Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Kończy mi się umowa w Erze dopiero za dwa miesiące a miałem juz z Ery chyba z 5 telefonów. Umowa w Cyfrze kończy mi się za 3 tygodnie i cisza. Sam musiałem dzwonić aby dostać propozycję zniżki na Canal+ HD 40% :brawo:

 

Lekceważenie klientów swoją drogą ale oszukiwanie ludzi to już przesada.

Dzwoniłem do Cyfry w grudniu z zapytaniem o darmowy PVR to dostałem odpowiedź że nikomu nie dają za darmo PVRów. Zadzwoniłem w styczniu to uzyskałem odpowiedź że darmowe dekodery dawali tylko w grudniu a w styczniu juz nie dają. Robienie z ludzi wariatów to raczej prędzej czy później musi się odbić na ilości abonentów.

 

Przypominam że walka o naszą podwórkową ligę kopaczy już tuż tuż a rywale w tym roku zdają się być silniejsi niż kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, u mnie ten sam temat jak widzę, ponad rok temu zgodziłem się na wszystko co mi Cyfra zaproponowała, najwyższy pakiet, wszystkie opcje (prócz multiroomu) i nagle się okazuje, ze jeśli chciałbym mieć to samo, to mam płacić więcej niż płaciłem do tej pory, bo tak- nie usłyszałem ani jednego argumentu dlaczego miałbym tak robić prócz "no przecież się pan już przyzwyczaił do cyfry do po co zmieniać?" :D

 

A po wysłaniu do nich informacji, ze rezygnuję nikt nawet nie był łaskaw się odezwać czy w ogóle takowy otrzymali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie promocji - 2 razy Cyfra przysyłała tylko pismo w sprawie przedłużenia - pisałem już powyżej. Przed świętami już mam N za 48 zł i spokojnie czekam końca umowy w styczniu z Cyfrą. Umiem czytać i pisać, nawet ze zrozumieniem, ale nie wiem dlaczego niektórzy twierdzą że N jest beznadziejna. Ma w większości dokładnie te same kanały - HBO, Filmbox, Cinemax i te różne badziewie. Polsatów to obok siebie mam aż 3 stacje - w tym jedna dvbt - to Cyfra akurat nie zaskoczy tym mnie. Rozumiem tylko tych co stawiają na sport w Cyfrze - tu zgoda, są tacy co za to mogą ponoć zapłacić i 250 zł miesięcznie w HD odbiorze. A z reszty: czy Ale Kino nie można porównać do MGM, Wojny i Pokoju czy Foxa?. Filmy w nFilm i nFilm2 oraz z Cyfry+ i Cyfry+ Film w niewielkim stopniu różnią się wartością. National Geographice niewiele ustępują pełnej paczce BBC i innym, których Cyfra nie posiada. MiniMini - to tylko jeden flagowy produkt dla dzieci - ale N też nie wypada aż tak beznadziejnie. Co takiego magicznego jest w Cyfrze za 200 zł miesięcznie, po okresie promocyjnym oczywiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię zmartwić , bo z tymi 12 miesiącami to konsultant się pomylił albo świadomie wprowadził w błąd. Canal+ można było otrzymać w grudniu na max 8 miesięcy. (chyba , że chodziło mu o to, iż po 8 miesiącach jak będziesz rezygnował to otrzymasz kolejne 4 miesiące za 50% to wtedy wyjdzie w sumie 12 miesięcy)

 

Czy ja wiem czy się pomylił. Najpierw też zaproponował Mi 8 miesięcy i dopiero kiedy kategorycznie odmówiłem powiedział że się skonsultuje i po dłuższej chwili zaproponował Mi dopiero 12 miesięcy. Tak samo było z darmowym PVR-em przez 18 miesięcy. Najpierw nie było o tym mowy. Dodał jeszcze że to tylko dlatego, że jestem abonentem od 10-ciu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder PVR za free to chyba jednak zależy od widzimisia konsultanta.

