Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem negatywna odpowiedz na pierwszego maila. Jak mam napisac tego drugiego?? Jakie argumenty uzyc?

Nie ma reguły na to czy włączą ,po tych postach widać że to zależy od widzimisię konsultanta ,mnie zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan faktyczny; multiroom jest obecnie na dwóch kartach, podstawowa i dodatkowa i działają dekodery bez połączenia.

Na tym forum nikt Ci nie potwierdzi hipotez, teorii i Twoich przypuszczeń jak będzie za miesiąc, nie podano do publicznej wiadomości zasad oferty nc+.

To co masz to z tym migrujesz do NC+ (poza ew. migracją SD do HD). Nie będą tego zmieniać z wielu względów (powód do rozwiązania umowy, dodatkowe koszty z renowacją odebranych terminali, koszty księgowe - koszt amortyzacji czegoś co leży w magazynie a nie jest u klienta i nie zarabia).

 

Nowa umowa o MR - o tak to będzie już zdecydowanie na zasadach Nki. Nowa umowa o abo- tak preferowany sprzęt Nki.

Nie martw się bo w sumie patent nki to ułatwia rozdzielenie od siebie terminali gdzie limitem jest tylko zasięg wiązki z HotBirda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W dniu 06.02.2013r. przedłużyłam umowę z kochaną Cyferka :smile: Canal+Optimum HD,HD Optimum Promo,Multiroom - 0 zł,i sagemcom - 0zł na 12 miesięcy za 71 zł.i do tego miały być włączone od marca na 4 miesiące gratis HBO,Cinemaxy i Filmboxy.W piątek 1.03 patrzę a wymienionych kanałach ciemność - więc w sobotę napisałam e-maila dlaczego nie włączyli mi tych kanałów?Dostałam odpowiedź ,że moja reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni :shock: Więc wysłałam im odpowiedź,że nie równo traktują swoich abonentów,że żałuję,że przedłużyłam z nimi umowę i że się na nich zawiodłam.I wczoraj następna odpowiedź:

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pani wniosek jest w trakcie rozpatrywania.

 

Odpowiedź zostanie udzielona maksymalnie do 2 kwietnia 2013 roku.

 

Proszę o cierpliwość w tej kwestii.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

 

Dział Relacji z Abonentami :sciana:

Nie wiem co robić? :cry:

Chyba poległam i nie włączą mi już tych programów :(

Proszę o radę co mam zrobić.

Z góry dziękuję.

Do Piotrek1982 przepraszam nie zauważyłam :oops:

To mam czekać do 2 kwietnia i mieć nadzieję,że włączą kanały?

Przecież nagrywają rozmowy?

Bardzo proszę o pomoc.

 

Domyslam sie ze przedluzalas to telefonicznie. A jezeli tak, to wszystko bylo nagrywane i te kanaly na pewno bedziesz miec. Tylko kwestia czasu. Mozesz do nich napisac i powolac sie na nagranie rozmowy telefonicznej (kazda rozmowa jest nagrywana) a w dodatku dodac im ze czujesz sie oszukana itd. A po uruchomieniu tych kanalow napisz do nich ze z zwiazku z takim oszukaniem itp chcesz jakies rabaty, dodatkowe miesiace gratis itp. Mialem kiedys podobna sytuacje i tak to zalatwilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim mailu musisz połechtać ich próżnośc,czyli powiedzieć że

jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy. Podad to zaznaczyć że jesteś zapalonym kibicem piłki nożnej i liga mistrzów na nSport jest Ci niezbędna dla dobrego samopoczucia. To powinno pomóc przełamać lody. U mnie zadziałało. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie możesz rozwiązać wówczas umowy.

 

Dziękuję za konkretną odpowiedź. Nie mam zamiaru wypowiadać umowy, chciałem jedynie po prostu potwierdzić interpretację obecnego regulaminu C+.

 

Stan faktyczny; multiroom jest obecnie na dwóch kartach, podstawowa i dodatkowa i działają dekodery bez połączenia.

Na tym forum nikt Ci nie potwierdzi hipotez, teorii i Twoich przypuszczeń jak będzie za miesiąc, nie podano do publicznej wiadomości zasad oferty nc+.

Na Twoją fikcje dostajesz w odpowiedzi również tylko to co wróżbici fantazjują.

Skąd wziąłeś, że ktoś Ci coś narzuci, wprowadzi zmiany? Przecież to jest fantazjowanie, a nie fakty.

Cierpliwości, gdy będą ogłoszone zmiany dowiesz się o nich oficjalnymi kanałami. Masz umowę z C+ i to cię obowiązuje i to jest fakt.

 

Teksty o fantazjowaniu daruj sobie, ponieważ w moim pytaniu nie ma nic z postów wróżbitów. Ale widocznie nie potrafisz tego zrozumieć. Bywa.

