Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że została dla Pana przygotowana oferta promocyjna:

 

- 42 zł 45 gr za odbiór pakietu Optimum przez okres 9 pełnych miesięcy kalendarzowych,

- 17 zł 45 gr za opcję CANAL+ przez okres 8 pełnych miesięcy kalendarzowych,

- 10 zł za opcje Orange sport

- Okres Minimalny Umowy: 19 miesięcy kalendarzowych.

 

W celu skorzystania z oferty, proszę o kontakt z infolinią pod numer 22 310 45 60. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 ? 21:00.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

 

 

 

 

 

Ale mam umowe do konca lutego wiec niby czasu do namyslu jest troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym dekoderem to grzecznie zapytałem , jak to jest że jednym dają za free a drugim nie , że niby mój kolega dostał za free , a miał ten sam pakiet i w tym samym czasie zawieraliśmy umowy , zapytałem czy to zależy od konsultanta ? Jak nie da bez dzierżawy , to niestety ale z przykrością nie skorzystam z ich oferty , po czym grzecznie zapytał czy mogę chwilę poczekać , bo musi zapytać szefa :smile: Po chwili poinformował , że mogę dostać ten dekoder za free przez 18 m-c za ostatni muszę niestety zapłacić 20 zeta .

 

 

NO to teraz, jeśli tutaj rzekomo roi się od konsultantów Cyfry, proszę niech odpowiedzą dlaczego klienci nie są traktowaniu w takim wypadku równo.

 

Może chodzi o kwestię kultury rozmowy ( czy ma się ją nabytą czy wrodzoną ) zarówno ze strony konsultanta jak i klienta i daru przekonywania :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wymianę dekodera to nie ma żadnego problemu ja tego 250 wymieniłem z 2 miesiące temu na 500 bo 250 wariował co jakiś czas sie lubiał wyłączyć.

Pace 500 ma 2 wady lubi czasem czegoś nie nagrać szczególnie na polsacie czy tvn oraz czasami są problemy z HDCP :( ale wystarczy zostawił dekoder na tvp1 i jest ok. Zaleta Pace jest to że jest szybszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowe do konca pazdziernika, przedluzylem z opcja renegocjacji/rezygnacji w listopadzie, rozmowa tylko z jednym konsultantem od poczatku. W listopadzie rezygnacja gdyz warunki byly gorsze niz w pazdzierniku. Propozycja zeby nie oddawac dekodera i karty i umowiony tel na dzisiejszy dzien. Wlasnie jestem po tej rozmowie, przedluzona umowa na 19 mscy.

 

Pakiet start + sportowy pakiet canal+, PVR za darmo calosc umowy.Zalezy mi wylacznie na sporcie.

6mscy - 19.95zl

7-10 msc - 29.90zl

11-19 msc - 39.80zl

 

Umowiony jeszcze jestem na telefon na koniec stycznia jezeli warunki by byly lepsze to zmiana.

Ja jestem bardzo zadowolony z oferty, a jeszcze bardziej z konsultanta z jakim mam przyjemnosc prowadzic te negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie czekam na ich propozycje przedłużeniowe.Dziś wysłałem wypowiedzenie.Nacieszę się darmowym PVR do 31.01.Tak jak koledzy wyżej obliczli zwyczajny Kompakt HD+CanalHD + PVR to ponad 100 zł.Stać mnie by płacić i 120 zł ale nie za tak niski pakiet.Normalna cena jaką mogę im zapłacić za Prestiż z PVR to 120 zł ale jak za 100 dają mi familijny HD za przeproszeniem plus paczkę canal+ to już jest zdzierstwo.

Jak liga ruszy to wezmę sobie startowy z canal+ i zobaczą ode mnie 20-30 zł a nie 120.Z lig zagranicznych to ostatnio gran derbi obejrzałem-tych meczy jest za dużo...:)

Wszyscy się tak podniecali jakich to kanałów nie chcą .. I teraz mają...Mnóstwo discovery,ID,polsatów...Za to wszystko trzeba zapłacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po żałosnych ofertach poddałem się w negocjacjach i wziąłem dzisiaj nową umowę przy obowiązującej promocji na 19 miesięcy Optimum i Canal+ HD ze zobowiązaniem. Średnio wyjdzie mnie to 72 zł miesięcznie. Jedyne co mnie przy nich trzyma to C+, kasa wywalona na dekodery i możliwość dzielenia splitterem. A więc do lipca 2012 mam święty spokój.