Ja bez wielkich ceregieli dostałem PVR za free na 24 miechy (umowa na 25). Wystarczyło konsultantowi powiedzieć, że jak nie to się przechodzi do N. Wtedy konsultant poszedł do przełożonego i ten się zgodził na pvr-a bez opłat. To wszystko działo się tydzień temu, czyli już w styczniu. Umowa była do końca tego miesiąca. Pakiet Optimum i Canal+ HD. Wcześniej raz dzwonili oni a raz ja. Wtedy na hasło "przechodzę do konkurencji" konsultanci nie reagowali :)

Czyli jednak bezpłatny PVR jest możliwy, wszystko chyba zależy na jakiego konsultanta trafimy. Mnie się udało podczas 3 rozmowy.

 

edit:

wcześniej miałem PVR wynajęty na 13 miesięcy za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, umowa kończyła mi się w styczniu, ok 20 grudnia wysłałem wypowiedzenie, do tej pory miałem pakiet Kompakt i za dekoder HD PVR płaciłem 15 zł. W grudniu i styczniu dzwoniłem do Cyfry (w sumie wykonałem ze 3 telefony) zapytać się o możliwość przedłużenia umowy na pakiet Kompakt lub Optimum z darmowym dekoderem HD PVR. Za każdym razem konsultanci mówili że nie ma takiej opcji i jedynie mogą dać zniżkę na pierwszy rok użytkowania dekodera w wysokości 15 zł. W końcu wczoraj wysłałem email z takim samym pytaniem, w odpowiedzi otrzymałem identyczną propozycję jaką oferowali mi konsultanci :) odpisałem że przedłużę umowę pod warunkiem darmowego dekodera, dodając że konkurencyjna "N" daje w podobnej ofercie za darmo dekoder. Odpowiedzi na ten email nie dostałem już, dostałem za to telefon (wcześniej ani razu nie dzwonili) chyba z biura utrzymania klienta czy coś takiego. Bez większych problemów przedłużyłem umowę na 19 miesięcy w pakiecie Optimum darmowy dekoder na 18 miesięcy, w 19 miesiącu opłata za dekoder będzie wynosić 20 zł, zniżka na pakiet Optimum to standard 50% przez 9 miesięcy. Reasumując nie wiem czemu zadzwonili, czy ten email pomógł, czy dostali potwierdzenie opłaty abonamentu za styczeń, czy inne zdarzenie losowe :) dostałem za to to co chciałem, i wychodzi na to że nie jest prawdą aby dostać darmowy dekoder to wcześniej trzeba mieć go również za darmo :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi PVRami. Miałem Philipsa za darmo na cały okres umowy (13 miesięcy), przedłużałem umowę w grudniu i mam nadal wynajem za 0 zł.

Gdy konsultant skończył czytać warunki aneksu i chciał potwierdzenia, że się zgadzam, zapytałem się co z dekoderem, czy zostaje tak jak było, to odpowiedział, że "oczywiście bo tak miałem w dotychczasowej umowie". Nie wspominał nic o 18 miesiącach itp.

W umowie z listopada 2009 mam napisane "W ramach akcji promocyjnej Operator CYFR+ oddaje Abonentowi Sprzęt (...) do bezpłatnego używania na czas obowiązywania Umowy, bez obowiązku uiszczania przez Abonenta Czynszu najmu".

 

Edit:

Powyższego posta nie widziałem przed wysłaniem mojego. Zastanawia mnie głównie fakt darmowego najmu dekodera ale bez ostatniego miesiąca. Czy nie jest to po prostu działanie na tej zasadzie, że jeżeli tego ostatniego miesiąca ktoś będzie musiał zapłacić za wynajem PVRa to przy następnym przedłużaniu umowy nie dostanie już go za 0zł bo znika zapis o bezpłatnym użytkowaniu dekodera na czas trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadprince, a może Ty wiesz jak to z tą promocją w lutym wyższy pakiet w cenie nizszego? Po promocyjnych 3 miesiącach (marzec-maj) można obniżyć pakiet czy trzeba mieć obowiązkowe jakieś następne miesiące pełnopłatne?

Pkt. 3 Regulaminu Akcji Promocyjnej „Oglądaj więcej – Prestiż HD+ w cenie Optimum":

Abonent w Okresie Promocyjnym oraz przez 3 miesiące po jego upływie, nie ma możliwości zmiany wybranego w ramach niniejszej Akcji Pakietu na Pakiet, za który Rata Miesięczna jest niższa.

