Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa krótkie pytania:

1 Czy na ica można sprawdzić do kiedy mam ważną umowę?

2 Czy pace PVR będzie współpracować ze splitterem diviso?

 

Z góry dziękuję za info.

1. tak

2. raczej tak ( nie jestem pewien bo sam nie mam ale chyba czytałem na forum że działa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste. Po wybraniu oferty specjalnej wyświetla się napis: Obecnie nie mamy dla Ciebie oferty specjalnej.

W opcji zmiana oferty wyświetla się napis: Nie mamy dla Ciebie w tej chwili żadnych ofert.

W opcji Zostań z cyfrą wyświetla się napis: Dziękujemy za zainteresowanie.

Oferta dla Klientów przedłużających umowę nie jest jeszcze dostępna.

Wydaje mi się że mam umowę do końca stycznia, zastanawiam się jak to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz możliwości zmiany oferty, to znaczy że :

albo jesteś na wypowiedzeniu albo masz full ofertę ze wszystkimi kanałami (nawet France) albo jesteś nowym abonentem, no bo już nie wiem jaka inna możliwość może być - ja tak miałem tylko przy wypowiedzeniu - nie mogłem nic zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem cyfry+ od kilku dni i już na wstępie czuję lekkie zdenerwowanie tym że przeszedłem do nich. Umowę mam podpisaną na canal+ kompakt hd za 62zł+5zł za dekoder 250. Wszędzie w ich ofercie jest napisane że hd kompakt jest za darmo a teraz okazuje się że za te dodatkowe kanały muszę zapłacić 11 zł. Nie rozumiem tego więc zwracam się do Was z pytaniem co można z tym fantem teraz zrobić. Nie mam zamiaru płacić 11 zł za kilka kanałów hd, które wg ich oferty powinienem mieć je za darmo. Czytałem na tym forum że niektórym uruchamiano tą usługę, ale nie wiem czy będzie to działać również dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie uczyniłem. Nawet przy podpisaniu umowy powiedziałem że chcę tą konkretną ofertę z hd kompakt za 0zł, ale nie wiem czemu jej nie dostałem. Najgorsze jest że już po pierwszym dniu mam takie problemy. Mam nadzieję że się więcej nie powtórzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie w ich ofercie jest napisane że hd kompakt jest za darmo a teraz okazuje się że za te dodatkowe kanały muszę zapłacić 11 zł. Nie mam zamiaru płacić 11 zł za kilka kanałów hd, które wg ich oferty powinienem mieć je za darmo. Czytałem na tym forum że niektórym uruchamiano tą usługę, ale nie wiem czy będzie to działać również dla nowych abonentów.

Ale innym uruchamiano opcję HD PROMO która kosztuje właśnie 11 zł , a Ty masz w pakiecie opcję HD KOMPAKT z 6 kanałami HD za 0 zł ( tvp hd,mtv hd,axn hd,eurosporty hd oraz ngc hd ) czy te wymienione kanały masz czy wogóle ich aktualnie nie odbierasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...