Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o opinię nt. propozycji jaką dostałem - C+ Superpremium HD + HBO GO + (do końca marca CINEMAX oraz FILMBOXy do końca maraca gratis). Cena to 99 zł + dekoder PRV 5 zł czyli 104 zł na 13 miesięcy. Co myślicie o tej ofercie?? Umowa kończy mi się w marcu. Nie wysyłalem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem C+Optimum + HD Promo za 65zł. Do tego 7m-cy HBO Cinemax i Filmboxy za darmo + 5zł za PVR500GB

Jaki miałeś pakiet? Umowa do końca marca i też by mnie taka opcja jak ty dostałeś interesowała :D

 

Miałem C+Optimum + Pakiet HD. Za wszystko płaciłem 68zł. Umowa do końca stycznia. Miałem własny dekoder ale się zaczynał psuć i dlatego wziąłem od Cyfry PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kończy mi się umowa posiadam pakiet canal + kompat hd z multiroom'em płacę 78 zł, w nowej propozycji mam 65 zł przy umowie na 18 m-cy, 71 zł przy umowie na 12 m-cy.

Czy można coś więcej :) znaczy się mniej :lol2: ugrać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

 

Wczoraj dostałem ofertę (zostały mi trzy tygodnie umowy) i konsultantka zaproponowała, jak wszystkim, CINEMAX HD, FILMBOX HD, HBO HD na pół roku za darmo. Na razie się nie zdecydowałem, natomiast pytanie co po tym pół roku? Kanały są wyłączane czy wpadną na pomysł naliczania jakiś dodatkowych opłat (jakiś regulamin)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinię nt. propozycji jaką dostałem - C+ Superpremium HD + HBO GO + (do końca marca CINEMAX oraz FILMBOXy do końca maraca gratis). Cena to 99 zł + dekoder PRV 5 zł czyli 104 zł na 13 miesięcy. Co myślicie o tej ofercie?? Umowa kończy mi się w marcu. Nie wysyłalem wypowiedzenia.

Ja w tej cenie (104 zł za wszystko) mam: Superpremium HD+Pace PVR+Multiroom+Philips PVR+Cinemax HD (do końca umowy). Umowa podpisana w kwietniu 2012.

Kiepska oferta, jak dla nowych , lepiej brać opt. hd .

Faktycznie oferta słaba. Trzeba wysłać wypowiedzenie.

Chciałbym w nowej umowie zostawić to co mam ale wynegocjować lepszą cenę. Liczę na 90-95 zł. Mam czas do końca kwietnia. Ciekawe czy w tym czasie oferty będą lepsze czy gorsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...