Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę Canal+ Optimum HD, HD Promo, PACE 500 GB za 65 zł, HBO HD, Filmbox, Cinemax -na 7 miesięcy. Umowa na 18 miesięcy.

Dotychczasowa umowa do 31.12.2012, wypowiedzenie wysłane w XI, dotąd 2 telefony Cyfry, przystali na moją propozycję mailową. Wahałem się na jaki czas podpisać w świetle nadchodzących zmian, ale pożyjemy zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za umieszczane posty na forum, które na pewno pomogły w negocjacjach gdyż mniej więcej wiadomo było na co można liczyć. A teraz dla kolejnych użytkowników napiszę swoje negocjacje z tego tygodnia.

 

Umowa do 28.02.2013, pakiet C+Optimum HD z Multiroomem za 79zł + HBO do końca grudnia za 19,90. Nie wysyłałem wypowiedzenia. 6.12.2012 wysłałem zapytanie poprzez formularz na stronie odnośnie przedłużenia umowy z propozycją, że interesuje mnie pakiet C+Optimum HD z multiroomem za 62zł. W odpowiedzi otrzymałem następującą propozycję:

C+OptimumHD za 80zł + Multiroom za 10zł + HBO na 9 miesięcy za 19,90 + dekoder HD za darmo + dekoder HD PVR 250 za 5zł.

Propozycją tą nie byłem zainteresowany, więc odpowiedziałem na maila, pisząc ponownie jakie ceny mnie interesują zaznaczając, że inni takie otrzymali, po czym otrzymałem odpowiedź, że niestety promocje są ograniczone czasowo, zależą od kanałów dystrybucji i są inne dla każdego abonenta. Po czym ponownie moja odpowiedź po raz kolejny z informacją czego oczekuje. No i wczoraj otrzymany telefon z propozycją już przyjętą:

umowa na 18 miesięcy,

C+Optimum HD 65zł,

multiroom 10zł,

HBO na 7 m-cy gratis,

cinemax i filmbox na 6 m-cy gratis

i możliwość do końca stycznia wymiany dekodera na PVR HD za 5zł (nad tym się jeszcze zastanawiam czy to potrzebne).

Pozdrawiam,

PS: Czy ktoś wie za ile można wyciągnąć C+Start HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz zadali mi zagwostkę. Moja umowa również kończy się 28.02.2013 i się zastanawiam czy warto już się zabierać za procedurę przedłużania.

 

Jeżeli dzisiaj przedłużę umowę to te nowe warunki będą obowiązywać od momentu przedłużenia, od następnego miesiąca czy może dopiero po zakończeniu okresu minimalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do cyfry tak z nudy że jestem wieloletnim abonentem i nie zalegałem z opłatami, przedlużyłem umowę w połowie listopada na HBO na7mc gratis C+Optimum/MR/Pace PVR/Philips PVR za 65zł +5zł za PVR i spytałem czy nie mogą mi dać za darmo którejś z tych opcji

1.Przez 7mc Cinemax HD albo Filmbox HD za darmo

2.Do końca umowy HD Optimum.

I dostałem odpowiedź że przekazali do odpowiedniego działu i napisali jeszcze raz :

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż mając na uwadze naszą dotychczasową współprace proponuję przyznanie 100% zniżki na odbiór opcji Filmbox HD lub Cinamex HD przez 7 miesięcy.

 

Bardzo proszę o informację zwrotną, która z powyższych opcji ma zostać bezpłatnie udostępniona.

 

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

xxx

Dział Relacji z Abonentami

Co radzicie wybrać ?... Nie mam pojęcia co lepsze. Cyfra coś dobroduszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zibi03 udalo ci sie.

Probowalem tak jak Ty ale niestety 3 i 2 miesiace przed zakonczeniem umowy otrzymywlame standardowe oferty piszac o ofercie za 65zl otrzymywalem informacje o tym ze taki pakiet nie istnieje itp.

Dopiero przedwczoraj telefon gdzie tez musialem negocjowac cene za dekoder przyniosl koncowy efekt.

Wypowiedzenie mozna wyslac al czy jest sens naciskac na nich aby dali oferte z forum ... widocznie wszystko zalezy od konsultantow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś musi być na rzeczy że dają dobrą ofertę 2,5 miesiąca przed końcem umowy

- zawsze czekali do ostatniego miesiąca a abonent płacił jeszcze 3 miesiące ten wyższy abonament

- więc albo przy fuzji nie będzie możliwości wypowiedzenia ( a ceny nowych pakietów będą bardzo atrakcyjne - niższe niż te które teraz negocjujemy )

- albo chcą mieć maksymalnie dużą liczbę abonentów - tylko po co - co im to daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dostalem oferte:

CANAL+ optimum HD

[beep]ołki na 7 miesiecy

sagemcom

wsio za 65zł/18 miesiecy

 

Nie biore, nie bede krzywdził rodziców i zmuszał ich do korzystania z sagemzłoma - jak czytam ze niektorzy maja 5 wymieniony dekoder w ciagu pol roku to wiecie... dadza inny dekoder to nie ma sprawy, podpisze.

Umowa do konca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...