Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szakal_86 takie promocje były pól roku temu.

Postprzez Rigidigi » wczoraj, o 16:19

"Nie wierzę, że cyfra da możliwość bezpłatnego rozwiązania umowy. Pewno obecne warunki umów będą obowiązywały do końca, a jedynie dla chętnych będzie możliwość migracji do nowej platformy, co pewno nie będzie się opłacało tym co mają warunki satkurierowe."

Dla CYFRY+ rozwiązanie tamtych przedłużeń byłoby bez sensu (zwłaszcza finansowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompakt za 32zł i do tego MR za 10zł ,to już by było coś,Jak dla mnie zwykły dekoder wystarczy ,bo i tak większość czasu śmiga MiniMini.

 

Ja muszę wziąć PVR, bo 149 zł za Sagemcoma nie widzi mi się płacić, a tylko 1 może być w bezpłatnej dzierżawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oferta w sumie prawie jak dla nowych. Może bez rewelacji, ale teraz płaciłem za to samo 124zł i umowę miałem do końca marca więc zwlekanie też nie miało sensu. Wypowiedzenia nie wysyłałem.

W sumie to Cie nie rozumiem. Jak słusznie zauważyłeś oferta "taka sobie" (prawie jak dla nowych). To trzeba było wysłać wypowiedzenie i może udałoby się jeszcze utargować parę złotych. No ale jeśli wcześniej płaciłeś 124 zł tzn. że teraz jesteś zadowolony.

Oczywiście trochę ironizuję ale sam jestem "żywo" zainteresowany negocjacją umowy na superpremium. Umowę mam do końca kwietnia a więc już niedługo... Teraz płacę 104 zł za superpremium+Pace pvr+MR+phil pvr. Liczę na 89-94 zł za całość. I będę negocjował do ostatniego tygodnia (jak co roku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie jak wyglądają Wasze negocjacje z konsultantami: oni dzwonią dają jakieś propozycje (mi na razie jakieś kosmosy) i co Wy na to: krótko albo to i to za tyle albo dzięki czy próbujecie tłumaczyć, ze pójdziecie np. do n-ki ? i drugie jak myślicie na Wielkanoc będą jakieś extra promocje ? ktoś pamięta jak to było co roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie jak wyglądają Wasze negocjacje z konsultantami: oni dzwonią dają jakieś propozycje (mi na razie jakieś kosmosy) i co Wy na to: krótko albo to i to za tyle albo dzięki czy próbujecie tłumaczyć, ze pójdziecie np. do n-ki ? i drugie jak myślicie na Wielkanoc będą jakieś extra promocje ? ktoś pamięta jak to było co roku ?

Jak powiesz, że pójdziesz do n to raczej szczególnie się nie przejmą :D

A na marginesie - naprawdę jest takim problemem przeczytać kilka - kilkanaście stron wstecz? Ja dzwonię i odbieram, grzecznie słucham propozycji, czasem przerwę i powiem żeby się nie męczyli bo jest np. słabsza niż dla nowych. Mówię czego oczekuję - nie, to do usłyszenia. Sam też dzwonię i w czwartek przedłużyłem umowę ok. 80 dni przed końcem na satysfakcjonujących mnie, poznanych na tym forum, warunkach. Mimo, że kilka godzin wcześniej się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienili komuś dekoder Philips PVR HD na Pace PVR HD w trakcie trwania umowy? Jak to się ma do opłaty, jeżeli wynajmuję teraz Philipsa PVR za 0zł?

U mnie chęć wymiany dekodera z powodu zbyt wolnej pracy oraz przeskakiwaniu obrazu o kilka sekund, gdy oglądam z timeshiftu

 

Mi wymienili, w punktach Sprzedawcy mają taką możliwość jak u Ciebie bedzie z cena nie wiem mysle ze zostanie 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa kończy mi się 31.01.13r. wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dziś pani z cyfry zaproponowała mi:

- canal + optimum - za 65 zł

- HD promo - 0 zł

multiroom - 10 zł / m-c

- Pace PVR - 5 zł / m- c

 

czyli za wszystko 80 zł

 

Wcześniej dawali lepiej............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Cie nie rozumiem. Jak słusznie zauważyłeś oferta "taka sobie" (prawie jak dla nowych). To trzeba było wysłać wypowiedzenie i może udałoby się jeszcze utargować parę złotych...

To pozwól, że wyjaśnię... Miałem umowę na 13 miesięcy, a rabaty na 12, tak więc za ostatni miesiąc umowy zapłaciłbym pełną kwotę - pewnie koło 180 zł. Do tego za 2 miesiące wcześniej po 124 zł. Plus czas i pieniądze stracone na wysyłanie poleconego. Lekko licząc za 3 miesiące kontynuowania starej umowy i czekania na propozycje lepsze o 5-7 zł/mc zapłaciłbym ze stówkę więcej niż zapłacę obecnie. Bez sensu chyba. Teraz mam 102/mc.

Telefon z cyfry,umowa do 31.03,canal+ superpremium,multorom plus drugi dekoder,HBO Goo wszystko w cenie 95,co myślicie o tym?

Dobra cena, ale chyba nie zawiera dekodera PVR, tylko zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z cyfry,umowa do 31.03,canal+ superpremium,multorom plus drugi dekoder,HBO Goo wszystko w cenie 95,co myślicie o tym?

Dobra cena, ale chyba nie zawiera dekodera PVR, tylko zwykłe.

No właśnie że dekodery w cenie,osobiście sam posiadam od nich PACE 500 i chcę dobrać drugi do multiromu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:

C+ Optimum 78 pln, umowa na 18 miesiecy lub 72 pln z umowa na 12 miesiecy, HD Promo za 0 PLN, hpo i Cinemaxy za darmo na 3/6 miesiecy plus PACE ZA 5PLN (ponoc nie ma mozliwosci za 0pln) -Bardzo mily Pan sie zarzekal ze to obecnie najlepsza oferta, wypowiedzenie wyslane, umowa do konca lutego. Poki co odmowilem - troche zaluje:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...