Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi e-mail w sprawie podłączenia HBO albo Cinemax i Filmbox to mi odpisali:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z odpowiedzią udzieloną we wcześniejszej korespondencji, istnieje możliwość podłączenia opcji HBO HD za 19 zł 90 gr(rabat 7 zł 10 gr) przez 9 miesięcy.

 

CYFRA+ może Panu także zaproponować rozszerzenie oferty programowej o opcję Filmbox HD lub Cinemax HD za 15 zł miesięcznie.

 

W tym celu, proszę o kontakt.

 

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniła do mnie pani z Cyfry+ i oferowała przedłużenie umowy (kończy mi się w lutym). Odmówiłem. Pani zapytał o przyczyny, to powiedziałem, że chcę zobaczyć jak rozwinie się sytuacja z fuzją. Wtedy mi powiedziała, że nowa oferta nie wcześniej jak za rok, półtora :D Na to ja jej odpowiedziałem, że ich szefostwo mówi o wiośnie 2013, na to ona, że to to nie prawda i mogę sobie myśleć co chce, ale oni mają informację, że nowa oferta za rok, półtora :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 razy sztuka.Po trzecim e-mailu jaki wysłałem do C+ w związku z darmowymi pakietami filmowymi,dostałem w końcu pozytywną odpowiedz,iż Cinemax za darmo do końca stycznia.W e-mailu napisałem że jest to dla mnie ważne i że może być pomocne w przyszłości przy podjęciu decyzji o przedłużeniu umowy,i odpisali że,"...,odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że z uwagi na dalszą pozytywną współpracę, proponuję opcję Cinemax HD bezpłatnie do 31 stycznia 2013 roku...."A wiec można wywalczyć:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku trochę przysnąłem, i wysłałem wypowiedzenie dopiero tydzień temu (umowa do lutego 2013). Dzisiaj delikatnie przypomniałem się mailowo, z pytaniem czy zarejestrowali moja korespondencję. Przed chwilą zadzwonił konsultant. Najpierw zaproponował mi "szalenie atrakcyjną" propozycję na Canal+ Optimum, HD Optimum (zależy mi na Animal Planet HD) i multiroom za 107 zł. Zasugerowałem, że można taki zestaw i to z 2xPVR dostać o wiele taniej. Konsultant przeprowadził zwyczajową konsultację i zaproponował to samo za 99 zł, a PVR (tylko jeden) w standardowej cenie. Rozstaliśmy się w zgodzie, ale bez porozumienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca stycznia i propozycja „świątecznej promocji” (po zarejestrowaniu wypowiedzenia) - to Canal+Optimum za 71zł, Optimum Promo HD 0zł, Multiroom 10zł i Pace PVR za 5zł. Czyli 86zł i umowa na 18mies. HBO 6m. bezpłatnie, potem 19,90. Taką samą ofertę usłyszałem ponad miesiąc temu przed złożeniem wypowiedzenia, teraz nazwali to specjalną „świąteczną ofertą, która lepsza już nie będzie”. Swoją drogą, to przedziwny jest pakiet HD Optimum, który zawiera AnimalPlanetHD i kosztuje 11zł a HD Optimum Promo proponują za 0zł. Nka i Polsat mają to w standardowych pakietach. Chciałem też drugi dekoder do multiroom-u Philipsa PVR za 5zł, bo Sagemcom mnie strasznie drażni, ale Philipsów już nie ma. Zostały wycofane z oferty do mulitiroomu. Podobno są przestarzałe. Tak mi odpowiedział konsultant. Proponowano mi drugiego Pace PVR za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj zadzwonila mila pani z nastepujaca propozycja:

- c+kompakt za 62 zl/mies

- paczka kompakt hd - gratis

- wynajem dekoderu pvr przez caly okres umowy - gratis

- hbo przez 7 mies - gratis

- umowa na 13 mies.

Jestem abonenetem od przeszlo 5 lat. Do tej pory posiadam c+kompakt hd za 54 zl/mies, umowa do konca lutego. Narazie powiedzialem ze sie zastanowie, zeby zadzwonili po swietach. Ale jezeli nie zejda z cena za abo do obecenej (54 zl/mies), wysylam wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...