Pytałem o regulacje prawne obowiązujące obecnie w C+. Czy zmiana w zakresie opcji Multiroom daje prawo do wypowiedzenia umowy. I uzyskałem od kolegi @sławek2121 potwierdzenie, że nie daje. Można zatem jedynie rezygnować z tej opcji. Nie pytam czy C+ zmieni zasady multiroom, tylko o interpretację zapisów regulaminu. A Ty mi :censored: o stanie faktycznym od technicznej strony.

 

To co masz to z tym migrujesz do NC+ (poza ew. migracją SD do HD). Nie będą tego zmieniać z wielu względów (powód do rozwiązania umowy, dodatkowe koszty z renowacją odebranych terminali, koszty księgowe - koszt amortyzacji czegoś co leży w magazynie a nie jest u klienta i nie zarabia).

 

Jak Twoja odpowiedź ma się do postu @sławek2121? Podaj proszę zapis z regulaminu, który zezwala na odstąpienie od umowy w wypadku zmiany zasad opcji Multiroom. Nie pytam, czy C+ coś zmieni, tylko o zapisy regulaminowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co masz to z tym migrujesz do NC+ (poza ew. migracją SD do HD). Nie będą tego zmieniać z wielu względów (powód do rozwiązania umowy, dodatkowe koszty z renowacją odebranych terminali, koszty księgowe - koszt amortyzacji czegoś co leży w magazynie a nie jest u klienta i nie zarabia).

 

Jak Twoja odpowiedź ma się do postu @sławek2121? Podaj proszę zapis z regulaminu, który zezwala na odstąpienie od umowy w wypadku zmiany zasad opcji Multiroom. Nie pytam, czy C+ coś zmieni, tylko o zapisy regulaminowe.

 

Nowych regulaminów nie ma upublicznionych (tak jak ofertę cenowych) ale zostały ujawnione procedury które ćwiczono na szkoleniach (i były tam zadawane "niewygodne pytania").

Po za tym już w pełni publicznie padło info że dotychczasowi abonenci nie będą musieli zmieniać swojego sprzętu aby odebrać NC+.

 

To co ważne dla Ciebie. Zmiana technologii nadawania a pod to podchodzi MR oznacza że masz prawo do rozwiązania umowy (argumentami może być np. tłumienie pasma używanego Wi-Fi i brak możliwości ciągnięcia dodatkowego kabla).

 

Opróćz dodatkowym argumentem jest to że jesteś w takim przypadku zmuszanych do zakupu dodatkowego sprzętu.

 

 

dobra mr to osobna kwestia mozna zmienic zasady i nie jest to podstawa do rozwiazania umowy i tyle :)

 

Mylisz się ale po kolei:

 

1. Dobre to nie jest dla każdego (dla wielu to kładzenie szpetnego kabla, kupowanie dodatkowego sprzętu , który nabija liczniki energii elektrycznej), to jedno (ale chyba nie o to ktoś zapytał).,

 

2. Zmiana technologii na taką której nie możesz użyć. Proste. Tak samo jakby nadawca przeniósł się na innego satelitę którego nie możesz odebrać. Sprawa oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza oferta na przedłużenie umowy to ; Pakiet Optimum za 64 zł , 10 zł MR , 5 zł za dekoder Pace , 0 zł HD , lub pakiet Kompakt za 44 zł , 10 zł za MR i 5 zł za PACE i za darmo HD . Lepsza oferta jest dla nowych klientów jak dla stałych . Za ile można utargować pakiet Kompakt HD z MR i z PACE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi112x - a dlaczego się nas pytasz? Ile ugrasz to zależy tylko od Twoich umiejętności targowania się i tej osoby po drugiej stronie telefonu.

Nawet jak Tobie coś powiemy to i tak jak nie umiesz się targować to i tak tego nie wytargujesz i co będziesz miał do nas pretensje (również na tym forum), że kłamaliśmy?

Nie każdy ma "dryg" do handlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza oferta na przedłużenie umowy to ; Pakiet Optimum za 64 zł , 10 zł MR , 5 zł za dekoder Pace , 0 zł HD , lub pakiet Kompakt za 44 zł , 10 zł za MR i 5 zł za PACE i za darmo HD . Lepsza oferta jest dla nowych klientów jak dla stałych . Za ile można utargować pakiet Kompakt HD z MR i z PACE ?

 

Mnie w ostatnich dniach, a umowa do końca maja proponowano, Optimum za 54 zł więc drogo zaoferowali. Jako że wziąłem CP to nie jestem już zainteresowany tym pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie masz swoje sposoby na dobra ofertę STUDI ?

