Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam Canal+ Superpremium HD w cenie 99 zł od dwóch miesięcy. Umowę podpisałem w okresie kiedy były takie promocje na Cyfre+. Jak sądzicie warto (i czy mam szansę) wypowiedzieć umowę ze względu na wypadnięcie z oferty kanału Zone Romantica i powalczenie o Canal+ Optimum HD w cenie 65 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili z cyfry, propozycja bez wypowiedzenia:

 

Umowa na 13mc ze stałą ceną

Kompakt z canal+ za 62zł plus HD gratis

PVR ten co mam za 5zł

HBO gratis na 6mc, nie wiem tylko czy z HD? po 6mc 23zł, ale można zrezygnować.

HBO GO gratis na 13mc, po rezygnacji z HBO to odlączają.

 

do tej pory płaciłem za to 64zł, ale nie było HBO i kanałów HD, więc chyba nie jest zła ta oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dzwonili, umowa do 15 stycznia.

C+optimum 65zl

MR 10zl

PVR 5zł

HBO HD 7mcy 0zl potem 19,90zł

Umowa na 18mcy

 

Podziękowałem i wysłałem maila z moją propozycją (c+opt 57zl, mr i pvr 0zł, hbo 6mcy gratis potem 19,90 umowa na 12mcy) ponownie, a w poniedziałek pójdzie wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackq, ale to nie chodzi, że Ty byś tyle chciał i oni Ci to mają dać - konsultanci mają kilka opcji w systemie i jeżeli najkorzystniejsza to jest 62 PLN za C+Optimum, to nawet jakbyś ich straszył, że właśnie leży przed Tobą umowa z Polsatem i masz zamiar zdecydować czy przedłużyć umowę z cyfrą czy złożyć podpis na nowej to i tak Ci nie dadzą za 57 C+Optimum - nikogo nie obchodzi ile teraz płacisz, i że zapłacisz drożej - jest system telemarketingowy, wyświetlają im się opcje i jeżeli nie ma takiej za 57 to nikt nie będzie z tobą indywidualnie negocjował - wszystko drożeje, usługi TV też, i nawet jeśli wyślesz wypowiedzenie nic się w tej kwestii nie zmieni (może tyle, że będziesz miał lepszą pozycję przy rozpoczynaniu negocjacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, o tym i nigdzie nie napisałem, że upieram się przy 57zł. A ponegocjować zawsze warto.

Wypowiedzenie wyślę, bo ostatnimi razami po wysłaniu było lepiej. Ja bym się zgodził na ofertę taką jak tu wiele osób dostało czyli

C+opt 62zł

HD promo 0zl

HBO HD 6mcy gratis potem 19,90

MR i PVR za 0zl

umowa na 12mcy

ale takiej oferty póki co nie chcą przyjąć, więc czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem 86 (potem 78) za C+optimum, HBO 6m free potem 23pln, CinemaX 2m free potem 10, multiroom 10, lub superpremium 99 multiroom 10 - w obu przypadkach umowa na 13 miesięcy. Nic nie chcą zejść. Ponoć nawet multiroomu za 0 nie ma szans.

Mam jeszcze umowę do końca stycznia i nie wysłałem wypowiedzenia więc czekam dalej. Chociaż fakt jest taki, że wydzwaniają do mnie codziennie od tygodnia, tylko zawsze staje na tym co powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ile mozna wyszarpac najtaniej teraz start C+HD, albo kompakt C+HD, jaka roznica bedzie teraz ,oczywiscie juz dla abonenta cyfry bo takim jestem :) umowa do marca czekac jeszcze czy w grudniu dzwonic bo pewnie na swieta jakies promocje dadza po nowym roku moze byc ciezko o to ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę miałem do połowy grudnia. Wypowiedzenie wysłane. Oferta od Cyfry+ na przedłużenie:

* Canal+ Optimum HD 71zł

* HD Promo 0zł

* Dekoder HD 0zł

* Multiroom 0zł

* HBO i Cinemax 4 miesiące za free

 

Umowa na 12 miesięcy

 

Ofertę przyjąłem. Do tej pory miałem pakiet Optimum z paczką canal+ i multiroomem i płaciłem za to 86zl. Nie chciało mi się już walczyć o coś lepszego. Moim zdaniem to i tak dobra oferta. Pewnie mogłem wywalczyć ten pakiet za 62-65zł, ale co tam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca listopada czyli do jutra. Wypowiedzenie wyslane w pazdzierniku. W polowie listopada wyslalem maila z propozycja:

* Canal+ Optimum HD 62zł

* HD Promo 0zł

* PACE 500 HD 0zł

* Multiroom 0zł

* 12 miesiecy

W mailu zastrzeglem, ze maja dzwonic tylko jesli zaakceptuja warunki. Nastepnego dnia telefon z oferta:

- Canal+ Optimum HD 65zł, HD Promo 0zł,Dekoder HD 10zł, Multiroom 10zł, 12 miesiecy. Odmowilem i powiedzilem, ze maja zadzwonic tylko jesli zaakceptuja oferte. Od tamtego dnia zero telefonow. Dzwonie wiec dzisiaj i pytam sie jaka maja dla mnie oferte, gosc podaje:

- Canal+ Optimum HD 71zł, HD Promo 0zł,Dekoder PACE HD 10zł, Multiroom 10zł, 12 miesiecy. Oferta jeszcze gorsza niz wczesniej. Mowie, ze wczesniej mi oferowano lepsze warunki, na co gosc, ze tamte promocje sie skonczyly. Podziekowalem i powiedzialem, ze ide do Polsatu. Troche sie wkurzylem, wiec za 15 minut dzwonie jeszcze raz. Odbiera inny konsultant, wiec mowie, ze dzwonilem przed chwila, ze zaproponowano mi Canal+ Optimum HD 67zł, HD Promo 0zł,Dekoder HD 0zł, Multiroom 0zł, 12 miesiecy, ale nie pamietam jaki to byl dekoder. Gosc mowi, ze pewnie to byl PACE, bo w takiej ofercie to jest PACE. To ja mowie, ze w takim razie podpisujemy umowe ;)

 

Nowa umowa:

* Canal+ Optimum HD 67zł

* HD Promo 0zł

* PACE 500 HD 0zł

* Multiroom 0zł

* 12 miesiecy

 

Pytalem sie jeszcze o 3 filmy VOD, ale ponoc juz tej promocji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...