Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, już bezprzedmiotowe, umowa przedłużona, 18 m-cy:

C+Optimum, HD promo, PVR, MR, drugi PVR odpowiednio 65+0+5+0+10=80 :) Na cały okres umowy.

Oczywiście dekodery są bez zobowiązania, można zwrócić kiedy się chce.

Filmbox 7 m-cy, nsport HD/SD i MGM HD 6 m-cy gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego zachecam popatrzcie jak platformy skonstruowane sa w innych krajach bo nie wierzę, że ludzie pozbierani z doświadczeniami z zagranicy będą wymyslać coś extra. Spójrzcie na Sky w Niemczech. Na Canalsat we Francji

Tam( Sky) pakiet Welt (taki misz-masz jak polsacie) i do tego kupuje się 4 opcje: sportową, filmową ,HD i Bundesligę.... a p. Tellenbach ze Sky romansował...

próbke jak może wygladać pakiet dla "starych" pokaże Canal+ w marcu.. a we Francji Canal+ (podst) tak właśnie wygląda- stare filmy, krajowe filmy i magazyny, od czasu do czasu trochu sportu...9u nas to może być żuzel- tam dość popularne rugby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra mam nsport i mgm, ale to chyba promo dla przedłużających a nie dla wszystkich. Jestem abo starej C+.

Kolego trybul, ja mam jeszcze drugi pvr, którego wcale nie muszę odbierać (zarezerwowałem sobie tylko taką, możliwość), stąd ta różnica. Byłoby 70, bo pierwszy pvr za 5, już nie wybrzydzałem :)

I teraz mogę mieć w nosie fuzję, chyba że mi zabiorą premier league, to się lekko wkurzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużone (umowa do końca lutego):

C+ Kompakt Hd

paczka kanałów HD

Multiroom

MGM HD i nSport HD (na 6 miesięcy gratis - dziś w nocy powinno zacząć się świecić)

umowa na 18 miesięcy

Cena 60zł

 

Prawdopodobnie będą przygotowywane ewentualne migarcje do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, już bezprzedmiotowe, umowa przedłużona, 18 m-cy:

C+Optimum, HD promo, PVR, MR, drugi PVR odpowiednio 65+0+5+0+10=80 :) Na cały okres umowy.

Oczywiście dekodery są bez zobowiązania, można zwrócić kiedy się chce.

Filmbox 7 m-cy, nsport HD/SD i MGM HD 6 m-cy gratis :)

U mnie prawie taka sama propozycja, tyle że sam pakiet 71, jeszcze się nie zdecydowałem, może się uda wynegocjować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra mam nsport i mgm, ale to chyba promo dla przedłużających a nie dla wszystkich. Jestem abo starej C+.

Kolego trybul, ja mam jeszcze drugi pvr, którego wcale nie muszę odbierać (zarezerwowałem sobie tylko taką, możliwość), stąd ta różnica. Byłoby 70, bo pierwszy pvr za 5, już nie wybrzydzałem :)

I teraz mogę mieć w nosie fuzję, chyba że mi zabiorą premier league, to się lekko wkurzę :)

 

tylko na co Ci Nsport, skoro już cwaniaki zaczęli kombinować i wszystkie lepsze mecze pokazują na npremium, a ochłap rzucają właśnie do nsport... (w Lm- Malaga, galatasaray...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

CANAL+ Optimum

HD Optimum

Multi (HBO, Cinemaxy, Filmobxy itp)

Philips PVR

 

Umowa do 30.04.2013r. Za wszystko razem 139zł. Dekoder wynajem 0zł przez cały okres umowy.

 

Przed chwilą dzwoniła do mnie pani i proponowała pakiet Prestiżowy (czyli praktycznie wszystko to co mam teraz + HBO GO + Opcja RELAXX). Innych ofert nie miała dziś. Za wszystko w "rabatowej" cenie miałem zapłacić bagatela 166zł zamiast 202zł...

 

Czekam na następny telefon od Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie przedłużyłem umowę na takich warunkach:

 

C+Optimum, HD promo, PVR, MR za 70 zł (65 + 5 za Pace, reszta 0). Umowa na 18 miesięcy.

Filmbox 7 m-cy gratis, HBO 7 miesięcy gratis, nsport HD/SD i MGM HD 6 m-cy gratis.

 

Negocjacje zacząłem około miesiąc temu, po 2 telefonach odpuściłem i wysłałem wypowiedzenie. Od tego czasu dzwonili jeszcze 3 razy, ale nie chcieli dać na moich warunkach (65zł za wszystko). Dopiero dziś trafiła się sensowna osoba, troszkę wyższa oferta, ale w granicach rozsądku. Mam nadzieję, że to komuś pomoże w negocjacjach - po prostu trzeba obstawać przy swoim. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Negocjacje zacząłem około miesiąc temu, po 2 telefonach odpuściłem i wysłałem wypowiedzenie. Od tego czasu dzwonili jeszcze 3 razy, ale nie chcieli dać na moich warunkach (65zł za wszystko). Dopiero dziś trafiła się sensowna osoba, troszkę wyższa oferta, ale w granicach rozsądku. Mam nadzieję, że to komuś pomoże w negocjacjach - po prostu trzeba obstawać przy swoim. Pozdrawiam!

Do kiedy umowe miales?

Ja mam do końca marca i narazie 2 razy dzwonili: najpierw za 77zł+10zł MR, a ostatnio 77 +0zł MR

Czekam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj zakończyłem serial pod tytułem "Przedłużam umowę" :)

 

Dotychczas posiadałem pakiet C+Start z dekoderem Pace PVR 500 za 58 zł !! :o

 

Koniec umowy w lutym 2013. Było to moje pierwsze przedłużanie, więc potwierdzam, że staż nie ma najmniejszego znaczenia. Oto co udało mi się wytargować:

 

C+Optimum HD za 65 zł na 18 miesięcy

HD optimum promo za 0 zł

Pace PVR 500 za 5 zł

MR za 0 zł + Pace PVR 500 do MR za 10 zł

Filmbox na 7 miesięcy i nsport+MGM na 6 miesięcy (będą działać od jutra)

 

Łącznie 80 zł :) Chciałem 75 zł i pewnie jakbym ich jeszcze te kilka dni przetrzymał to dostałbym, ale nie chciało mi się bawić w podchody z powodu 5 zł. Niech mają na rozwój biznesu :D

 

Podejrzewam, że w sierpniu i tak będę przechodził do nc+ z powodu Premier League, bo jak już wcześniej wspomniałem tylko to mnie u nich trzyma.

 

Reasumując mam prawie full pakiet o 18 zł taniej (z racji MR ;) - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...