Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja ponawiam pytanie o minimalną cenę za jaką można dostać pakiet Optimum HD (bez Canal+)

 

Na forum był też kiedyś adres do strony gdzie ludzie wpisywali na jakich warunkach przedłużyli umowę z Cyfrą

Niestety nie mogę teraz tego znaleźć:/ Może ktoś wklej link:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś przedłużył jakąś umowę telefonicznie przez ostatnie dwa dni

bo przecież maniacy dwóch kanałów dodatkowych zagłuszają prawidłowy temat

80% tych dwukanałowców chcą mieć aby mieć a oglądać nie będą a temat wałkują

Możecie założyć nowy temat jak to jest takie ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś przedłużył jakąś umowę telefonicznie przez ostatnie dwa dni

bo przecież maniacy dwóch kanałów dodatkowych zagłuszają prawidłowy temat

80% tych dwukanałowców chcą mieć aby mieć a oglądać nie będą a temat wałkują

Możecie założyć nowy temat jak to jest takie ważne

 

Ja właśnie przedłużyłem. Sami dzwonili do mnie. Superpremium z Multiroom za 99zł czyli

w normalnej cenie + w prezencie Filmboxy i Cinemaxy do listopada + MGM i NSport.

 

Wszystkie kanały już działają. :) Wcześniej oczywiście wysłałem wypowiedzenie , bo te ceny

"oficjalne" poza promocjami (166 zł za Superpremium z MR) są wg mnie nieporozumieniem

i czekałem spokojnie czy się mną zainteresują (ostatecznie jest przecież Polsat z pełnym

pakietem za 89zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przedłużyłem. Sami dzwonili do mnie. Superpremium z Multiroom za 99zł czyli

w normalnej cenie + w prezencie Filmboxy i Cinemaxy do listopada + MGM i NSport.

 

Tak się składa, że przed chwilą sam zadzwoniłem do nich i "zmięknienie" lekkie nastąpiło.

 

SuperPremium - 89,00zł

Multiroom - 0zł

FilmBox, Cinemax, MGM, NSport - 7 miesięcy gratis

PVR 500 - 5,00zł

 

Także porównując ofertę z ostatnich 3 dni dorzucili PVR za 5,00zł. Przyjął bym tą ofertę gdyby PVR był za 0 zł. W tym miesiącu już nie dzwonie zadzwonie w Maju. Czyli pod koniec umowy. Wypowiedzenie jest w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś dostał jeszcze HBO GO na cały okres umowy to by była naprawdę fajna oferta, ale chyba już nie dają GO do Superpremium.

 

Ja się pochwalę, że ''wymarudziłem'' nSport HD i MGM HD. Po pierwszym mailu dostałem znaną wszystkim formułkę, że kanały nie wchodzą w skład oferty itd. Chwilę później poszedł następny mail o nierównym traktowaniu abonentów przez C+ i dzisiaj telefon, że ze względu na terminowe wpłaty i dobrą współpracę zostaną mi te kanały udostępnione. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się dopiero 31.5 ale już dziś zgodzili się na Prestige HD za 133 z MR i PACE w cenie. Ja wolę jednak ten SUPERPREMIUM HD za 89 -twierdzą że nie mają już takich ofert. No ale mi zostało do płacenia jeszcze 3 miesiące po 126 zł - nie zależy im na obniżeniu stawki już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem 2 razy, ale oferty póki co mało poważne... Może dlatego, że nie zarejestrowali jeszcze mojego wypowiedzenia
Ja właśnie przedłużyłem (...) Czyli pod koniec umowy. Wypowiedzenie jest w systemie.

 

Jak Wy sprawdzacie czy wypowiedzenie jest już w systemie? Dzwonicie i się pytacie? Czy jak? Można sprawdzić jakoś w ICA? Ja wysłałem 25.02.2013r i na śledzeniu przesyłki >> http://sledzenie.poczta-polska.pl/ jest coś takiego:

 

Data zdarzenia: 2013-02-xx, godz. xx:xx

Jednostka pocztowa: Warszawa 119

Zdarzenie: Doręczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem meila i dostałe odmowę, po drugim również odmowa że nie spełniam wymagań technicznych. Napisałem trzeciego z prośbą o wyjaśnienie czmu nie spełniam wymagań. Komuś właczyli po 3 meilu ? Czy nie mam na co czekac?

