Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tu kolega według mnie ma rację, kurcze 39zł kosztuje multipakiet w wersji SD tutaj za 47zł można było dostać canal+hd z pakietem kompakt,i jak to może być za drogo dla co po niektórych?! Bardziej powinni pomyśleć w kwestii opłat za dekodery! Ale o tym już wcześniej napisałem, jak ja to widzę.

P.S.Przy okazji, w tym miejscu chciałby podziękować: Cyfra.tv, za odpowiedź na moje zapytanie wczoraj na priv! Widzę, że pytania z tematu sprzętowego w MR i kosztów są za skomplikowane, szkoda.

:roll: multi w sd 4miechi 50%=33 średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zastanawiam jak to jest z tym przedłużaniem umów i aktualnymi ofertami. Od kilku dni dzwonią do mnie różni konsultanci z różnych numerów i każdy proponuje co innego. Dzisiejszy konsultant pobił chyba wszystkich zaczynając od 99 zł za Canal+Optimum. Ostatecznie zszedł do 64 ale się nie zgodziłem, czekam teraz na kolejne telefony i się wtedy okaże czy 57zł a nawet 56 jak co niektórzy twierdzą jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moje kompetencje nie musisz się martwić. To raczej ta osoba nie jest na bieżąco z ofertami skoro proponuje coś, co jest obecnie ofertą zamrożoną. Ale to na szczęście nie mój problem.

 

I jak tu się nie martwić... Jeszcze niedawno nie wiedziałeś o ofercie na 13 mies, a teraz jest "zamrożona" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arr0w, jak ktoś Ci zaproponował coś, co nie powinien, czyli wspomniane 13 miesięcy, to na 90% jest nie doinformowany, albo Cię wkręcał, byle byś się tylko zgodził na aneks. Zresztą, jak coś jest 'zamrożone', czyli nie może zostać zaproponowane, to po co o tym wspominać, skoro i tak nie można tego dostać.

Arr0w, najprawdopodobniej będziesz musiał te 13 miesięcy reklamacyjnie sobie załatwić, jak dostaniesz aneks z innym okresem minimalnym, chociaż nie wiem jak dokładnie wygląda zamrożenie czegoś w systemie konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego jak się weźmie umowę na 13 miesięcy, powiedzmy że skończy wam się umowa w maju i co? Okres bardziej atrakcyjnych promocji jest w okresie listopad góra styczeń. Jeśli będę przedłużal umowę (kończy się w czerwcu) to już wolę wziąć za 52 czy tam 54zł optimum na 19 miesięcy i skończyć umowę na okres świąteczny zawsze to większe prawdopodobieństwo uzyskania lepszej oferty niekoniecznie w Cyfrze ;) Szkoda że nie oferują tym co podpiszą dłuższą umowę, albo darmowy wynajem PVRa, albo tańszą miesięczną opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arr0w, jak ktoś Ci zaproponował coś, co nie powinien, czyli wspomniane 13 miesięcy, to na 90% jest nie doinformowany, albo Cię wkręcał, byle byś się tylko zgodził na aneks. Zresztą, jak coś jest 'zamrożone', czyli nie może zostać zaproponowane, to po co o tym wspominać, skoro i tak nie można tego dostać.

Arr0w, najprawdopodobniej będziesz musiał te 13 miesięcy reklamacyjnie sobie załatwić, jak dostaniesz aneks z innym okresem minimalnym, chociaż nie wiem jak dokładnie wygląda zamrożenie czegoś w systemie konsultantów.

 

Dostałem potwierdzenie z ICA:

Umowa została przedłużona na 13-miesięczny Okres Minimalny obowiązujący do 31.05.2012 roku. Miesięczny abonament za wybrany pakiet CANAL+ Optimum wynosi 56 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam takie pytanie kończy mi się umowa z cyfra w czerwcu obecnie posiadam pakiet optimum za 44,73 zł( po tej małej podwyżce to nie wiem ile ale na pewno nie więcej niż 50 zł) i mam takie pytanie czy jest jakaś szansa, ze zostanie przy tej cenie i nawet mogę wziąć umowę na 2 lata jeśli jest taka możliwość ?? Bo tak szczerze nie chce tych canał+ czy hbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam takie pytanie kończy mi się umowa z cyfra w czerwcu obecnie posiadam pakiet optimum za 44,73 zł( po tej małej podwyżce to nie wiem ile ale na pewno nie więcej niż 50 zł) i mam takie pytanie czy jest jakaś szansa, ze zostanie przy tej cenie i nawet mogę wziąć umowę na 2 lata jeśli jest taka możliwość ?? Bo tak szczerze nie chce tych canał+ czy hbo.

69 zł opłata standardowa za optimum .

Jak wyślesz wypowiedzenie i potem po negocjujesz to dostaniesz optimum za 54 zł

Jak zakończysz umowę i na jakiegoś innego domownika weźmiesz nową umowę przez internet to zapłacisz 52 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisałem aneks 15.04 na optimum za 57zł na 15 miesięcy. Dziś przesłali kopertę więc kupiłem dekoder a jako, że wcześniej nie miałem hd po włączeniu okazało się, że nie mam aktywnych programów typu "canal+ HD". Muszę cierpliwię czekać do końca poprzedniej umowy czyli końca kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę na Canal+ Kompakt za 47 zł z multiroom za 15 zł na 15 m-cy, dekoder hd za 129 zł na własność. Podczas rozmowy, konsultantka na moje pytanie o dotychczas użytkowany bezpłatnie dekoder sd powiedziała, że mogę go nadal używać na dotychczasowych zasadach. Jednakże dziś otrzymałem pismo, o treści: "mogą Państwo nabyć dekoder HD za 129 zł. W tym celu, zapraszamy z niniejszym listem oraz Dekoderem, o ile obecnie go Państwo wynajmują, do dowolnie wybranego, autoryzowanego dystrybutora CYFRY+".

Czy to oznacza, że jednak muszę oddać stary dekoder? Miał ktoś z Was podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...