Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma opcji przedłużenia umowy, której okres minimalny jest dłużej niż do końca maja w przypadku wypowiadania jej w związku ze zmianą regulaminu/podwyżką. Promocje będą standardowo proponowane tylko tym, którzy są na czas nieokreslony albo tym, których okres minimalny jest maksymalnie do końca maja. Wszyscy inni którzy myślą że jak wyślą wypowiedzenie w celu uzyskania lepszej promo niech na nic nie liczą - umową będzie rozwiązana 1 maja i dowidzenia. Potem będziecie mogli sobie podpisać nową umowę (z płatną aktywacją 99 zł...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było i tak warto złożyć wypowiedzenie /które zawsze można wycofać do ostatniego dnia obowiązywania, tj. 30 kwietnia/ , bo a:) może coś lepszego zaproponują, może nie - nic nie stracimy a możemy zyskać, B) do tego czasu zwycięzca przetargu o Ekstraklasę będzie już znany - szczególnie ważne dla fanów piłki nożnej, których duże grono opuści Cyfrę+ w wypadku utraty praw na rzecz N-ki; c) nikt z nas tak naprawdę nie wie, jak dużo osób złoży wypowiedzenie i jak Cyfra+ na to zareaguje - być może, jak piszą niektórzy nie będzie żadnej reakcji i będzie do widzenia albo będzie jakaś reakcja - nie ma co sugerować się ostatnią zmianą regulaminu, bo wtedy była inna Cyfra+ i inny prezes - także moja skromna rada - składać wypowiedzenia i czekać na rozwój wypadków AŻ DO OSTATNIEGO DNIA OBOWIĄZYWANIA WYPOWIEDZENIA - ostatnio nie czekałem do ostatniego dnia i Cyfra+ mnie zwałkowała kontraktem na 19mc, kolega czekał i dostał na 13mc. W rozmowach z Cyfrą+ cierpliwość to podstawa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było i tak warto złożyć wypowiedzenie /które zawsze można wycofać do ostatniego dnia obowiązywania, tj. 30 kwietnia/ .

 

Może ktoś napisać czy takie wycofanie wypowiedzenia wysłanego w związku z aktualnymi zmianami można zrealizować telefonicznie w BOK, czy w Cyfrze+ uznawana jest inna droga np. pismo pocztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do czerwca, jeśli nic nie zaproponują, to czas się z nimi pożegnać. Myślą, że jak mnie zostawią na lodzie w środku roku to zaakceptuje każde warunki umowy, wole przeczekać do grudnia.

 

Ekstraklasa i ogólnie paru gości kopiących kawałek gumy mnie nie rajcuje więc leje na to czy Cyfra przedłuży ekstraklasę czy nie, ja nie mam zamiaru się do tego widzi mi się dokładać. Niech lepiej nie przedłużają tej ekstraklasy i dołożą się do lepszej oferty lub jakości kanałów, 200-300 mln złotych z wyrzuconych w błoto ekstraklasy, powinno wystarczyć na dość znaczące korekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednią umowę wypowiedzieliśmy. Wytrzymaliśmy napór konsultantów prawie do końca wypowiedzenia. W przedostatnim dniu zaproponowano wtedy Komfortowy i canal+ na 18 miesięcy za 42zł w ramach promocji CYFRA POWRÓT +. Umowa kończy się w czerwcu i będziemy robić tak samo - wypowiedzenie i oczekiwanie na ofertę do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednią umowę wypowiedzieliśmy. Wytrzymaliśmy napór konsultantów prawie do końca wypowiedzenia. W przedostatnim dniu zaproponowano wtedy Komfortowy i canal+ na 18 miesięcy za 42zł w ramach promocji CYFRA POWRÓT +. Umowa kończy się w czerwcu i będziemy robić tak samo - wypowiedzenie i oczekiwanie na ofertę do końca.

 

Zapewne będzie podobnie z tym wyjątkiem, że wtedy większość dostała takie właśnie warunki (wiem bo sporej ilości znajomych umowa kończy się w czerwcu i płacą albo 42 albo 49 zł jesli z HD ). Skoro dostałeś wtedy warunki jak większość - sam sobie odpowiedz na pytanie jak teraz będą - niestety jak dla większości - czyli oferta programowa jak 18 m-cy temu ale sporrrooo drożej niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o co chodzi z tymi podwyzkami.. ile realnie podniosa mi umowe ktora popisalem aneks na 13 miesiecy z rabatem 30% na optimu hd i canal plus hd i wynajm dekodera hd - ile ja miesiecznie po tej podwyzce zaplace za ta umowe?