 

Myślałem nad n-ką i Polsatem, ale Ligę Mistrzów, Ligę Europejską i MotoGP mam na Al-Jazeerze. No i multiroom w n to nie to samo co swoje dekodery i swoboda. Szkoda, że nie można łączyć ofert bo najchętniej wziąłbym n-kę za 48 zł, a do tego Canal+ HD na warunkach technicznych z Cyfry. Ale pomarzyć zawsze można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą wynegocjowałem PVR za free na 19 m-cy( całą umowę) , umowę zawarłem w piątek i nie było mowy o darmowym PVR tylko 12 m-cy za 15zł i reszta po 20zł, dziś miły konsultant po "negocjacjach z przełożonym" skorygował na 0 zł wynajem :), reszta warunków bez zmian (pakiet Prestiż HD+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi potwierdzić to co dziś powiedział mi konsultant, że z kończącej się w styczniu umowy na pakiet optimum + canal nie mogę kontynuować z multipakietem? Kazano mi się udać do jakiegoś punktu sprzedającego Cyfrę, abym podpisał zupełnie nową umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te posty to aż się nie chce wierzyć że Cyfra w tym roku tak traktuje obecnych abonentów.Żeby dać 20% zniżki na 8-9 miesięcy to jest normalnie kpina w biały dzień.Wolałbym zrezygnować z Cyfry na rzecz N-ki bo w sumie za 68 złociszy mamy mini fulll z HBO i N filmami a cyfra życzy sobie ok 100 zł (98 z groszami) za sam pakiet Optimum z Canal + nie wspominając już o kanałach HD za które trzeba więcej dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śledzę ten wątek i z wolna dochodzę do wniosku, że oprócz szefów Polsatu i enki, najbardziej zadowolonymi z obecnej polityki kierownictwa Cyfry, będą sprzedawcy splitterów :)

Bo o ile po zeszłorocznych promocjach inwestycja w splitter była całkowicie bezsensowna, to przy obecnych warunkach umów, już ma ona swoje ekonomiczne uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie czekam na ich propozycje przedłużeniowe.Dziś wysłałem wypowiedzenie.Nacieszę się darmowym PVR do 31.01.Tak jak koledzy wyżej obliczli zwyczajny Kompakt HD+CanalHD + PVR to ponad 100 zł.Stać mnie by płacić i 120 zł ale nie za tak niski pakiet.Normalna cena jaką mogę im zapłacić za Prestiż z PVR to 120 zł ale jak za 100 dają mi familijny HD za przeproszeniem plus paczkę canal+ to już jest zdzierstwo.

Jak liga ruszy to wezmę sobie startowy z canal+ i zobaczą ode mnie 20-30 zł a nie 120.Z lig zagranicznych to ostatnio gran derbi obejrzałem-tych meczy jest za dużo...:)

Wszyscy się tak podniecali jakich to kanałów nie chcą .. I teraz mają...Mnóstwo discovery,ID,polsatów...Za to wszystko trzeba zapłacić...

Nie wiem jak może wyjść za Kompakt HD z C+ HD i PVR ponad 100 zł (chyba że poza promocją to 109,90 zł) - ja przedłużyłem umowę (na 19 mies.) właśnie z takim pakietem i wyszło mi:

Kompakt HD: 7 mies. po 27,45 zł i 12 mies. po 54,90 zł - razem 850,95 zł, średnia na miesiąc 44,78 zł.

Canal+ HD (opcja bez zobowiązania) - 8 mies. po 19,95 zł, 1 miesiąc pełnopłatny (39,90 zł) potem przez 10 miesięcy włączam i wyłączam co drugi miesiąc - wychodzi 50% ceny z zastrzeżeniem, że co drugi miesiąc nie odbieramy C+ pierwszego dnia miesiąca - a więc 5 razy 39,90 zł, razem 399 zł, średnio 21 zł miesięcznie.

W sumie Kompakt HD i C+ HD kosztuje średnio 65,78 zł miesięcznie. PVR udało mi się wytargować za darmo ale nawet płacąc za niego 20 zł miesięcznie byłoby 85,78 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torre24

Do kiedy masz obowiązującą umowę bo ja wczoraj miałem kilka rozmów z konsultantami i żadnym nie udało się wyciągnąć PVRa HD za free!

