Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Obecnie za Canal+ Optimum HD (12 programów HD) + Mezzo płacę 86 zł. Łaskawy konsultant zaoferował mi to samo (C+OptiHD (71+11+4 zł=86 zł)) na 18 miesięcy za tyle samo. Zapomniałem, że jako bonus zaproponował mi Filmbox HD na 6 mscy gratis. Zaproponowałem HBO na 6 miesiecy gratis, ale oczywiscie ponoc "sie nie da" Stwierdziłem, że jak na ponad 10 letniego Klienta to jest śmiech na sali i że prawie za tyle samo dostałbym to samo gdybym przyszedł "z ulicy". Prosiłem, żeby "przemyślał sprawę" i żeby zadzwonił do mnie z lepszą ofertą. Umowa kończy m się pod koniec lutego. Stety bądź niestety wypowiedzenia nie wysłalem Czy dobrze myślę, że coś powinno dać się jeszcze ugrać? :) Konsultant twierdzi, że już nic się nie da zrobić, ale oni pewnie zawsze tak mają.

Wyślij wypowiedzenie, co ci szkodzi?

Wypowiedzenie to jak sam mówisz powinno być już do nich pisane w styczniu wtedy konsultanci inaczej by z tobą gadali :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie jako nowy na tym forum, trafiłem tutaj po szopkach z enką, forum tamtej tv bardoz mi pomogło wiec i poszukałem was i prosze o pomoc.

 

Obecnie mam pakiet Kompakt hd plus dekoder 500gb 10 zł msc, za całosc płace 74 zł

 

Z cyfry interesuje mnie oglądanie programów sportowych (mecze ligi polskiej, angielskiej, hiszpanskiej) orange sport i eurosportów oraz pełen pakiet programów dziecięcych oraz tych babskich domo, kuchnia itp i przy tym chciał bym zostac z tym ze potrzebuje dla syna do pokoju dekoder i mysle o multiroomie.

 

Konczy mi sie umowa, dzownią do mnie ale jak narazie oferty składane przez nich są beznadziejne.

 

Zapytam was wprost na co mogę liczyc przedłuząjac umowe, co moge wywalczyc waszym zdaniem, zaznaczam ze wyzej opisane kwestie mojego zainteresowania programowego cyfry w zupełnosci mi wystarczają i nie chce wiecej.

 

Pozdrawiam walczących z wiatrakami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw musisz wysłać wypowiedzenie i czekać na telefon od cyfry.Jeśli masz kompakt hd a chciałbyś oglądać ligi piłkarskie to musisz brać canal+kompakt do tego mogą ci dać multiroom za 0 zł i dekoder za 10. Za wszystko co cię interesuje zapłacisz w granicach 60-65zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie będzie multiroom?

 

Generlanie to różnica z oferta dla nowego klienta wynosi z tego co rozumiem 2 zł?

 

 

PAKIET:

> OPTIMUM HD

77 ZŁ

OPCJE DODATKOWE:

CANAL+ HD - 8 KANAŁÓW

0 ZŁ/MIES.

HD OPTIMUM PROMO - 11 KANAŁÓW

0 ZŁ/MIES.

MULTIROOM

0 ZŁ/MIES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,powinien być ,możliwe że trzeba będzie trochę o to powalczyć :wink:

Niezupełnie,średnio licząc cały czas trwania umowy nowy klient zapłaci troszkę więcej jak 2 zł.

 

Tu wypisałeś opcje bez dekodera, a za dek po 6 miesiącach darmowych trzeba płacić dyche i tu jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem kolejny telefon.

C+ Kompakt HD z MR za 60 zł

Czekam dalej, Pan powiedział że nie wie czy będzie taka oferta. :D

Umowa wypowiedziana do końca miesiąca

 

Mi to samo oferowali xD a znajomy dostal to za 50 zl miesiac temu xD Pace + MR + umowa na 12 miesiecy za 50 zl xD powiedzial im ze w polsacie za 54 ma podobne kanaly bo on oglada comedy center Discovery i podstawowe kanaly i czasem pilke nozna ale malo czasu ma wiec na polsacie tez chodza mecze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,powinien być ,możliwe że trzeba będzie trochę o to powalczyć :wink:

Niezupełnie,średnio licząc cały czas trwania umowy nowy klient zapłaci troszkę więcej jak 2 zł.

 

Tu wypisałeś opcje bez dekodera, a za dek po 6 miesiącach darmowych trzeba płacić dyche i tu jest różnica.

SAGEMCOM DSI87 HD jest za 0zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysyłać listem poleconym priorytetowym, ale czy konieczna jest opcja za potwierdzeniem odbioru?

 

NIe jest konieczne !! Było o tym tysiąc razy. Wyślij zwykłym poleconym, zachowaj dowód nadania i tyle. A jak dobrze pójdzie to status sprawdzisz na stronie poczty.

PS. Poczta nie gwarantuje, ze zolta zwrotka do Ciebie kiedykolwiek dotrze. Kup dziecku lizaka za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,powinien być ,możliwe że trzeba będzie trochę o to powalczyć :wink:

Niezupełnie,średnio licząc cały czas trwania umowy nowy klient zapłaci troszkę więcej jak 2 zł.

 

Tu wypisałeś opcje bez dekodera, a za dek po 6 miesiącach darmowych trzeba płacić dyche i tu jest różnica.

 

Czarek a da wyciagnąć C+Optimum HD,HD Optimum Promo,MR,Pace 500 i Philips 250 za 65 zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...