 

Dla każdego pakietu jest osobny regulamin. Mnie z trudem udało się zdobyć z Działu Relacji z Abonentami regulaminy dla obecnych posiadaczy pakietów KOMPAKT HD i OPTIMUM. Konsultanci nie chcą ich na razie udostępniać bo twierdzą, że w/w promocja będzie obowiązywać dopiero od 2 lutego 2011 roku i wtedy też odpowiednie regulaminy pojawią się na stronie internetowej CYFRY+.

 

ps.Jeśli będą chętni to postaram się udostępnić w/w regulaminy...

 

EDYTOWANO:

Osoby, które chcą otrzymać regulamin niech piszą do mnie na PRIV, podając swój adres e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

A ja już nic z tego nie rozumiem, umowa kończy się w styczniu, wyslaliśmy wypowiedzenie ... a dziś radosny telefon z C+ że mają dla nas suuupeeer ofertę ... I nagle się okazało po obliczeniu wszystkiego, że niby mamy zapłacić więcej za mniej kanałów :D aa i nagle za dekoder PVR który mielismy za darmo mamy płacić " promocyjnie " po 10 PLN na miesiąc.

Umowa bodaj na 19 miesięcy czy coś w tym stylu, już nie wiem bo wieję z C+ . Zrobiło się drogo, kiepska jakośc obrazu ( pomijam HD chociaż czasem też ręce opadają ), obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, konsultanci plotą bzdury na potęgę ;) Ale w sumie gdzie nie plotą ? :D

 

A tak na marginesie - HBO i Canal + spadły na psy. Powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki. A już najlepsze jest jak wpada jakaś nowośc na VOD a po ok 2 miesiącach jest własnie na HBO albo Canal+ . Wniosek ? Płacisz za VOD i płacisz za te suuuper kanały. Jeżeli komuś nie zależy zbytnio na sporcie to olać HBO i Canal i ew. czasem coś ciekawego wypożyczyć sobie z VOD.

 

P.S.

Takie cos jak Hanna Montana widzę ciągle w ramówce od blisko roku :|

 

EDIT :

 

Co do kosztów to mam na myśli sumę przez cały czas trwania tej zabawnej umowy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant z C+ albo kłamie,albo jest zupełnie nieprzygotowany do swojej pracy.W ramach przedłużenia umowy proponuje łaskawie wyższy pakiet do końca m-ca,a na pytanie o tzw.noworoczną promocję(od 15.01 do 15.02 wyższy pakiet na wypróbowanie w starej w dotych.cenie)stwierdza,że nic o tym nie wie.Na drugiej stronie magazynu canal+ jak byk to jest...czyli dają,to co i tak się w większym zakresie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec grudnia przedłużyłem umowę z C+ no i już w tym miesiącu pierwszy rachunek i pierwszy szok!!! Miałem płacić ok 75 zł. a tym czasem na rachunku 87 zł. Zadzwoniłem do BOK a tu mi mówią ze opcja HBO OD jest płatna. Gdy przedłużałem umowę konsultant mi mówił że tą opcję dostaje przez 8 miesięcy gratis. Złożyłem reklamację. ale teraz podstawowe pytanie. Oni maja na reklamacje (odsłuchanie nagrania i podjęcie decyzji 30 dni) a ja do końca stycznia mogę zrezygnować z umowy. Poczułem się oszukany!!! I NIE WIEM czy chcę być abonentem tej platformy. Czy da się jeszcze wyciągnąć jakieś zniżki z tej racji??? BO wiem na 100% że miałem mieć 8 miechów gratis!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy podpisywaniu umowy też oszukali, składałem reklamację trzy razy i nic z tego nie wyszło. Nie będę dla 5zł miesięcznie szedł z tym do sądu przecież i oni to wykorzystują, bo wiedzą, ze ludzie nie będą się sądzić o takie małe kwoty, choć w Twoim przypadku to jest 12zł. Przy zawieraniu umów telefonicznych, trzeba bardzo uważać i kilkukrotnie prosić o powtórzenie najważniejszych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec grudnia przedłużyłem umowę z C+ no i już w tym miesiącu pierwszy rachunek i pierwszy szok!!! Miałem płacić ok 75 zł. a tym czasem na rachunku 87 zł. Zadzwoniłem do BOK a tu mi mówią ze opcja HBO OD jest płatna. Gdy przedłużałem umowę konsultant mi mówił że tą opcję dostaje przez 8 miesięcy gratis. Złożyłem reklamację. ale teraz podstawowe pytanie. Oni maja na reklamacje (odsłuchanie nagrania i podjęcie decyzji 30 dni) a ja do końca stycznia mogę zrezygnować z umowy. Poczułem się oszukany!!! I NIE WIEM czy chcę być abonentem tej platformy. Czy da się jeszcze wyciągnąć jakieś zniżki z tej racji??? BO wiem na 100% że miałem mieć 8 miechów gratis!!!!

