Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

deadprince

 

Cyfra stosuje dziwne podejście do klienta ja płace rachunki regularnie bo mam polecenie zapłaty chce zwiększyć pakiet i dekodera za free jakoś nie potrafię wynegocjować umowę kończę w styczniu. Zamiast trzymać kogoś komu zależy mają mnie daleko w [beep].....e. Ktoś pisze o wzroście kosztów transmisji sygnał tak dociera do wszystkich więc czy jest nas 1mln czy więcej koszty są te same. Jeśli Cyfra nie chce o de mnie średnio 75zł miesięcznie za pakiet na jakim mi zależy to uważam że to jest śmieszne !!!!! i ile można się prosić, a nawet nie chce paczki HBO!

 

PVR-a jeśli już masz dostać bezpłatnie, to w ostatnim miesiącu wypowiedzianej umowy, ale to też nie jest gwarant, żebyś potem nie miał do mnie pretensji. Też to było pisane już jakiś czas temu, więc uzbrój się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zakończyła się 30. Propozycję 13 miesięcy dostałem pod koniec października i raz w środku listopada.

Ps: Miałem wcześniej umowę na 13 miechów. Zgadza się.

 

Najbardziej drażniące jest to, że kanały z paczki HD Mix zostały celowo porozrzucane po nowych pakietach.

Dlaczego mam płacić za Optium HD skoro tam są wszystkie kanały z paczki hd mix i masa dodatkowych w sd,

które nie są mi potrzebne do niczego. Słusznym rozwiązaniem była taka paczuszczka, ale prezes się zmienił

i trzeba wydoić kasy od polaczków i przy okazji dołożyć do polskiej kopaniny aby nie przegrać z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, ze też taką propozycję dostanę, z jednym małym ale.

Koszt miesięczny powyższego to średnio 96,2 zł /m-c a to już dużo.

Nie wiem skąd to 88,4 - może konsultant tak podał?

Wzialem Canal+hd na caly okres umowy - moze bierzesz pod uwage

Canal bez zobowiazania.

88,40zl/msc inaczej nie chce wyjsc.

 

ziboto

Musiałeś szczególnie prosić o takie warunki ja też mam umowę do końca stycznia i na takie warunki nie mogę liczyć :(

Poprosilem tylko o wymiane pvr. Konsultant bez zajakniecia zgodzil sie.

W poprzednim aneksie mialem zapis o darmowym uzytkowaniu tunera.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że prawdziwa świąteczna promocja będzie dopiero na przyszłoroczne Święta.

Cyfra w tym roku wszystkich łowców promocji ubierze w 19-miesięczne umowy, czyli w następne Święta będzie ich miała z głowy, i będzie mogła przeprowadzić prawdziwą akcję promocyjną, a nie tylko symulację promocji jak w tym roku, którą doskonale określa użyty w reklamach slogan "Sprawdź ofertę Cyfry, a się zdziwisz".

Faktycznie, pełne zdziwienie i zaskoczenie, ale in minus!

Z tego względu przydałoby się jakoś podpisać umowę na 12 miesięcy, bo podobno takie jednak są.

Czy ktoś zna link do cennika takiej umowy na 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że prawdziwa świąteczna promocja będzie dopiero na przyszłoroczne Święta.

 

Ta bedzie podobna to terazniejszej

 

Cyfra w tym roku wszystkich łowców promocji ubierze w 19-miesięczne umowy, czyli w następne Święta będzie ich miała z głowy, i będzie mogła przeprowadzić prawdziwą akcję promocyjną,

 

Wtedy wylonia sie z tlumu kolejni lowcy promocji i bedzie jeszcze wiekszy problem ;]

 

Z tego względu przydałoby się jakoś podpisać umowę na 12 miesięcy, bo podobno takie jednak są.

Czy ktoś zna link do cennika takiej umowy na 12 miesięcy?