Mi po 3 odmówili... teraz dzwonią z przedłużeniem oferty. Ja się zastanawiam czy poczekać do nC+ - na multiroomie mi nie zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy sprawdzacie czy wypowiedzenie jest już w systemie? Dzwonicie i się pytacie? Czy jak? Można sprawdzić jakoś w ICA? Ja wysłałem 25.02.2013r i na śledzeniu przesyłki >> http://sledzenie.poczta-polska.pl/ jest coś takiego:

 

Data zdarzenia: 2013-02-xx, godz. xx:xx

Jednostka pocztowa: Warszawa 119

Zdarzenie: Doręczenie

To, że list został dostarczony to nie znaczy, że zarejestrowali w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i odmowa:

 

"Szanowny Panie,

 

z przykrością przyjęłam informację o Pana negatywnych wrażeniach w kwestii odbioru programów MGM i nSport.

 

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że odbiór kanałów MGM i nSport możliwy jest przy warunkach Umowy dopuszczających niestandardową modyfikację oferty programowej.

 

Przeprowadzenie wspomnianej modyfikacji oferty programowej możliwe jest dla kontraktów zawartych po 5 lutego 2012 roku lub przedłużonych po 1 lutego 2012 roku.

 

Wobec powyższego, oferta pozwalająca na zmianę programową w zakresie nowych kanałów będzie dla Pana dostępna w późniejszym terminie.

 

Z poważaniem,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś przedłużył jakąś umowę telefonicznie przez ostatnie dwa dni

bo przecież maniacy dwóch kanałów dodatkowych zagłuszają prawidłowy temat

80% tych dwukanałowców chcą mieć aby mieć a oglądać nie będą a temat wałkują

Możecie założyć nowy temat jak to jest takie ważne

Witam,

W ostania niedzielę przedłużyłem umowę kończąca się na koniec kwietnia . Wypowiedzenie wysłałem w styczniu. Zadzwonili raz i proponowali na 13 mcy kontrakt za superpremium za 99 zl. Nie przystałem na tą propozycje i podałem swoje warunki :

C+ optimum HD

HD optimum promo

- razem 62 zł

MGM HD i Nsport na 6 mcy gratis

Cinemax i Filmbox 7 mcy gratis

HBO 6 mcy gratis potem 19,90

Wczoraj Pani zadzwoniła ponownie i bez problemu dała w/w ofertę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy sprawdzacie czy wypowiedzenie jest już w systemie? Dzwonicie i się pytacie? Czy jak? Można sprawdzić jakoś w ICA? Ja wysłałem 25.02.2013r i na śledzeniu przesyłki >> http://sledzenie.poczta-polska.pl/ jest coś takiego:

 

Data zdarzenia: 2013-02-xx, godz. xx:xx

Jednostka pocztowa: Warszawa 119

Zdarzenie: Doręczenie

To, że list został dostarczony to nie znaczy, że zarejestrowali w systemie.

 

@mariusz5891

Jeśli nie zauważyłeś, to ja się WŁAŚNIE pytam, o to jak to sprawdzić w systemie... a nie o to, że na śledzeniu przesyłki jest info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W ostania niedzielę przedłużyłem umowę kończąca się na koniec kwietnia . Wypowiedzenie wysłałem w styczniu. Zadzwonili raz i proponowali na 13 mcy kontrakt za superpremium za 99 zl. Nie przystałem na tą propozycje i podałem swoje warunki :

C+ optimum HD

HD optimum promo

- razem 62 zł

MGM HD i Nsport na 6 mcy gratis

Cinemax i Filmbox 7 mcy gratis

HBO 6 mcy gratis potem 19,90

Wczoraj Pani zadzwoniła ponownie i bez problemu dała w/w ofertę.

pozdrawiam

 

 

 

I wtedy obudziłeś sie cały mokry - co skłania te dzieci do pisania takich głupot :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...