Najlepsze co udało się wynegocjować to średnia cena ok 86zł za KompaktHD, C+Hd i PVRa. Uważam, że ta cena jest za wysoka co do oferty brakuje np Eurosportu 2 HD i ta niepewność co z ekstraklasą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto propozycja dla mnie;

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że została dla Pana

przygotowana oferta promocyjna:

 

- pakiet Prestiż HD+ w cenie 84 zł 45 gr przez 11 miesięcy

kalendarzowych,

- czynsz najmu dekodera HD PVR ? 15 zł przez 12 miesięcy kalendarzowych,

- Multiroom za 7 zł 50 gr przez 19 miesięcy kalendarzowych.

 

Wyjaśniam, iż Okres Minimalny ww. oferty obowiązuje przez 19 miesięcy

kalendarzowych.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany promocją, proszę o kontakt zwrotny.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

M**** W********

Dział Relacji z Abonentami

 

Dodam iz do dzis miałem PVR HD za free :brawo: Cyfra+ :brawo: Welcome ''N'' :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak może wyjść za Kompakt HD z C+ HD i PVR ponad 100 zł (chyba że poza promocją to 109,90 zł) - ja przedłużyłem umowę (na 19 mies.) właśnie z takim pakietem i wyszło mi:

Kompakt HD: 7 mies. po 27,45 zł i 12 mies. po 54,90 zł - razem 850,95 zł, średnia na miesiąc 44,78 zł.

Canal+ HD (opcja bez zobowiązania) - 8 mies. po 19,95 zł, 1 miesiąc pełnopłatny (39,90 zł) potem przez 10 miesięcy włączam i wyłączam co drugi miesiąc - wychodzi 50% ceny z zastrzeżeniem, że co drugi miesiąc nie odbieramy C+ pierwszego dnia miesiąca - a więc 5 razy 39,90 zł, razem 399 zł, średnio 21 zł miesięcznie.

W sumie Kompakt HD i C+ HD kosztuje średnio 65,78 zł miesięcznie. PVR udało mi się wytargować za darmo ale nawet płacąc za niego 20 zł miesięcznie byłoby 85,78 zł miesięcznie.

Mi oferuja PVR za 20 zł oraz chciałem wziąć Canal+ HD ze zobowiązaniem.Wychodzi od 9 miesiąca 54,90+39,9+20=114,80 .Taka kwota przez 11 miesięcy.Przesada.Nie za TAKI pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto propozycja dla mnie;

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że została dla Pana

przygotowana oferta promocyjna:

 

- pakiet Prestiż HD+ w cenie 84 zł 45 gr przez 11 miesięcy

kalendarzowych,

- czynsz najmu dekodera HD PVR ? 15 zł przez 12 miesięcy kalendarzowych,

- Multiroom za 7 zł 50 gr przez 19 miesięcy kalendarzowych.

 

Wyjaśniam, iż Okres Minimalny ww. oferty obowiązuje przez 19 miesięcy

kalendarzowych.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany promocją, proszę o kontakt zwrotny.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

M**** W********

Dział Relacji z Abonentami

 

Dodam iz do dzis miałem PVR HD za free :brawo: Cyfra+ :brawo: Welcome ''N'' :jupi:

 

Możesz napisać gdzie wysłałeś maila z pytaniem o przedłużenie.

W ICA w kontakcie nie odpowiedniego działu , a bardzo mnie to ciekawi bo co napiszę to dostaję zwrotnego maila z prośbą o kontakt telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na telefon (wypowiedzenie wysłane pod koniec listopada) i nie mogą sobie z nimi pogadać bo dzwonili ostatnio parę razy, ale po odebraniu, po drugiej stronie nikt się nie odzywa. Denerwujące się to już robi. To celowe działanie z ich strony czy coś im tam nie działa jak trzeba?

Chciałbym Optimum, C+ HD i Multiroom plus oczywiście nadal PVR wynajem za 0 zł ale jak będą ciągle wykonywać głuche telefony to się raczej nie dogadamy.

 

Swoją droga pakiety są bez sensu, powinno być na wzór film, sport, rozrywka, dokument i przyrodnicze, informacja i wtedy każdy by wiedział co chce, co mu jest potrzebne i wybierąłby co mu odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...