np. żądać za dekoder Philipsa taką samą cenę już prawie 4 lata :!: Cyfra cały czas traktuje te swoje dekodery jako dobro luksusowe dla najbogatszych , a przecież od 2007r. ceny produkcji dekoderów spadły o ponad 50% jak nie lepiej.

 

Jeszcze gorszą rzeczą jest fakt, iż wynajmują za taką samą cenę dekoder z dyskiem 250GB i 500GB :!:

 

Brakuje mi też wprowadzenia większego rabatu wynajmu np. dla klientów z największymi abonamentami. Niestety w porównaniu do N-ki są daleko w tyle, bo tam przynajmniej obniżyli cenę swoich dekoderów PVR od 2007roku i to znacząco.

 

Kiedyś myślałem , że najgorszą platformą skierowaną do klientów najbiedniejszych i najmniej wymagających jest Polsat , ale z każdym miesiącem utwierdzam się w przekonaniu , że to jednak Cyfra stacza się na dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach abonent Cyfry+ może rzeczywiście łatwo wpaść w furię - nie dość że musi się prosić o warunki przedłużeniowe, które jednym są dawane od ręki a innym odmawianie nawet po kilku telefonach, to jeszcze oferta zaczyna kuleć w stosunku do tego co zaczyna wyprawiać konkurencja... N-ka to chyba dodaje nowy kanał HD średnio raz na miesiąc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłałem na początku marca,umowa wygasa z końcem czerwca,cyfra+ jak do tej pory milczy.

Więc ja przerwałem milczenie i zadzwoniłem do nich czy aby wypowiedzenie dotarło.

Tak dotarło pana wypowiedzenie :D i umowa wygasa z końcem czerwca usłyszałem i cisza.Dobranoc powiedziałem i zakończyłem rozmowę.

 

A tak na marginesie to mam już dosyć ich PVR 250 i nawet za darmo go nie chce.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale polityki cyfry kompletnie nie rozumiem jeżeli chodzi o te pvr'y. :| Cyfra jest pod tym względem strasznie zacofana, bo jak można np. żądać za dekoder Philipsa taką samą cenę już prawie 4 lata :!: Cyfra cały czas traktuje te swoje dekodery jako dobro luksusowe dla najbogatszych , a przecież od 2007r. ceny produkcji dekoderów spadły o ponad 50% jak nie lepiej.

 

Jeszcze gorszą rzeczą jest fakt, iż wynajmują za taką samą cenę dekoder z dyskiem 250GB i 500GB :!:

 

Brakuje mi też wprowadzenia większego rabatu wynajmu np. dla klientów z największymi abonamentami. Niestety w porównaniu do N-ki są daleko w tyle, bo tam przynajmniej obniżyli cenę swoich dekoderów PVR od 2007roku i to znacząco.

 

Kiedyś myślałem , że najgorszą platformą skierowaną do klientów najbiedniejszych i najmniej wymagających jest Polsat , ale z każdym miesiącem utwierdzam się w przekonaniu , że to jednak Cyfra stacza się na dno.

 

Zgadzam się co do tego.

PVR-y cyfry to jedno wielkie nieporozumieni. Obecnie mam za darmo Pace 500 i nie zapłaciłbym za niego nawet złotówki za wynajem. A PVR 250 Philipsa nie używałbym nawet gdyby mi Cyfra dopłacała 15 zł miesięcznie za jego użytkowanie.

Nie jest to wątek o dekoderach więc nie rozwijam więcej wątku. Ostatnio Cyfra rzeczywiście dziwną politykę prowadzi wobec abonentów - nierówne traktowanie, uzależnione sam nie wiem od czego. Na pewno nie od stażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...