Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dostałeś jakiś PVR HD za 0zł ?

Sprzęt mam swój , także nie ta opcja nie wchodziła w grę,

To jakieś nowe warunki ?

Standardowy tekst że od dziś wchodzą nowe warunki ,że opcji za 62 zł już nie ma ale mogą mi zaproponować na 18 m za 65 zł ( nie będę przecież targował się o 3 zł ) plus HD Promo za zero zł i multiroom za 10 zł , stwierdziłem że jak będzie za zero złotych to proszę wtedy dzwonić ( miałem czas do końca miesiąca ).

Pani spytała się czy jak dostanę gratis multiroom, to czy jestem zdecydowany przedłużyć umowę w dniu dzisiejszym.

Po" konsultacji z przełożonym " cena spadła do zera oraz dostałem bonus w postaci HBO ze zniżką 100 % na 7 miesięcy ( póżniejsza cena 19,9 lub mogę zrezygnować )

Umowa na 18 miesięcy co akurat mnie cieszy ( nie będę zawracał sobie głowy przez jakiś czas kolejnym przedłużeniem)

wysyłajcie wypowiedzenia a emailem propozycje i czekajcie jak je zaakceptują. Jak odbiorę drugi dekoder i multiroom to napiszę jakie warunki otrzymałem. ale zaakceptowali te które przedstawiłem

Może jeszcze jakaś życiowa mądrość ?

Myślisz że przeczytają na forum na jakich warunkach przedłużyłeś umowę i nie dostaniesz drugiego dekodera i multiroomu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś telefon od Cyfry z innym warunkami jak ostatnio.Przypomnę że ostatnio chcieli mi dać umowę na 13 miechów za 164zł Prestiż HD.Natomiast dziś to była propozycja za 149zł na 18 miesięcy.Decyzja moja była szybka. Więc mam spokój na trochę czasu.Zobaczymy co będzie się działo podczas fuzji.Dziękuje za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem pierwszą po zarejestrowaniu wypowiedzenia umowy ofertę. Aktualnie mam C+ Optimum za 69 zł i dodatkowo HD za 11 zł, czyli całość za 80 zł.

Oferta nr 1:

umowa 12 miesięcy

C+ Optimum 71 zł

HD Promo 0 zł

PVR 5 zł

HBO 4 miesiące 0 zł

 

Oferta nr 2:

umowa 18 miesięcy

C+ Optimum 65zł

HD Promo 0 zł

PVR 5 zł

 

Odmówiłem. Jak oceniacie powyższe oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po zarejestrowaniu wypowiedzenia zaproponowali kolejną ofertę, inne poprzednie były jakąś pomyłką. Ta z resztą też.

 

Canal+ Optimum HD 71zł

Multiroom 10zł

HD Promo 0zł

PVR 5zł

Dekoder do Multiroom 10zł

HBO 6m gratis, później 19,90 (niby z możliwością odłączenia po upływie promocji)

 

Umowa na 18m

 

Umowę mam do końca grudnia, po raz kolejny podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie [beep]iane te promocje mi przesyłają, zarejestrowany wypowiedzenie umowa do 31 listopada a oferta taka :

 

Canal+ Optimum HD 82zł

Multiroom 10zł

HD Promo 0zł

PVR 10zł

Dekoder do Multiroom 5zł

HBO 4m gratis

 

I jeszcze będzie mi gadał jakiś "mądry" konsultant, że nie można niżej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem pierwszą po zarejestrowaniu wypowiedzenia umowy ofertę. Aktualnie mam C+ Optimum za 69 zł i dodatkowo HD za 11 zł, czyli całość za 80 zł.

Oferta nr 1:

umowa 12 miesięcy

C+ Optimum 71 zł

HD Promo 0 zł

PVR 5 zł

HBO 4 miesiące 0 zł

 

Oferta nr 2:

umowa 18 miesięcy

C+ Optimum 65zł

HD Promo 0 zł

PVR 5 zł

 

Odmówiłem. Jak oceniacie powyższe oferty ?

Który PVR proponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem pod 222200180, odebrała konsultantka i zapytała co by mnie interesowało zaproponowałem tak jak wyżej kolega

Umowę na 18 miesięcy

C+OPTIMUM HD 65 zł

MULTI 0 ZŁ

PVR PACE 0 ZŁ

HBO 7x 0 zł a potem 19,90 lub rezygnacja

W komentarzu zwrotnym otrzymałem odpowiedź, że o ile z z C+ Optimum i HBO przez 7 miesięcy nie ma żadnych problemów o tyle PVR I MULTIROOM kosztować mnie będą po 10 zł. Kiedy zapytałem o PVR I MULTIROOM w ofercie za 62 zł na 12 miesiące dowiedziałem się, że takich ofert nie ma już od wczoraj a oni w systemie mają zupełnie nowe oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gódźcie się na beznadziejne oferty trzymajcie się najlepszych ofert a na pewno zmiękną.

