Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak może wyjść za Kompakt HD z C+ HD i PVR ponad 100 zł (chyba że poza promocją to 109,90 zł) - ja przedłużyłem umowę (na 19 mies.) właśnie z takim pakietem i wyszło mi:

Kompakt HD: 7 mies. po 27,45 zł i 12 mies. po 54,90 zł - razem 850,95 zł, średnia na miesiąc 44,78 zł.

Canal+ HD (opcja bez zobowiązania) - 8 mies. po 19,95 zł, 1 miesiąc pełnopłatny (39,90 zł) potem przez 10 miesięcy włączam i wyłączam co drugi miesiąc - wychodzi 50% ceny z zastrzeżeniem, że co drugi miesiąc nie odbieramy C+ pierwszego dnia miesiąca - a więc 5 razy 39,90 zł, razem 399 zł, średnio 21 zł miesięcznie.

W sumie Kompakt HD i C+ HD kosztuje średnio 65,78 zł miesięcznie. PVR udało mi się wytargować za darmo ale nawet płacąc za niego 20 zł miesięcznie byłoby 85,78 zł miesięcznie.

Mi oferuja PVR za 20 zł oraz chciałem wziąć Canal+ HD ze zobowiązaniem.Wychodzi od 9 miesiąca 54,90+39,9+20=114,80 .Taka kwota przez 11 miesięcy.Przesada.Nie za TAKI pakiet

Markar przecież Kompakt HD+ kosztuje 89,90 zł BEZ PROMOCJI, z PVR 109,90 zł więc jak oni mogą proponować to samo za 114,80 zł w, że się tak wyrażę, ofercie przedłużeniowej? :crazy: Poza tym chyba się pomyliłeś, C+ kosztuje 39,90 zł ale bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi umowa się kończy 31.12 i dzisiaj dostałem smsa od C+"Drogi Abonencie. Przyjeliśmy Twoją rezygnacje z usług Cyfry+. W związku z tym uprzejmie prosimy o jak najszybszy kontakt po spejjalnym nr...........", i niewiem czy dzwonić czy czekać aż Oni zadzwonią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to dostałem. Nie chcą dąć pvr za darmo. 1-7 miesiąc 57,45, 8 miesiąc 69,80, 9-11= 98,80 i 12-19 miesiąc 104,80. Gdy podziękowałem pani zaproponowała że przedłużę i w styczniu mogę zrezygnować. Ponownie podziękowałem i umówiłem się że w poniedziałek zadzwoni.

Pakiet Kompakt hd, canal plus Hd, dekoder pvr. Pani powiedziała że w ostatnim czasie nie dawali nikomu pvr za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem list a w nim mega promocję od Cyfra +

 

"40% rabatu na wybrany pakiet nawet przez 5 miesięcy!"...

"40% rabatu na opcję Canal +."...

"Warto zostać z Cyfrą+!"...

 

