Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mac_latawiec

Tłumaczyłem już jakiś czas temu, że cała procedura z dodatkowymi rabatami jest trochę bardziej skomplikowana niż myślisz, to nie jest kwestia dwóch kliknięć przez konsultanta. I uwierz mi, konsultanci na to, czy dodatkowe niestandardowe rabaty (czyli tych, których nie ma w gotowej ofercie, np. PVR 0zł) są powstawiane, czy też nie, nie mają już wpływu. Z racji dużej ilości nagrywanych aneksów często jest tak, że część rabatów przez osoby odpowiedzialne za ich wprowadzanie, nie została wprowadzona w czasie. Z wymianą kart multiroom - zgodzę się, błąd konsultanta, bo takiej możliwości nie ma. Obejściem jest po prostu oddanie starego multiroom, miesiąc przerwy i najęcie nowego. Złożyłeś reklamację, także zostanie uwzględniona. Spokojna głowa. Cierpliwość zalecam także koledze BAFLO20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja dziś dostałem ofertą kontynuacji promocji programowej : To znaczy przedłużyłem rabat

 

Optimum od Lutego miałem płacić 63,90zł a będzie 52,90zł do końca umowy :)

CANAL+HD,HBO HD, HD mix oraz PVR HD za 95zł.

 

Zrezygnowałem z Opcji Cinemax od Lutego bo jest nie wart nawet tych 5zł które płaciłem :D.

Kazano dzwonić w Maju w sprawie nowej przedłużki umowa do 31.08.2010r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując tzw. obejście Prestiżowego- przedłużam umowę na 19 miesięcy na pakiet OptimumHD - 9 miesięcy zniżka 42,45 oraz Multipremium HD 8 miesięccy zniżka 41,45 .Podwyższam na Prestiż HD+ i płacę 168,90-42,45-41,45=85 zł przez 8 miesięcy.W 9 miesiącu 168,9-42,45=126,45 a od 10 miesiąca schodzę na Optimum HD i płacę za zmianę 10zl?

Jestem po rozmowie z paniem z Działu Utrzymania Abonenta i potwierdził że jest to możliwe.

Czyli przedłużamy na Optimum HD,bierzemy Multipremium HD oraz Filmbox i wychodzi 168,90-42,45-41,45-7,5=77,5.Po 8 miesiącach schodzę do pierwotnego pakietu.@pewniaki@org.pl-jakim cudem wychodzi ci niecałe 50 zł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem i włączyłem pakiet optimum hd ze zniżką cenową 31,90zł z umowy przedłużeniowej na pakiet optimum...Ten miesiąc do końca za darmo płacę dopiero w lutym...Na Orange sport niestety zniżki nie dostałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie twoja wypowiedz ze dzis przedluzyles umowe jak ja dzis chcialem to powiedziano mi ze dzial ktory przedluza umowy czyny bedzie dopiero w poniedzialek i nic nie zalatwilem. Ciekawy jestem czy jutro beda lepsze a czy moze gorsze warunki. najwyzej strace:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowe we wrzesniu Prestiźowy HD+ i opcja multiroom 123,23 za calość.

I teraz krew mnie jasna zalewa z ładowaniem karty dodatkowej fioła idzie dostać. Czy jak zrezygnuje z multiroomu i po paru dniach podpisze znowu umowę na opcję multiroom to dostanę 2 karty a nie 2 moduły ktory jeden z nich trzeba ładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie twoja wypowiedz ze dzis przedluzyles umowe jak ja dzis chcialem to powiedziano mi ze dzial ktory przedluza umowy czyny bedzie dopiero w poniedzialek i nic nie zalatwilem. Ciekawy jestem czy jutro beda lepsze a czy moze gorsze warunki. najwyzej strace:)

 

 

To prawda - potwierdzam, dział przedłużeniowy czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9 - 21 nr tel z końcówką 60.

 

To chociaż potwierdzaj to o czym masz pojęcie !

 

Ja jakoś przedłużyłem w świąteczną niedziele 26 grudnia , tel. (22) 310 45 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowe we wrzesniu Prestiźowy HD+ i opcja multiroom 123,23 za calość.

I teraz krew mnie jasna zalewa z ładowaniem karty dodatkowej fioła idzie dostać. Czy jak zrezygnuje z multiroomu i po paru dniach podpisze znowu umowę na opcję multiroom to dostanę 2 karty a nie 2 moduły ktory jeden z nich trzeba ładować.

 

W piątek odbierałem drugą kartę do Multiroomu i dekoder, z tego co się wtedy dowiedziałem, to za parę miesięcy (może kwiecień) będzie powrót do modułów, ci którzy mają karty będą musieli je oddać i wymienić na moduły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie powrót do modułów, ci którzy mają karty będą musieli je oddać i wymienić na moduły.

 

Muszę potwierdzić, dziś zdawałem MR i zapytałem o nowe rozwiązanie związane z dwoma kartami.

Jest to rozwiązanie tymczasowe, gdyż moduły 6 godzinne nie są już dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że zadzwonisz do Cyfry na infolinie i sie spytasz na promocje na HBO. Ja dzwoniłem w grudniu i jeszcze była:) nawet były dwie druga była na 6 miesięcy.

Jezeli chodzi o zniżkę na kompakt oczywiście że można dostać w czasie trwania umowy, ale to wszystko załatwisz z konsultantem lub osobą odpowiedzialną za promocje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu jakiś konsultantów ze Śląska (ROW-u)? Może ktoś ma na stanie Philipsa HD na własność. Przedzwoniłem do większości i nikt nie miał. One są wogole jeszcze wam dostarczane?

Sprawa 2

Na stronie C+ /PUNKTY SPRZEDAŻY CYFRY+/ po wyborze miasta mam pod punktami:

"MULTIROOM/HD PVR/WYMIANA SPRZĘTU"

 

Ja mam Philipsa do odbioru w ramach Multiroomu jako 2-gi dekoder. Czy w punkcie gdzie nie jest wyszczególnione Muliroom tez mogę odebrać Philipsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji załatwiania innej sprawy dostałem odpowiedź w kwestii przedłużenia umowy.

Jednocześnie wyjaśniam, iż oferty przedłużeniowe są przygotowywane dla Abonentów w przedostatnim miesiącu Okresu Minimalnego Umowy lub jej trwania.

 

Zmieniło się coś, czy 2 konsultantów jest średnio ogarniętych?

Pamiętam, że zawsze były 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedluzylem umowe na pakiet optimum z opcja canal plus, hbo, filmbox wedlug oferty grudniowej i dostalem w najem stronga sd za 0zl a na wlasnosc pace sd. Ciekawi mnie ten fakt bo w grodniu konsultant z uporem maniaka nie chcial mi dac w najem dekodera SD za 0zl tylko odplatnie 10zl/mies i zakup drugiego. Podczas rozmowy spytalem o fakt wymiany M/R kart na modoly. Powiedziano mi nie wiadomo jak to bedzie w pozniejszym czasie ale jak juz ktos ma karty to bedzie mial karty o to mi chodzilo bo mam wszystko nagrane:) No i styczen za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...