Mam podobną sytuację, również pod koniec stycznia przedłużona umowa na Kompakt + C+HD + dekoder PVR HD na cały okres umowy, wynajem za darmo. Dziś dostałem rachunek na kwote 56,40 a więc 20zł za wynajem dekodera, spotkał się już ktoś z taką sytuacją? Co najlepiej teraz zrobić z tym? bo nie mam zamiaru, wynajmować dekodera za 20zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko że to jest oszustwo!!! i po prostu mogę wyłączyć to HBO OD tylko dlaczego skoro miałem mieć za darmo a po 9 latach płacenia za dekoder i rachunków to coś mi się należy!!! jak im nie pasuje do przed końcem stycznia zadzwonię i podziękuje im za współpracę!!!! Przejdę do N i za te same pieniądze będę miał wszystko!

widzę że cyfra znalazła sposób na większe dochody!!! NACIĄGNĄĆ KLIENTA!!!! jak nie uwzględnią reklamacji to rezygnuję!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej tylko mi będzie sportu, bo tego co w Cyfrze to Polsat razem z N mi nie dostarczą ;/ No ale trzeba będzie to przeboleć, nie będę płacił 20zł więcej co miesiąc mogli od razu o tym poinformować a nie... 10 lat płacenia za wynajem starego Mediasatu 10zł i teraz znowu każa płacić 20zł (mimo tego, że podczas zawiązywania umowy był za darmo;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem na numer utrzymania klienta w celu sprawdzenia czy wypowiedzenie do nich wpłynęło. rozmowa z gościem potwierdził ze umowa kończy się z końcem stycznia i tu od razu zaczął wkręcać ze mogę przedłużyć sratatata .... ja swoje ze drogo, że mniej kanałów skończyło się na darmowym pvr. oczywiście nie możliwe wspieram się wiedza z tego forum to on mi odpowiada że każdy może takie rzeczy pisać, czyli pvr za darmo podsumowując nie ma i nie będzie. zmieniłem trochę rozmowę na to ze co by było gdybym zmienił z obecnego kompaktu na optimum hd wziął do tego multiroom aneks podpisał na 25 miesięcy i rozważam zakup drugiego dekodera hd na własność, to moje zdziwienie usłyszałem ze przełożony może coś by mógł tu pomóc, ale nie wie czy się uda za darmo pvr czy może tak jak miałem do tej pory za 10zł co i tak mi się niezbyt podobało i naciskałem na 0zł miesięcznie. gadka szmatka o promocji od 15 stycznia że jak bym dziś się już zdecydował to miałbym prestiż hd blalbla . w pewnym momencie musiałem zakończyć rozmowę i poprosiłem ze jak cos wynegocjuje z przełożonym to ma do mnie zadzwonić , nalegał na tel jeszcze dziś bo niby jutro nie pracuje na co się nie zgodziłem. on na to że jak wynegocjuje z przełożonym a ja się nie zdecyduje to to będzie źle wiec trochę mnie rozdrażnił i mu mówię że najpierw mówi że kategorycznie nie ma pvr za darmo a teraz jest taka możliwość ???? poprosiłem ostatecznie o oddzwonienie do mnie z informacją co mi proponują a on do mnie czy się wtedy zdecyduje ostatecznie na to, powiedziałem że rozważę i tez muszę porozmawiać o tym z "moim przełożonym" :)

 

Niektórzy pytali co się dzieje jak umowa przejdzie na czas nieokreślony poniżej przedstawię jak to by wyglądało na moim przypadku

 

styczeń 2011 / luty 2011

KOMPAKT 29,29 / 42,90

CANAL+ 15,00 / 34,90

5xHD 0,00 / 16,90

FILMBOX 0,00 / 15,00

CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 10,00 / 20,00

 

Razem 54,09 / 129,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...