Już biegnę .... do innej platformy cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem takiego sms'a i z ciekawości zadzwoniłem. Chciałem Prestiż HD+. Zaproponowali mi umowę na 19 mies., w tym przez 11 mies. za połowę ceny, za co średnio wychodzi 120 zł/mies.. Zgodziłbym się na to, gdyby dali mi dekoder za 0 zł. Jednak po konsultacjach z szefem dali mi jedynie rabat na część umowy a dekoder średnio miał mnie kosztować 10 zł. Tak więc średni rachunek za najwyższy pakiet to w moim przypadku to 130 zł/mies. Powiedziałem, że się zastanowię. Moim zdaniem lepiej dorzucić 6 zł i wziąć sobie FULL w n-ce oraz pakiet START z CANAL+ oraz dekoder SD (średnio 36 zł/mies.) lub jeszcze taniej: Mini FULL z Turbodekoderem oraz dokupić CINEMAX po upływie 2 miesięcy promocji na niego (mamy w ten sposób w n-ce wszystko poza Filmbox'em, ale ja go nigdy nie oglądam), co średnio daje 88 zł/mies. Do tego wspomniany pakiet START z CANAL+ oraz dekoder SD, co daje nam razem średnio 124 zł/mies. Można też wziąć zamiast Turbodekodera dekoder bez nagrywarki co nam da średnio 116,5 zł/mies. Oferta dużo bogatsza i tańsza. Ja jednak zaczekam jeszcze 2 tyg. i zobaczę co da się zrobić z tą naszą cyferką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w stanie wziąść kompakt hd i canal + hd na 7 miesięcy po 50 % i 12 miesięcy za 100 % ale z darmowym pvr. Jak nie to biore dialoga za 30 zł (bo mam aktualnie neta u nich) mam pakiet domowy + canal +. Nie bede im bólił za kanały hd 55 zł więcej niż za dialog gdzie mam min. polsat sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to tam jest. Też zadzwoniłem w odpowiedzi na sms. Zaoferowali standardowe warunki jak dla nowych klientów. Tzn 9 mies 50% rabatu na optimum i 8 na c+. A o bezpłatne użytkowanie pvr wcale nie musiałem się starać. Może dlatego, że mam w obecnej umowie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując oferty dla stałych na dziś, a z października, kiedy przedłużałem umowę to widzę, że nie wyszedłem na tym tak źle.

Zauważyłem że nie ma w ofercie już pakietu OPTIMUM HD+. Ja się cieszę że mam przynajmniej dosyć stałą cenę bo 80,90 zł

przez 15 miesięcy i przez 3 miesiące 100 zł i PVR za free przez cały okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze, że oferty są coraz gorsze. W październiku dostałem propozycję Optimum HD ze zniżką 30% przez 11 miesięcy, umowa na chyba 15 miesięcy (jak mnie pamięć nie zawodzi). Wychodziło średnio coś prawie 70 PLN. Teraz jeszcze większa lipa, a miało być tak pięknie. Ale wiecie co... To jest absurd.

Wyjąłem z szuflady "zapomniany" moduł CP, zadzwoniłem i mam umowę na 18 miesięcy na Familijny, Pakiet HD (11 kanałów HD w tym Eurosporty i Polsat Sport HD, Fox HD, Fox Life HD, AXN HD, Nat Wild HD, Discovery HD itd. ) i dorzuciłem sobie jeszcze Bajeczkę dla dzieci (Boomerang i Nickelodeon). Zresztą akurat oferta CP dla dzieci biję na łeb Cyfrę - bo moje oglądają jeszcze CBeebies, a nic z tego nie ma w Cyfrze.

Ale teraz najlepsze. Średnia cena w umowie wychodzi mi... 52PLN. :brawo: Pozdrowienia dla miłośników Cyfry - ja spasowałem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potwierdzą się plotki o wycofaniu Orange Sport z Cyfry, to raczej nie..

 

Poza tym patrząc na cennik TP SA to żeby mieć wszystko sensownie w HD z nSportami (jeśli potwierdzi się info o paczce n w platformie tp) i z C+ (jeśli zostanie) to wyjdzie jakaś niesamowita cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę o 19 miesięcy (obecna wygasała 31.12).

Pakiet Optimum 50% zniżki przez 9 miesięcy, tj. 31,95

Przez pozostałe 10 miesięcy 63,90,

Średnio wychodzi 48,78.

PVR Philips 250 nadal mogę używać gratis przez 19 miesięcy (konsultant sam mi zaoferował).

Przez cały okres umowy nie mogę zmienić pakietu na niższy, a rozwiązanie umowy przed końcem 19 miesięcy kosztowałoby mnie 299.

 

W N za możliwość oglądania pakietu za 54 zł na dwóch telewizorach musiałbym na start dopłacić 398 zł za multiroom oraz ponownie w drugim roku zapłacić 240 zł za drugi rok użytkowaniu multiroomu. Czyli tak naprawdę średnio bym płacił 107, a nie 54 zł miesięcznie.