Moja Mama jak rezygnowała z Cyfry to jeszcze w ostatnim dniu dzwonili żeby ja zatrzymać a wy wymiękacie na 20 dni do końca miesiąca.

Co maja wam powiedzieć że maja ofertę:

C+Optimum - 62 zł (rabat 45 zł),

HD Promo - 0 zł (rabat 100%),

PACE - 0 zł (rabat 20 zł)

multiroom - 0 zł (rabat 20 zł)

ale wam jej nie dadzą bo od innych mają większe prowizje chyba nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem pod 222200180, odebrała konsultantka i zapytała co by mnie interesowało zaproponowałem tak jak wyżej kolega

Umowę na 18 miesięcy

C+OPTIMUM HD 65 zł

MULTI 0 ZŁ

PVR PACE 0 ZŁ

HBO 7x 0 zł a potem 19,90 lub rezygnacja

W komentarzu zwrotnym otrzymałem odpowiedź, że o ile z z C+ Optimum i HBO przez 7 miesięcy nie ma żadnych problemów o tyle PVR I MULTIROOM kosztować mnie będą po 10 zł. Kiedy zapytałem o PVR I MULTIROOM w ofercie za 62 zł na 12 miesiące dowiedziałem się, że takich ofert nie ma już od wczoraj a oni w systemie mają zupełnie nowe oferty.

 

 

Czytając poprzednie kilka stron komentarzy widać że konsultanci mówią w ten sposób bo taka ich praca i cel czyli zmaksymalizowanie zysków, więc z pewnością to zwykły blef i lepsze oferty są dostępne tylko trzeba o nie walczyć, a nie na starcie mówić że ktoś taką ofertę dostał i ja chce taką samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił bardzo miły konsultant z którym rozmawiałem 2dni i twierdził że nie da rady na takich warunkach przedłużyć. Zaproponował dwie propozycje.

Propozycja 1

C+Optimum 62zł

HD Optimum Promo 0zł

PVR 500-0zł

MR-0zł

PVR 250 do MR -5zł lub Sagemcom 149zł

Umowa na 12 miesięcy

Propozycja 2

Canal+Optimum 65zł

HD Optimum Promo-0zł

PVR 500-0zł

MR-0zł ( po konsultacji z pana przełożonym :) )

PVR 250 do MR-5zł

HBO 7miesięcy gratis, potem można zrezygnować lub 19,90zl

Umowa na 18 miesięcy ( na 12 nie dało rady )

Wybrałem propozycję drugą, gdyż lubię filmy i myślę że opcja się przyda :) Tylko szkoda że umowa na 18 miesięcy :/ Dobre warunki ? Dobrze zrobiłem ? :)

Edit :

Kurde zapomniałem się dopytać o 3 darmowe filmy na VOD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił bardzo miły konsultant z którym rozmawiałem 2dni i twierdził że nie da rady na takich warunkach przedłużyć. Zaproponował dwie propozycje.

Propozycja 1

C+Optimum 62zł

HD Optimum Promo 0zł

PVR 500-0zł

MR-0zł

PVR 250 do MR -5zł lub Sagemcom 149zł

Umowa na 12 miesięcy

Propozycja 2

Canal+Optimum 65zł

HD Optimum Promo-0zł

PVR 500-0zł

MR-0zł ( po konsultacji z pana przełożonym :) )

PVR 250 do MR-5zł

HBO 7miesięcy gratis, potem można zrezygnować lub 19,90zl

Umowa na 18 miesięcy ( na 12 nie dało rady )

Wybrałem propozycję drugą, gdyż lubię filmy i myślę że opcja się przyda :) Tylko szkoda że umowa na 18 miesięcy :/ Dobre warunki ? Dobrze zrobiłem ? :)

Edit :

Kurde zapomniałem się dopytać o 3 darmowe filmy na VOD :/

 

Obydwie propozycje godne polecenia zależy na czym komu zależy :D Czyli tak jak pisałem można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawo24:dlaczego trzeba będzie? dostaniesz prosty wybór: masz swoją umowę i się jej trzymasz lub dobierasz nowy pakiet i podpisujesz kolejną. Zobacz sobie jak było przy połączeniu UPC i Aster: umowy z Aster były/są ważne do końca, a kolejną musisz podpisać z UPC (pomijam kwestię migracji dla tych którzy chcieli (i mogli) przejść do UPC zaraz po fuzji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gódźcie się na beznadziejne oferty trzymajcie się najlepszych ofert a na pewno zmiękną.

Moja Mama jak rezygnowała z Cyfry to jeszcze w ostatnim dniu dzwonili żeby ja zatrzymać a wy wymiękacie na 20 dni do końca miesiąca.

Co maja wam powiedzieć że maja ofertę:

C+Optimum - 62 zł (rabat 45 zł),

HD Promo - 0 zł (rabat 100%),

PACE - 0 zł (rabat 20 zł)

multiroom - 0 zł (rabat 20 zł)

ale wam jej nie dadzą bo od innych mają większe prowizje chyba nie ?

Przy jak długiej umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...