 

Tak tak konsultant pojdzie do przelozonego i dostaniesz 12 miesieczna umowe :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty postanowiłem zadzwonić do c+ pod ten numerek 22 310 45 60

Mam Cyfre jakies 3 lata aktulanie Kompakt + 5xHD + Canal+HD + PVR ( 0zł ) do końca stycznia 2011

 

Chciałem przedłużyć jednak niestety nie udało mi się wynegocjować żadnych ciekawych warunków jedynie:

 

Kompakt + Canal+HD

przez 7 miesiecy - 36,40

pozniej - 72,80

+ do tego PVR Pace za 15 zł przez 12 miesiecy pozniej 20 zł

umowa na 19 miesiecy

co daje srednio około 77 zł

 

Jak dla mnie to kpina ;]

wczoraj wysłałem wypowiedzenie zobaczymy.

Kusi mnie N-ka ze swoja promocja za mini Full 68 zł + 4 miesiace do tego nSeriale + pilot dla dziecka za 0zł.

Czekać na coś lepszego z cyfry czy brać N ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co proponuje teraz Cyfra to nie promocja a ukryta podwyżka cen pakietów. W promocji zeszłorocznej w grudniu można było wziąć pakiet Komfortowy z opcjami dodatkowymi z 50% rabatem nawet przez 10 miesięcy jeżeli zamówienie zostało złożone przez internet przy umowie na 13 miesięcy a faktycznie mieć Prestiżowy HD+ a po zakończeniu okresu promocyjnego zejść do Podstawowego + za 42,90 zł a teraz chcesz pakiet Prestiżowy HD+ to umowa minimum 19 miesięcy z czego dają 11 na 50% a pozostałe 8 na 100% co daje średnio 120zł miesięcznie bez możliwości obniżenia pakietu na niższy to jest chore !!!!

Gdzie jest ta promocja ? Jaka polska cyfrowa platforma żąda średnio 120 zł za oglądanie swej pełnej oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pójdziesz w górę to nie ma powrotu. Jesteś uwiązany jak pies :lol2: Ktoś nad tym nieźle pomyślał. Pozostaje : wziąc tą "promocje" i bulić jak za zboże, przejśc na umowę na czas nieokreślony (też bulić ale za to można swobodnie zmieniać pakiety, rezygnowac kiedy sie chce itd) albo uciekać do N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem do Cyfry oto propozycja:

- Umowa 19 miechów

- pakiet Optimum ze zniżką 50% przez 9 miesięcy

- opcje dodatkowe jak dla nowych

- dekoder PVR przez cały okres umowy 15zł (wcześniej za darmo)

- wymiana Philipsa 250GB na Pace 500 GB

Konsultantka sama radziła by dzwonić i się dowiadywać bo pewnie później dekoder będzie z a free. Umowę mam do 31 stycznia. Jutro wysyłam wypowiedzenie może wtedy łatwiej coś się wytarguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon przed chwila:

Co mogła bym dla Pana zrobić żeby został Pan z nami :)

rozwaliła mnie laska tym tekstem :)

dekoder PVR za darmo przez 19 miesiecy a upusty jak dla nowych]

jedno mnie tylko zastanowilo kiedy zapytala jaka oferta by mnie przekonala odpowiedzialem ze stala niza cena przez caly okres umowy i co dziwne powiedziala ze jak tylko uzyska taka akceptacje to do mnie zadzoni

dotychczas odpowiedz byla taka ze nie maja takich mozliwosci

ogolnie Pni byla bardzo rozbrajajaca

"jakze mi przykro ze nie chce Pan skorzystac z mojej oferty :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY

Zadzwonila do mnie przed chwila pani konsultantka i zaproponowala aktualnie obowiazujaca oferte z tym, ze dodaje mi PVR na dzierzawe gratis (przez caly okres trwania umowy).. Do tego do konca stycznia moge zmienic jej warunki lub rozwiazac zupelnie umowe.. Jak myslicie, warto sie zainteresowac ta propozycja? Na prawde nie wiem co mam robic, bo aktualny cennik nie jest az tak atrakcyjny a zwiazac bym sie musial az na 19 miesiecy :( Mam szanse jeszcze cos od nich "wyciagnac"? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...