 

A tak Cyfra śmiga na trzech TV, więc pisanie że jest bardzo droga nie jest do końca prawdą.

Jedyny minus to, że w zeszłym roku była lepsza promocja, bo płaciłem średnio po 46 zł. za ten pakiet, a dorzucili mi przez cały okres trwania umowy Filmbox oraz 5xHD. PVR-a także miałem darmowego.

 

Jeżeli jednak miałbym szukać obecnie oferty dla jednego TV, to może wybrałbym N (tak jednak nie ma Nat.Geo :-( ).

 

Pozdrawiam

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca stycznia na pakiet Prestiżowy HD +. Wysłałem w październiku wypowiedzenie i października próbuje wynegocjować jakieś sensowne warunki. Proponują mi 11 miesięcy 50% zniżki do tego Pace 500 za darmo przez cały minimalny okres umowy czyli 19 miesięcy. Jak większość z Was liczyłem na coś więcej mając w pamięci zeszłoroczną promocje świąteczną ale Cyfra próbuje" tanim kosztem" utrzymać przy sobie dotychczasowych abonentów.Pamiętam czasy kiedy nie opłacało się przedłużać umów bo zawsze lepiej wychodziło się podpisując nową dlatego zawsze minimum 4 miesiące przed końcem każdej umowy wysyłam rezygnację. Nie wiem czy jest taka możliwość żeby nie podpisywać umowy na określony czas 19 czy 25 miesięcy tylko przekształcić umowę czas nieokreślony i czekać na jakieś sensowne warunki ? Myślę że jak część abonentów odejdzie do N czy Polsatu to Cyfra zacznie walczyć o utrzymanie swoich abonentów i pozyskanie nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy ale już od dłuższego czasu śledzę to forum. Abonentem cyfry jestem od ok 9 latek ;)

No i umowę aktualnie mam do końca stycznia i teraz: Wysłałem wypowiedzenie. No i otrzymałem telefon od konsultanta w sprawie przedłużenia. Oczywiście na 19 miesięcy ;/ ale pakiet Optimum HD zniżka na 9 miesięcy 50% Canal+ HD 8 mies 50% HBO HD (na czas nieokreślony) 8 mies 50%. (potem tym okresie dzwonie i dostane kolejną zniżkę 50% na 4 miesiące) HBO On Demand 8 miesięcy za darmo. Oczywiście dekoder z dyskiem 500 GB ZA Darmo na całą długość umowy! Miesiąc na rezygnację bądź zmianę na lepsze warunki. I CO WY NA TO???? MAM JĄ PODPISAĆ CZY CZEKAĆ NA COŚ LEPSZEGO???? Obecnie płacę za optimum i C+HD jakieś 120 zł.

wg moich obliczeń na nowej umowie wychodzi mi średnio na miesiąc 95 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z panią na infolinii umowa kończy mi się ostatniego lutego, zaproponowali mi full pakiet za połowę ceny przez 11 miesięcy oraz dekoder HD PRV za 0 zł przez cały okres 19 miesięcy. Ale nie zgodzili się abym, kupił dekoder HD a PRV wynajmował, albo zakup HD albo wynajem za 0 zł. Czy ktoś wie jak można to pogodzić zależy mina tym HD do 2 pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widzę ,że Cyfra+ czaruje abonentów tymi swoimi liczbami bo 84,45 x 11 = 928,95zł + 8x 168,90 = 1351,20zł jak to podzielimy na 19 mies mamy 120zł (i w dodatku bez wynajmu PVR) czyli jest Prestiż HD+ za 120zł ale trochę inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się nieco lepszą umowę zawrzeć:

 

Na 19 miesięcy:

Prestiż Hd+ z rabatem 50% przez 11 miesięcy.

Dekoder PVR za 0zł przez cały okres umowy.

Multiroom za 7,50 przez cały okres umowy.

Możliwość zakupu drugiego dekodera w promocyjnej cenie 1zł, lub 49zł, albo 149 zł za dekoder HD.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...