Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem wczoraj do CTA o wyłączenie opcji Canal+ (bawiłem się w opcję włącz/wyłącz) oraz Exxxtra, ale mi powiedzieli, że konsultanci są zajęci i że oddzwonią do mnie w późniejszym terminie. Dzisiaj dzwonili do mnie z możliwością zrabatowania Canal+ na 20 zł. Powiedziałem, że się zgodzę pod warunkiem, że najem dekodera dostanę za darmo. Po krótkiej naradzie (podobno z innym działem) zgodził się na moją propozycję. Exxxtra wyłączam z końcem miesiąca. Więc można powiedzieć, że mam Canal+ za 15zł na 8 miesięcy, bo tyle jest zobowiązanie. Umowę mam do końca września 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużona umowa na 18 msc (obecna do 31 stycznia)

Canal+ Optimum - 65zl

HD Promo - 0zł

Pace PVR 500GB - 0zł

Multiroom - 0zł

7 pełnych miesięcy HBO , Cinemax i Filmbox

 

+ możliwość wzięcia drugiego Pace PVR 500GB za 10zł (do końca stycznia)

 

Ponoć z dniem 10.12.2012 skończyła się promocja na drugi dekoder Philips PVR 250GB za 5zł, teraz dają tylko Pace PVR 500GB za 10zł

 

Szczęście miałem bo trafiłem na miłą i kompetentna konsultantkę. To był telefon z mojej strony, w sumie nie mogłem sie doczekać na telefon z ich strony bo obiecali z tydzień temu w mailu że konsultant się ze mną skontaktuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten konsultant co do mnie dzwonił to nie miał głosu jak by chciał żartować. Policzył 10 PLN za multiroom, bodaj 10 PLN za PVR i mu wszyło 115. Potwierdził że wypowiedzenie jest zarejestrowane, i po upływie umowy mam miesiąc na dostarczenie ich sprzętu do dowolnego punktu Cyfry+. Może jeszcze do mnie zadzwoni jakiś bardziej "życzliwy" konsultant?

A czy działa jeszcze ten kanał sprzed kilkudziesięciu stron, gdzie konsultant pisał na forum aby się z nim kontaktować w celu otrzymania optymalnej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie spieszyć z przedłużaniem umów. @maciejuss umowę masz do końca lutego i z stąd kiepska oferta na przedłużenie. Ja w listopadzie usłyszałem pierwszą cenę za wszystko 98, potem zjeżdżali z ceną po trochę aż do dziś na 65zl. Mi to nie przeszkadza że na aż 18msc przedłużyłem bo i tak telewizje w domu chce mieć... Naprawdę dobre oferty są w przedostatnim miesiącu umowy więc Ty dobre oferty dostaniesz w styczniu i nie zapomnij o wypowiedzeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciejuss No ja właśnie też miałem wcześniej umowe z C+ Optimum który kosztował 57zl ;), do tego miałem Pace PVR za 15zł i Multiroom za 15zł i HD Optimum za 11zl. Szkoda teraz W HD Promo nie będzie Animal Planet HD. Z przyrodniczych to chyba jego najwięcej oglądałem :(

 

ps. Swoja drogą nie wiem dlaczego odrazu wyłaczony został Animal Planet HD po przedłużeniu umowy, nie wydaje się wam że skoro w tym miesiacu miałem jeszcze opłacony HD Optimum za 11zł to ten kanał powinni do końca miesiaca zostawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A warto wziasc ten pakiet co teraz jest z xboxem ? chyba na 18 miesiecy za 140zl? bo konczy mi sie w polowie lutego umowa...

Superpremium po wytargowaniu ponoć za 89 zł można wyhaczyć, czyli wychodzi:

89zł x 18 miesięcy = 1602 zł

 

Jak weźmiesz ofertę z Xboxem to prawdopodobnie nic nie utargujesz, przynajmniej nie przypominam sobie tutaj nikogo komu by się taka sztuka udała, więc wychodzi:

146zł x 18 miesięcy = 2628 zł

 

Czyli wychodzi o 1026 zł więcej. Konsola Xbox 360 4 GB (bo taka jest w ofercie C+) na ceneo wychodzi od 648 zł (pierwszy sklep godny zaufania, w którym był kupił to Vobis, gdzie cena wynosi 699zł). W ofercie C+ jest jeszcze gra Forza 3 (na allegro dostępna za 50zł). Więc jakby na to nie patrzeć to i tak nie opłaca się brać konsoli w C+. Z resztą chyba w żadnej firmie nie ma , że umowa z urządzeniem jest korzystniejsza niż zakupienie sprzętu osobno i wzięcie umowy na samą usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużona umowa na 18 msc (obecna do 31 stycznia)

Canal+ Optimum - 65zl

HD Promo - 0zł

Pace PVR 500GB - 0zł

Multiroom - 0zł

7 pełnych miesięcy HBO , Cinemax i Filmbox

 

Rozumiem, że później trzeba płacić za HBO, Cinemaxy i Filmboxy ?

Czy tylko włączone na te 7 m-cy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym tygodniu przedłużyłem umowę na C+Optimum, HD promo, pvr 500 za 62 zł na 12 miesięcy. Wczoraj zapytałem poprzez formularz kontaktowy o możliwość włączenia za darmo HBO, Cinemax lub Filmbox. Dziś odebrałem telefon z propozycją 3 miesięcy gratis Cinemax lub Filmbox na 3 miesiące, później automatyczne odłączenie kanałów. Co do HBO konsultant stwierdził, że w tej chwili nie ma takiej możliwości. Poprosiłem o telefon później. Żadnego z tych kanałów jak dotąd nie miałem. Z tego co widzę po wpisach większość raczej sugeruje Cinemax. Zdecyduję się. No chyba, że komuś udało się w podobnej do mnie sytuacji wyrwać HBO. Ktoś miał taką sytuację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Swoja drogą nie wiem dlaczego odrazu wyłaczony został Animal Planet HD po przedłużeniu umowy, nie wydaje się wam że skoro w tym miesiacu miałem jeszcze opłacony HD Optimum za 11zł to ten kanał powinni do końca miesiaca zostawić...

Ja miałem wybór: albo oglądam animal planet hd do końca miesiąca ale HBO uruchamiają mi od nowego miesiąca

albo rezygnuje z animal planet i HBO mam od zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy działa jeszcze ten kanał sprzed kilkudziesięciu stron, gdzie konsultant pisał na forum aby się z nim kontaktować w celu otrzymania optymalnej oferty?

Niestety,stracił biedak robote za dobre serce :/

to teraz może się podzielić informacjami jak to jest z konsultantami - jak rozmawiać aby się szybciej dogadać, bo w sumie to trochę bez sensu, my i tak nie popuścimy a oni tylko po kilka razy dzwonią - nie rozumiem cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...