Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

haha dobre , niektorzy mysla ze zrobia łaske jak przedluza umowe z cyfra xD

standardowe ceny okolo stowy a chcecie 60% rabatu na caly okres, Oo

 

Nikt nie robi Cyfrze+ łaski, bo klient wybiera rozwiązanie najlepsze dla niego. Jeśli teraz płace 79 zł, to z jakiej paki mam teraz cyfrze płacić 30 zł więcej za to samo ? To nie jest kwestia 2 czy 3 zł, ale 360 zł w skali roku. Nie każdego stać na taką podwyżkę! Tym bardziej że wszystko drożeje, a nie samą telewizją czlowiek żyje.

 

BTW: Większości rzeczy z mojej sygnaturki nie potrzebuje, ale kazanie sobie płacić dodatkowo 11 zł za kanały HD uważam za zwykłe złodziejstwo ( tym bardziej że większość to duble kanałów SD ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ml1234 O takich warunkach to możesz sobie teraz pomarzyć, a staż w Cyfrze nie ma żadnego znaczenia. Obecnie możesz liczyć na Optimum z Canal+ HD za 57zł i nic więcej.

ale ktoś tu pisał , że płaci za kompakt z C+ 42zł i może zmienieć na optium z C+ za 52zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre , niektorzy mysla ze zrobia łaske jak przedluza umowe z cyfra xD

standardowe ceny okolo stowy a chcecie 60% rabatu na caly okres, Oo

 

Nikt nie robi Cyfrze+ łaski, bo klient wybiera rozwiązanie najlepsze dla niego. Jeśli teraz płace 79 zł, to z jakiej paki mam teraz cyfrze płacić 30 zł więcej za to samo ? To nie jest kwestia 2 czy 3 zł, ale 360 zł w skali roku. Nie każdego stać na taką podwyżkę! Tym bardziej że wszystko drożeje, a nie samą telewizją czlowiek żyje.

 

BTW: Większości rzeczy z mojej sygnaturki nie potrzebuje, ale kazanie sobie płacić dodatkowo 11 zł za kanały HD uważam za zwykłe złodziejstwo ( tym bardziej że większość to duble kanałów SD ).

Jest na to rada. Zrezygnuj i weź inną platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ml1234 O takich warunkach to możesz sobie teraz pomarzyć, a staż w Cyfrze nie ma żadnego znaczenia. Obecnie możesz liczyć na Optimum z Canal+ HD za 57zł i nic więcej.

ale ktoś tu pisał , że płaci za kompakt z C+ 42zł i może zmienieć na optium z C+ za 52zł

 

Jeżeli tak było to pisał bzdury. Kompakt z C+ za 47zł a Optimum z C+ za 57zł i taniej na razie nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taiszo

Mam do Ciebie prośbę czy możesz napisać czy da radę jekieś rabaty na pakiet HD , PVR , lub multiroom

Czy jak teraz posiadam PVR HD a np. rezygnuje z niego to w jakiej cenie mogę kupiś dekoder HD na własość

wiem , że Philips HD na własność już chyba nie ma a sagemcom HD kosztuje dla nowych 29zł a dla obecnych?.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sa reguly. Nikt sie nie bawi. Zreszta w kazdej platformie jesli nie wyslesz wypowiedzenia to zawsze dostajesz gorsza oferte niz wysylajac takie pismo. Zal Ci 6zl i torche atramentu, to N-ka powita Cie z radoscia.

 

 

EDIT:

 

@taiszo mnie wyprzedzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wnioskuję to oni dają tą ofertę Kompakt z C+ za 47zł a Optimum z C+ za 57zł jak zostało parę dni do końca umowy (3 dni lub mniej) i zostało wysłane wypowiedzenie umowy.Także trzeba czekać do samego końca i się ugną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompakt + Canal+ HD - 47zł , a za Orange Sport - 10zł . Sagemcoma nie da rady taniej

 

 

Dzięki ! A jeśli zmieniłbym na Canal+Start , dało by się dołączyć do tego Orange Sport ? W APS-ie nie da rady :(. Ale może przez telefon ??? :) Ile max bym dostał ?

 

Powiem szczerze, że potrzebuję Canal+ w HD, Orange Sport i MiniMini. Resztę mam gdzie indziej.

Serdecznie proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, Ja wyslalem wypowiedzenie z powodu zmiany regulaminu i cen wiec koniec umowy mial nastapic z koncem kwietnia a umowe przedluzylem kilka dni temu i mam Canal+Komapkt za 47zl z mozliwoscia podwyzszenia do Canal+Optimum za 10zl. Wedlug mnie to bardziej zalezy od rozmowy i negocjacji.

 

 

EDIT

 

@ Z tego co wiem to nie da sie do C+Start dobrac Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! A jeśli zmieniłbym na Canal+Start , dało by się dołączyć do tego Orange Sport ? W APS-ie nie da rady :(. Ale może przez telefon ??? :) Ile max bym dostał ?

 

Powiem szczerze, że potrzebuję Canal+ w HD, Orange Sport i MiniMini. Resztę mam gdzie indziej.

Serdecznie proszę o info.

 

Do Startu można mieć tylko 1 opcję dodatkowo, także na Orange Sport nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon odnośnie wysłanego wypowiedzenia , dostałem propozycję na canal plus optimum + 9 kanałów hd + pace 500 gb w "promocyjnej" cenie 99 zł na 19 miesięcy. Powiedziałem, że poczekam do końca kwietnia i wtedy się zdecyduję co robić dalej. Na moje stwierdzenie , iż niedługo wielkanoc , dostałem informację , iż tylko teraz jest taka "super atrakcyjna " oferta gdyż w kwietniu to będzie tylko drożej i oferty będą na pewno gorsze. Jakoś się nie przeląkłem i uprzejmie powiedziałem, że czekam na koniec kwietnia ze swoją decyzją. Najwyżej będę musiał przełknąć gorzką pigułę droższej oferty w miesiącu kwietniu. Chociaż jakby logicznie pomyśleć , to gdybym wziął jako nowy klient canal plus optimum + 9 HD + pace 500gb poprzez internet na 19 mcy..... to bym za to samo płacił 97 zł, również przez 19 miesięcy. I do tego miałbym nowy dekoder , prosto z pachnącego kartonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak abonentów mających atrakcyjne oferty na przedłużenie jak ja (42zł Optimum/Canal+) nic nie mają. Trzeba do N-ki spadać :)

Żeby dawali wynajem dekoderów za free to bym się zgodził, ale jeśli mam płacić 10-15zł miesięcznie za dekoder, lub kupować dekoder który bez karty jest nieprzydatny to ja będę zmuszony podziękować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...