Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam obecnie umowę z czerwca na następujących ofertach:

Canal+ Opromum 9m* 53,50zł + 3m* 107zł (średnia 67zł) , Multiroom 5zł/m , PVR HD 5zł/m , extra 6zł/m i Optimum PROMO HD 0zł/m

Mam prośbę proszę o napisanie czy jeśli kanał Zone Romantica zostanie wycofrany z oferty Cyfry+ 3 grudnia to jeśli wyślę wypowiedzenie umowy to na jakie rabaty moge liczyć? Proszę o pomoc , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam pytanie umowa kończy mi się w lutym ..pewnie będę miał przygotowaną ofertę do przedłużenia już od 02 grudnia. Posiadam pakiet C+ kompakt...zależny mi na obniżeniu abonamentu do startu...za 9.90. Wiem że w tradycyjnych punktach takiej oferty nie dostane. Ale pytanie czy infolinia jest w stanie zaproponować takie warunki....ktoś może otrzymał taką ofertę...? Można podpisać nową umowę za 9.90 bez problemów nawet jako pierwszy kontrakt....tak więc może jest szansa. z góry dzięki za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam obecnie umowę z czerwca na następujących ofertach:

Canal+ Opromum 9m* 53,50zł + 3m* 107zł (średnia 67zł) , Multiroom 5zł/m , PVR HD 5zł/m , extra 6zł/m i Optimum PROMO HD 0zł/m

Mam prośbę proszę o napisanie czy jeśli kanał Zone Romantica zostanie wycofrany z oferty Cyfry+ 3 grudnia to jeśli wyślę wypowiedzenie umowy to na jakie rabaty moge liczyć? Proszę o pomoc , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m.sta

Jeśli kanał wycofają z oferty to umowe moge rozwiącać ,bo Zone Romantica jest w regulaminie kanałów

Jest to realne zeby Multiroom razem z Philips PVR HD był za 0zł/m

a C+ Optimum za 62-68zł/m

i dotego HD Promo za 0zł/m i extra za 6zł/m

Czy z powodu wycofania kanału na takie warunki moga się zgodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom za 0 można dostać ,ale pvr raczej teraz nie ,ja też mam za 5 +5.

 

Czy aby na pewno???? :wink: wiadome że Cyfra nie da Ci w dzierżawie dwóch dekoderów za 0 zł ale jeden na 100% można dostać. cytat poniżej był pisany w zeszły piątek

 

właśnie dostałem informację od mojej teściowej pełnej entuzjazmu, że przedłużyła umowę z cyfrą na takich warunkach:

Canal+Optimum HD za 62 zł/m-c

Optimum HD Promo za 0 zł/m-c

Multiroom za 0 zł/m-c

Dekoder Pace PVR za 0 zł/m-c

Dekoder Philips PVR za 5 zł/m-c

umowa na 12 miesięcy

 

Do tej pory teściowa miała: pakiet OPTIMUM za 54 zł/m-c i Multiroom za 1 zł/m-c. Umowa kończyła się jej z końcem listopada 2012 a staż mojej teściowej w cyfrze+ to raptem 18 miesięcy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co oglądasz, ja jak sobie przeanalizowałem zawartośc pakietu optimum i pakietu kompakt to stwierdziłem że w optimum niema kanałów które mnie interesują i wszystko co ogladam w zasadzie znajduje sie w pakiecie Kompakt, więc walcze o C+Komapkt za 50zł z multiroomem za friko i kanałami premium gratis przez kilka miesiecy a później hbo włącz/wyłącz tak jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na 100% moge tak?

Mam do Was jeszcze prosbe jakie maksymalne rabaty moge uzyskac przy wyslaniu wypowiedzenia z powodu usuniecia Zone Romantica

obecnie posiadam Canal+ Optimum (53,50zł * 9m +107zł * 3m) srednia 67zł/m + Multiroom 5zł/m + Philips PVR HD za 5zł/m + eXtra za 6zł/m + HD Optimum PROMO 0zł/m .

Z góry dziękuje Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jeszcze prosbe jakie maksymalne rabaty moge uzyskac przy wyslaniu wypowiedzenia z powodu usuniecia Zone Romantica

obecnie posiadam Canal+ Optimum (53,50zł * 9m +107zł * 3m) srednia 67zł/m + Multiroom 5zł/m + Philips PVR HD za 5zł/m + eXtra za 6zł/m + HD Optimum PROMO 0zł/m .

Z góry dziękuje Pozdrawiam :)

Kopiujesz trzeci raz ten sam post w ciągu doby. Bijesz jakiś rekord, czy myślisz że dostaniesz lepsze rabaty w związku z zaspamowaniem forum?

 

przypominam znalazłem linki do fajnego zestawienia jaki abonament można wynegocjować

Nic wielkiego nie odkryłeś, linki były podawane wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy telefonicznie można jeszcze przedłużyć umowę na Prestige z telewizorem ? bo w punktach procedura jest wstrzymana.I drugie pytanie czy przy takim układzie da się coś wynegocjować ? nie chodzi nawet o cenę pakietu tj 199zł ,ale czy chociaż multiroom za 0zł jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...