Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doczekałem się pierwszego telefounu wreszcie i ........... przedłużyłem umowę

Najpierw poszedł mail z moimi warunkami:

- C+ Optimum

- Hd Promo

- Multiroom

- 2 x dekoder Peace Wszystko za 76 zł

 

Konsultantka zgodziła się na to ale dawała 1 Peace i Sagemcoma.

Jednak na siłę chciałem 2 Peace. Zgodziła się za 10 zł

Dodatkowo dorzuciła paczkę filmową która i tak mi wisi.

 

 

Tak więc za 86 zł C+Optimum HD Promo, Multiroom, 2x Peace, Hb0 itp na 6 mies....

Może i by dało się ugrać parę zł ale mi to pasuje Umowa oczywiście 18 mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc przed chwilą przedłużyłem umowę.

 

Dotychczasowe warunki: C+Kompakt + pace pvr = 49zł/mies na rok. Koniec umowy 31.01.2013

 

wypowiedzenie ok 2 mies temu, dwa telefony z fatalnymi warunkami i cisza, az myslalem, ze postanowili pozwolic mi odejsc (sam sie do nich nie odzywalem). wreszcie dzis telefon. pytanie czy moze za 9,9 chce pakiet start (WTF?)

powiedzialem, ze potrzebuje tvp hd, tvp sport, history. propozycja c+optimum za 62zł na 12 mies w tym multiroom i dekoder za free. mowie, ze przydałoby się troche kanalow hd. ok, dodamy paczke hd (w dalszej czesci rozmowy konsultant nazwal ten pakiet: hd optimum promo). pojeczalem, ze troche za drogo. gosc zaproponowal miesiac gratis, ja na to, ze dwa i biore. odlozyl sluchawke i "poszedl porozxmawiac z kierownikiem" (akurat bo) i po chwili zgoda.

Zatem mam: c+optimum + pace pvr+multiroom+hd promo (a mloze sie okaze ze optimum promo) za 62zl/mies + pierwsze 2 mies z 12 gratis, czyli srednio 51,7zł/mies :)

hbo juz nie chcial dodac, ale po co to komu?!

 

czyli jak widac warto czekac do konca

btw ciekawe czy 3 miechy tez mozna gratis utargowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc przed chwilą przedłużyłem umowę.

 

Dotychczasowe warunki: C+Kompakt + pace pvr = 49zł/mies na rok. Koniec umowy 31.01.2013

 

wypowiedzenie ok 2 mies temu, dwa telefony z fatalnymi warunkami i cisza, az myslalem, ze postanowili pozwolic mi odejsc (sam sie do nich nie odzywalem). wreszcie dzis telefon. pytanie czy moze za 9,9 chce pakiet start (WTF?)

powiedzialem, ze potrzebuje tvp hd, tvp sport, history. propozycja c+optimum za 62zł na 12 mies w tym multiroom i dekoder za free. mowie, ze przydałoby się troche kanalow hd. ok, dodamy paczke hd (w dalszej czesci rozmowy konsultant nazwal ten pakiet: hd optimum promo). pojeczalem, ze troche za drogo. gosc zaproponowal miesiac gratis, ja na to, ze dwa i biore. odlozyl sluchawke i "poszedl porozxmawiac z kierownikiem" (akurat bo) i po chwili zgoda.

Zatem mam: c+optimum + pace pvr+multiroom+hd promo (a mloze sie okaze ze optimum promo) za 62zl/mies + pierwsze 2 mies z 12 gratis, czyli srednio 51,7zł/mies :)

hbo juz nie chcial dodac, ale po co to komu?!

 

czyli jak widac warto czekac do konca

btw ciekawe czy 3 miechy tez mozna gratis utargowac:)

 

No to pojechałeś po bandzie :)

Takich warunków jeszcze nie widziałem - oczywiście tak korzystnych. Za 62 zł C+ optimum + HD promo +PVR + MR i umowa na 12 mcy --> to już było przez wielu ciężko uzyskać, a Ty jeszcze dostałeś 2 miechy za free . Super, gratuluję dobrych negocjacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja.Do końca mam daleko ale i tak bardzo żałosne.Standardowo gorzej niż dla nowych : :shock:

 

- zestaw promocyjny CANAL + Optimum HD z rabatem 21 zł przez 13 miesięcy (cena standardowa 107 zł). Opłata po uwzględnieniu przyznanej zniżki wyniesie 86 zł

- opcja HBO HD z 100% rabatem przez 6 miesięcy, a przez kolejne 7 miesięcy rabat w wysokości 4 zł ( standardowa opłata wynosi 27 zł). Opłata po uwzględnieniu przyznanej zniżki wyniesie 23 zł

- opcja HD Optimum promo bezpłatnie przez okres 13 miesięcy (cena standardowa 8 zł)

- opcja Multiroom z rabatem 10 zł przez 13 miesięcy ( standardowa opłata wynosi 20 zł ). Opłata po uwzględnieniu przyznanej zniżki wyniesie 10 zł

- najem dekodera Philips HD PVR 250 GB do usługi Multiroom z rabatem w wysokości 15 zł przez 13 miesięcy (cena standardowa 20 zł)

- najem dekodera Pace HD PVR 500 GB z rabatem w wysokości 10 zł przez 13 miesięcy (cena standardowa 20 zł)

- okres Umowy - tylko 13 miesięcy

 

Ku*wa co roku to samo. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie po kilku dniach dostałem smsa z super ofertą z ICA (żart - oferta)

W końcu zadzwoni po kolejnych dniach pani spytała się czy przyjmuję super ofertę C+Kompakt za 70 zł + pace 5 zł + multiroom 10 zł +hd promo (to bez animal planet HD) powiedziałem że wysłałem wypowiedzenie bo nie zgadzam się na taką cenę, mogę dać 70 zł ale za C+Optimum + pace 0 zł + multi 0 zł + hd promo 0 zł, więcej nie dam za to, dlatego rezygnuje a ona: podziękowała nawet nie negocjowała dziwne ?

 

do końca umowy 2 miesiące będą jeszcze pewnie dzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80

Nie muszą czekać na załadowanie , nie ma już zakładki "zostań z Cyfrą" , u mnie widniała już od miesiąca wczoraj jeszcze wchodziłem przed kontaktem z Cyfrą na swoje konto , a dziś już nie ma . Na głównej stronie Cyfry w zakładce "zamów Cyfrę" pozostały 2 opcje umowa na 6miesięcy i supercena na 18 miesięcy. Oferty z prezentami już nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...