Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi telefon z cyfry.

Najpierw pytania jakie kanały najczęściej oglądam ( wiedziałem że będzię chodzić o filmowę - z racji na dodawane gratisy do umowy hbo,cinemax.itp) to odopowiadam sport,tvn turbo. Na to konsultant a jakie filmowe ? To ja że rzadko filmy oglądam z racji braku czasu. To przeszedł do oferty:

 

- C+ Kompakt - 68zł

- Multiroom - 10 zł

- Paczka HD - 0zł

- Hbo,cinemax 6czy 7 miesięcy za darmo

 

No to ja że za drogo i że kolega dostał Optimum za 65zł.

To "konsultacja z przełożonym":

-C+Kompakt - 62zł

-Multiroom - 10zł

- Paczka HD - 0zł?

- Hbo,cinemax .itp 6 czy 7 mies. za darmo

 

No to ja że taką samą ofertę dostałem przy pierwszym telefonie od nich 3 dni temu. Konsultant że to nie możliwe że ta oferta jest na bieżąco dla mnie układana (jest pan lojalnym .itp klientem). To powiedziałem że poczekam jeszcze na lepszą ofertę.

 

 

Umowa do końca lutego.

Po świętach wyśle wypowiedzenie i zobaczymy co zaproponują + po paru dniach mail z moją propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez kończy sie umowa z c+ 28.02.2013

propozycja dla mnie

- zestaw promocyjny CANAL + Optimum HD z rabatem 29 zł przez 13 miesięcy (cena standardowa 107 zł). Opłata po uwzględnieniu przyznanej zniżki wyniesie 78 zł.

 

- opcja HBO HD bezpłatnie przez 6 miesięcy a następnie z rabatem 4 zł przez 7 miesięcy (cena standardowa 27 zł).

 

- opcja HD Optimum promo bezpłatnie przez 13 miesięcy (cena standardowa 8 zł).

 

- opcja CInemax HD bezpłatnie przez 2 miesiące (cena standardowa 15 zł).

 

- opcja Filmbox HD bezpłatnie przez 2 miesiące (cena standardowa 15 zł).

 

- okres Umowy - tylko 13 miesięcy

 

Łączna opłata abonamentowa wyniesie 78 zł przez 6 miesięcy a następnie 101 zł do końca Okresu Minimalnego.

 

A próbował ktoś od nich wyciągną xbox-a za przedłużenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.Takie same warunki umowy uzyskałem na początku grudnia.Kompakt HD-35 zł,kanały HD za darmo do końca umowy.HBO,Cinemaxy i Filmboxy na 6 m-cy gratis,umowa na 18 miesięcy.Mam także możliwość wzięcia MR,ale za pełną opłatą i PVR Philips do niego za 5 zł,ale z tej opcji nie skorzystam.Po miesiącach darmowych wybrane opcje premium będę brał selektywnie.Dotychczas płaciłem ponad 100 zł,za prawie pełną ofertę,ale stwierdziłem,że tv nie jest warta takiej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czeka się na odp. maila bo ja już czekam z 3 dni i zero reakcji ....pisałem z 2 razy...

Tak ogólnie interesują mnie takie warunki:

C+ Optimum HD - 65 PLN

HD Promo - 0 PLN

Pace PVR 500GB - 0 PLN

Multiroom - 0 PLN

Cinemax-y, HBO i Filmboxy w HD przez 7 m-cy za 0 PLN

 

Plus jeszcze drugi dekoder do mootiroomu albo na wypożyczenie za 0zł\5zł albo na własność .

 

Czy taka oferta z drugim dekoderem jest do wywalczenia ?..jeśli już to było przepraszam za ponaglenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaznaczyłem że tylko i wyłącznie takie warunki mnie interesują...jak ostatnio przedłużałem umowę i postawiłem na swoim to się zgodzili.

Wgl mam już wypowiedzenie wysłane,wysłałem na samym początku umowy i kończy się ona w lutym jak nie chcą żeby im płacił to niech się nie zgadzają proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.

Wczoraj przedłużyłem na następujących warunkach (pierwszy telefon od C+).

C+Kompakt 50 zł.

Kompakt HD 0 zł.