 

I ile znajomy wiecej zaplaci za uowe ktora ma do sierpnia za komfortwy pakiet, canal plus hd, 3xhd i dekoder hd pvrna wynajm?

 

Jakie to sa konkretnie kwoty o ile wiecej zaplacimy?

 

Prosze o pomoc

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednią umowę wypowiedzieliśmy. Wytrzymaliśmy napór konsultantów prawie do końca wypowiedzenia. W przedostatnim dniu zaproponowano wtedy Komfortowy i canal+ na 18 miesięcy za 42zł w ramach promocji CYFRA POWRÓT +. Umowa kończy się w czerwcu i będziemy robić tak samo - wypowiedzenie i oczekiwanie na ofertę do końca.

 

Zapewne będzie podobnie z tym wyjątkiem, że wtedy większość dostała takie właśnie warunki (wiem bo sporej ilości znajomych umowa kończy się w czerwcu i płacą albo 42 albo 49 zł jesli z HD ). Skoro dostałeś wtedy warunki jak większość - sam sobie odpowiedz na pytanie jak teraz będą - niestety jak dla większości - czyli oferta programowa jak 18 m-cy temu ale sporrrooo drożej niestety.

 

Może jednak sprawdzą się te słowa Deadprince:

"Abonenci, którzy skorzystali z rewelacyjnych ofert pt. Kompakt C+ za 29zł/Optimum C+ za 42zł itp., mogą raczej spać spokojnie. Różnica będzie dosłownie kilku złotych z tego, co wynika z nieoficjalnych informacji. Ale to raczej pod wielkanoc ciężko podciągnąć, bardziej maj/czerwiec".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o co chodzi z tymi podwyzkami.. ile realnie podniosa mi umowe ktora popisalem aneks na 13 miesiecy z rabatem 30% na optimu hd i canal plus hd i wynajm dekodera hd - ile ja miesiecznie po tej podwyzce zaplace za ta umowe?

 

I ile znajomy wiecej zaplaci za uowe ktora ma do sierpnia za komfortwy pakiet, canal plus hd, 3xhd i dekoder hd pvrna wynajm?

 

Jakie to sa konkretnie kwoty o ile wiecej zaplacimy?

 

Prosze o pomoc

Dziekuje i pozdrawiam

 

Zapłacisz więcej o 4,27 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem do rąk nowy regulamin Cyfry. Jakie kanały doszły/odeszły, że nowy regulamin trzeba było wysłać? I czy jak ja wziąłem cyfre na 22 mies. dla abonenta innej platformy, to czy coś się dla mnie zmienia? Cena, programy?

 

A w umowie jak miałeś wpisane, że dostajesz zniżkę na wybrany pakiet w kwocie x złotych czy masz inne sformułowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem do rąk nowy regulamin Cyfry. Jakie kanały doszły/odeszły, że nowy regulamin trzeba było wysłać? I czy jak ja wziąłem cyfre na 22 mies. dla abonenta innej platformy, to czy coś się dla mnie zmienia? Cena, programy?

 

NP: Doszły kanały BBC i nastąpiła zmiana cennika, jak masz gwarancje stałych cen to nie możesz wypowiedzieć umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawierałem umowę na Optimum z rabatem i pakiet Canal+ też z rabatem - odpowiednio 51zł i 25,90zł. Do tego multiroom do końca trwania umowy za 1 zł.

 

W podanych tematach nic nie ma, a chcę wiedzieć konkretnie, czy będą chcieli więcej kasy za to co mam. Budżetu nie przeskoczę i jeśli będzie za dużo, to będę zmuszony zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, cena skoczy Ci do góry o 5 zł 8)

 

Całkowita kwota skoczy do góry? Jest gdzieś dostępny konkretny cennik, bo ten w regulaminie jest średnio czytelny? 80 zł jeszcze przeżyję :) Myślałem, że bedzie gorzej. A czy muszę dać cyfrze jakoś do zrozumienia, że akceptuję ten regulamin, czy brak decyzji = aprobata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...