 

Łomatko - myślisz że w 5 minut się nauczyć handlować? Nie. Ja też nie jestem cwaniaczkem bazarowym.

 

Wg mnie to zamiast się podniecać tymi dwoma kanałami to przeanalizuj dokładnie co chcesz zachować w NC+ i zrób krok by mieć długą umowę w C+ to wtedy zachowasz możliwość wyboru rodzaju multiroomu. Tylko tyle mogę Tobie doradzić. Decyzję to Ty masz podjąć.

 

Zobacz jakim sprytnym chwytem jest ten bajzel z tymi kanałami. Wiele osób zamiast np., zabezpieczyć sobie prawo wyboru rodzaju multiroom napaliło się na kanały. Łatwo wtedy odwrócić uwagę od jednego tematu i przenieść na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział utrzymania sie nudzi bo atakuja ludzi dziwnymi propozycjami. Dziś telefon (Start HD do końca czerwca! po 13.) o przedłuzenie po 19. z Sagecomem gratis, he, he ... gdzie logika -dla nowych po 14.

No chyba, że bonus. Pani coś wspominała o talonie,który otrzymam na nowa ofertę...czyli kota w worku.

Wczoraj z mojej inicjatywy pogadaliśmy z C+ o przyszłosci drugiego pakietu . Za Optimum HD z MR krzyknęli 54+20. wymówienie juz w drodze.

Temat rozmowy bezprzedmiotowy. Znacznie ciekawiej w CP z Rodzinnym po 14,90 z dekoderem gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Tak przedłużyłam umowę telefonicznie.Zaraz napiszę do nich.Zobaczę co ugram.Jeszcze raz dziękuję.

 

Bella, a próbowałaś robić reaktywację karty? Może jeszcze nie przeszły nowe uprawnienia i dlatego Ci nie świecą te kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 kwietnia 2013.Pakiet C+ HBO Superpremium. Wypowiedzenie nie wysłane.

Po mailu z prośbą o włączenie nSPort HD i MGM HD dziś telefon z propozycją przedłużenia umowy.

 

Ze względu na długoletni staż (jestem od Wizji) ple, ple, ple proponujemy Panu super hiper odlotowe warunki:

 

HBO Superpremium za 99 PLN/m-c

dekoder Pace PVR 500 za 5 PLN/m-c

 

Padłem ze śmiechu :lol2::lol2::lol2: i zakończyłem rozmowę.

Teraz za to samo płacę 109 (89 + 20).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Tak przedłużyłam umowę telefonicznie.Zaraz napiszę do nich.Zobaczę co ugram.Jeszcze raz dziękuję.

 

Bella, a próbowałaś robić reaktywację karty? Może jeszcze nie przeszły nowe uprawnienia i dlatego Ci nie świecą te kanały

A na to nie wpadłam,zaraz zrobię przez ICA.

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MACIE O CZYM PISAĆ??? 10 STRON O TYM KOMU WŁĄCZYLI A KOMU NIE CHCIELI WŁĄCZYĆ 2 KANAŁÓW. TEMAT JEST O PRZEDŁUŻENIU UMOWY I WARUNKACH OGÓLNYCH. MODERATOR ŚPI.

 

Czemu krzyczysz? Kanały za darmo nie zaliczają się do promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 kwietnia 2013.Pakiet C+ HBO Superpremium. Wypowiedzenie nie wysłane.

Po mailu z prośbą o włączenie nSPort HD i MGM HD dziś telefon z propozycją przedłużenia umowy.

 

Ze względu na długoletni staż (jestem od Wizji) ple, ple, ple proponujemy Panu super hiper odlotowe warunki:

 

HBO Superpremium za 99 PLN/m-c

dekoder Pace PVR 500 za 5 PLN/m-c

 

Padłem ze śmiechu :lol2::lol2::lol2: i zakończyłem rozmowę.

Teraz za to samo płacę 109 (89 + 20).

A co Cię tak rozbawiło ? Że taniej miałbyś niż do tej pory miałeś ?

Do tego możesz jeszcze Fimbox i Cinemax na parę miesięcy za free spokojnie wytargować, jak potrzebujesz to i MR pewnie też i oferta robi się całkiem znośna.

Może i można jeszcze kilka pln zjechać, ale czy aby na pewno ?

Przysłowia często mają oparcie w rzeczywistości, a chyba znane Ci jest te " Chytry dwa razy traci". Wejdzie nC+ i może się okazać, że jesteś pod ścianą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kończy mi się umowa 31.03. Obecnie mam pakiet C+ Optimum a chciałbym przedłużyć umowę tylko na pakiet Optimum bez C+ (którego i tak nie oglądam)

 

I tu moje pytanie: Za ile teraz można dostać sam Optimum HD?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...