Multiroom 0 zł.

Pace PVR 0 zł.

HBO, Cinemax, Filmbox 7 pełnych m-cy 0 zł. Potem HBO 19.90 zł.

Umowa na 18 m-cy.

Oczywiście wypowiedzenie wysłane na początku listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziesz miał zapisu o bezpłatnym użytkowaniu tylko zapewne o zniżce 20 zł - koniec końców wyjdzie zero ale jak podnieśli by dzierżawę np. do 30 zł to byś płacił 30 - 20 = 10 zł, taki cwany ruch z ich strony choć nie wiem po co bo wtedy można oddać dekoder i kasy i tak nie zobaczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem umowę do końca listopada i przydłużyłem ją na kilka dni przed końcem. Wypowiedzenie oczywiście zostało wysłane. Po kilku telefonach od C+ wreszcie dostałem to czego chciałem i co nie było nigdy dostępne(wg konsultanta)

Canal+ Optimum HD

HD Promo

Multiroom

Pace

wszystko to za 62 zł miesięcznie z umową na 12 miesięcy

do tego jeszcze HBO na 6 miesięcy za darmo z możliwością wyłączenia lub 19.90 po darmowym okresie

Nie dajcie się. Jak się trochę potrzyma w niepewności i twardo będzie podtrzymywać złożone wypowiedzenie to zmiękną bo pseudo rozmowie z przełożonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje telefoniczne to nie wszystko. Trzeba im tak przedstawić sytuację, żeby realnie zaczęli się bać, że uciekniemy im do konkurencji. W tym najlepsze są maile. Trzeba tak dobrać argumenty, żeby zaraz/ kilka dni po meilu zadzwonili. Ale nie można też przesadzić w drugą stronę. W moim przypadku wystosowałem odpowiedniego maila, kilka dni później zadzwonili i nie było jakiś rozmów z przełożonym. Ja się zapytałem czy akceptują warunki z maila, konsultantka o razu się zgodziła i wyglądało to tak jakby to ona mnie prosiła o te warunki a nie na odwrót. :D Wysłanie wypowiedzenia to podstawa. Przedtem nie warto nawet pisać/dzwonić. W moim przypadku: wypowiedzenie, później mail i telefon z ich strony zdało egzamin po raz drugi, także polecam Wam ten sposób negocjacji. Ważny jest również staż abonencki, ale nie zawsze. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jaki jest najlepszy sposób aby otrzymać na jakiś czas darmowo pakiet Cinemax,Filmbox?Co im najlepiej napisać w e-mailu?Ponieważ już na 2 wiadomości pisali ze w moim przypadku jedynie mogą włączyć te pakiety za 15zł za każdy,ale jaki to ma sens skoro nowi dostają to na jakiś czas za darmo a i obecni klienci też mogą dostać,np mój kumpel dostał około tygodnia temu na okres do końca stycznia.Umowa mi się kończy na przełomie marca/kwietnia 2013.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc kończy mi się umowa. Obecnie jest to Optimum (bez HD)+opcja Canal+ oraz multiroom za 1zł, wszystko za 82zł/miesiąc. Dziś dostałem propozycję przejścia na Optimum HD+opcja Canal+ i multiroom w dalszym ciągu za 1zł, umowa na 18 miesięcy. Całość za 77zł miesięcznie. Na początku wydawało mi się, że to są całkiem niezłe warunki ale z tego, co piszecie tutaj to można wynegocjować o wiele więcej. Chciałem być fair i nie bawić się w jakieś wysyłanie wypowiedzenia ale widać, że ci, którzy tak robią wychodzą na tym całkiem nieźle. Nie wiem, co teraz zrobić. Niby zaproponowane warunki są dla mnie całkiem ok ale skoro teoretycznie można ugrać więcej to może warto spróbować?

 

Aha, konsultant zdradził też, że wiosną w wyniku fuzji LM i LE na pewno trafi do Canal+. Wiem, że to nic odkrywczego ale zawsze to jakieś potwierdzenie wcześniejszych informacji. Niczego więcej na temat połączenia platform nie udało mi się dowiedzieć, bo konsultanci po prostu sami nie znają szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...