Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marcin80

Nie muszą czekać na załadowanie , nie ma już zakładki "zostań z Cyfrą" , u mnie widniała już od miesiąca wczoraj jeszcze wchodziłem przed kontaktem z Cyfrą na swoje konto , a dziś już nie ma . Na głównej stronie Cyfry w zakładce "zamów Cyfrę" pozostały 2 opcje umowa na 6miesięcy i supercena na 18 miesięcy. Oferty z prezentami już nie ma .

 

Czyzby to oznaczalo koniec negocjacji z cyfra+ i konieczosc przejscia do nc+, oby nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tego co słyszałem to luty będzie okresem przejściowym w C+ i N i nie są planowane już atrakcyjne promocje dla nowych jak i obecnych Klientów Cyfry+, cały miesiąc ma być przeznaczony na przygotowanie pracowników oraz systemów informatycznych tak aby wszyscy już aneksowali się na nową nc+ :D Podobno poniedziałek/wtorek mają zostać wycofane wszystkie dotychczasowe oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę. Obecną miałem do końca lutego. A więc C+Kompakt hd,promo hd 0zł. Dekoder Pace PVR 5zł /mc. Hbo ,filmbox i cinemax przez 4 miesiące free. Umowa na 12 mc/55 zł +dekoder 5zł. Razem 60zł. Oczywiście wypowiedzenie wysłane miesiąc temu. Kilka telefonów było ale mało konkretnych. Dopiero dziś gość przełamał lody. Pozdrawiam wszystkich negocjujących .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na stronie cyfry włączone jest odliczanie, ile zostało do końca obecnej oferty(3 dni).Było to do przewidzenia,że kiedyś musza wyłączyć te promocje Bożonarodzeniowe.Luty zapowiada się jako taki "nijaki miesiąc",gdzie wszystko będzie już podporządkowane i nastawione na nc+,która startuje na początku marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma co liczyć na telefon w ramach przedłużenia ? to brzmi raczej nieciekawie...

bo mogą proponować średnie opcje.

czas pokaże, ja już dawno wypowiedzenie zarejestrowane i czekam na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, część osób przedłuży na nowych, wynegocjowanych warunkach ale co dalej ?

nie wiadomo przecież co się stanie z kanałami z Nki (mi chodzi głównie o sport), kanały C+ wchłoną materiał z Nki ? czy będą jakieś dodatkowe pakiety z filmami, sportem etc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zagrania ze strony Cyfry+

Umowa do końca lutego. Przypomniałem się kilka dni temu. Otrzymałem odpowiedź że kilka dni cierpliwości i zadzwonią. Wczoraj telefon (dwa sygnały) odebrałem i zaraz ktoś odłożył słuchawkę. Za kilka godzin e-mail że nie mogli się skontaktować i proszę o podanie numeru tel. oraz godzin do kontaktu. Coś mi się wydaje że grają na czas. Może faktycznie w lutym będzie ciężej o dobre oferty. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane, wysłany 2x e-mail z propozycją na 62zł. Czekam dalej. Praktyki niefajne ze strony Cyfry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, umowa do 30.04.2013 r.

 

Nowa umowa na 18 miesięcy, pakiet Start HD w cenie 12 PLN za miesiąc. Dodatkowo opcja Canal+ HD na zasadzie włącz/wyłącz. Ze sportu najbardziej interesuje mnie rodzima piłka nożna, więc będę miał dostęp do niej do końca posiadania praw telewizyjnych. Kto wygra za rok nowy przetarg? Czas pokaże. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do 31 marca. Wypowiedzenie jeszcze nie wyslane. Dzis pierwszy telefon z C+ i oferta:

 

Canal + optimum hd - 77 zl

HBO, Cinemax, Filmbox - 0 zl (przez 5 miesiecy)

HD optimum promo - 0 zl

Pace - 5 zl

Drugi pace - 15 zl

Multiroom - 0

Umowa - 18 miesiecy.

 

Moje wymagania sa ciutke inne tzn. C+optimum za 65, Pace za 10 zl (daja mi za 5 zl :brawo: ),a drugi za zero(niestety sie nie zgodzili :( ) i umowa na 12 miesiecy. Z tym ze pewnie zrezygnuje z drugiego Pace na rzecz Sagemcoma badz nie wezme wogule drugiego bo mam Fergusona w domu.

 

Jak na pierwszy telefon to w miare dobre warunki ;) Jak myslicie, da sie wyciagnac od nich to czego chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do 30.04.2012, wypowiedzenie zarejestrowane.

oferta z dzisiaj to:

C+Optimum

Optimum hd promo

multiroom

Pace 500GB

HBO, Filmbox, Cinemax 7 m. gratis.

Wszystko za 80 zł / miesiąc.

Drugi Pace + 10 zł miesięcznie.

Podziękowałem, mam nadzieję, że oferty za 62/65 pln jeszcze są do ugrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel z C+:

Canal + optimum hd - 71 zl

HD optimum promo - 0 zl

Pace - 5 zl

Umowa - 18 miesiecy.

Umowa do 31 marca 2013

Wypowiedzenie zarejestrowane.

Czekam na coś lepszego

 

Druga dzisiejsza oferta:

Canal + optimum hd - 65 zl

HD optimum promo - 0 zl

HBO - 0 zł (7 mc), później 19,90

Pace - 5 zl

Umowa - 18 miesiecy.

Umowa do 31 marca 2013

Wypowiedzenie zarejestrowane.

 

Chyba wyciągnąłem max na dzisiaj, jestem zadowolony. Umowa podpisana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...