Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostateczna propozycja to C+optimumHD za 65zł, dekoder HD za 0zł i ewentualnie multiroom za 10zł, umowa na 15mies.. I teraz mam pytanie czy można korzystać z multiroomu gdy drugi dekoder bedzie kilka domów dalej i sygnał z innej anteny satelitarnej?

Technicznie nie ma żadnego problemu, nikt Ci sygnału nie odetnie, ale nie jest to zgodne z umową i nie wolno tego robić. To samo tyczy się użytkowania Cyfry poza granicami kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alek123

 

Tak jak napisał arasel. To niezgodne z regulaminem. Z multiroom można korzystać w ramach jednego gospodarstwa domowego.

 

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne to będzie to działać na dwóch osobnych dekoderach. Niezależnie od tego czy masz jedną antenę i konwerter monoblock czy dwie niezależne instalacje antenowe (nieważne w jakiej odległości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
dzwonili z ostateczna propozycja, wypowiedzialem z powodu podwyzki i teraz taka sobie oferta

superpremium 99

pvr 0

multiroom 15

calosc 114

Tyle placilem przed podwyżką ale, niemożna drugiego pvr za 5zl pan konsultant zdziwil sie powiedzial ze nie ma tego w regulaminie i niemozna drugiego pvr. Spytalem o optimum + multiroom to powiedzial całość za 104. Słaba oferta jak uzyskać lepiej i czy da się drugi pvr przedłużając????

 

Jaka slaba oferta? To jest bardzo dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie kombinuję, kombinuję o co tu chodzi i wychodzi mi na to że na forum są dwie grupy telemarketerów.

 

Pierwsza że tak ich nazwę, to wstępne sito, junior marketer. Mają oferty słabe, ewentualnie oferty standardowe. Ich prace bombardują konsultanci drugiego rzędu...

 

Drugi rząd to tacy którzy czekają aż klienci z pierwszego rzutu nie przyjmą proponowanej oferty, mają dostęp do lepszych warunków, ale muszą czekać na klienta który oleje pierwsze propozycje. Przez to pojawiają się wpisy dostaniesz to i to, ale się targuj, walcz itp. Pod koniec miesiąca wszyscy mają już jedną śpiewkę że oferta dobra, lepszej nie będzie, itp itd.

 

Sprytnie panowie konsultanci pogrywacie...

 

Superpremium na początku miesiąca dawali za 119 zł, więc czy tak super to nie wiem. Jasne że lepiej ale czy super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa 12 mies. - 2 mies. za darmo potem 44zł/mies. za Kompakt HD i bezpłatne użytkowanie dekodera HD, ale dają Philipsa (da się wytargować PVR).

 

Czy coś lepiej da się ugrać? Większy rabat po okresie gratisowym, albo dekoder Sagemcom (nie chce tych Phlipsów) chociaż to i to szrotowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z miłym Panem przedłużyłem umowę. Na wstępie zaproponował mi C+Kompakt za cenę 53zł + MR za 10 zł + PVR za 20 zł. Trochę ciśnięty dorzucił do tego HBO gratis. Kiedy przekonałem go, że nie jestem HBO zainteresowany i jestem w stanie przedłużyć umowę na warunkach, które wymienił, ale z darmowym PVR kazał mi poczekać i po 30-40 sekundach się zgodził :) Tak jak w przypadku poprzedników umowa na 15 miesięcy, PVR za friko przez rok. Po tym okresie albo 20 zł miesięcznie, renegocjacja nowych warunków umowy albo po prostu mogę z niego zrezygnować (tyle, że nie można go wymienić na Sagecoma, bo o to pytałem, więc teoretycznie zostaje się z niczym). Standardowo możliwość wykupienia do MR P6201 po otrzymaniu pocztą flepów.

I to by było na tyle, pytanie tylko czy nie można było tak od razu!?

Każdy kto tam obgryza jeszcze paznokcie niech się nie martwi, ugrać można spokojnie to co się chce o ile w rozsądnych ramach. A tych, którzy wymiękli w przedbiegach po prostu nie rozumiem. Wiadomo, że tak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili i za to co mam -Prestiż, MR, Pace chcieli 157.Od razu powiedziałem jakie tu wszyscy dostają rachunki tzn. 65 za C+Optimum HD, Multiroom za 10, Multi za 40, kanały HD za 11 oraz Pace free na 12 m-cy.

Pan oczywiście się na chwilę rozłączył po czym zaproponował warunki o których tu wszyscy piszą. Cała rozmowa trwała 6 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem w styczniu dekoder sagemcom do multiroom to czy mogę przy wycofaniu wypowiedzenia i przedłużeniu umowy zakupić jeszcze raz dekoder philips do MR?.

 

proszę aby wypowiedział się ktoś kto kupił wcześniej sagema, przedłużył i fizycznie zakupił philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również już po przedłużeniu - wyczekałem ich do samego końca ! :P

 

Po 2 telefonach od cyfry z marnymi propozycjami jak dla nowych postanowiłem sam dzisiaj zadzwonić na nr. 22 310 45 65 i od początku rozmowy powiedziałem że jestem zainteresowany konkretna propozycja - nie pozwoliłem konsultantowi nic zaproponować tylko sam wypaliłem:

 

C+ Optimum - 65 zł (107 cena standardowa - 42 zl rabatu_

HD Optimum Promo - 8 zł (cena standardowa)

Multiroom - 10 zł (20 zł - 50% rabatu)

PVR - 0 zł przez 12 miesięcy (100% rabatu na 12 miesięcy + 3 miesiące -20 zł) możliwość rezygnacji po 12 miesiącach

HBO na 9 miesięcy z zobowiązaniem - 19,90 zł

 

Podsumowując razem: 102,90 (79 zł rabatu miesięcznie od standardowych cen)

 

Uważam to za super oferte - pakiet Superpremium - za 103 zł z PVR i multiroomem :-)

Moja rada zadzwońcie sami pod nr. 22 310 45 65 i walcie prosto z mostu co chcecie

 

Owocnych negocjacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLOCKIER NO TO DOSTALES TAK JAK WSZYSCY Z WIELKSZYM STAZEM BO RABAT 42 NA C+OPTIMUM HD ,10 NA MR ,jesli chodzi o pace to mi powiedzieli wczoraj ,ze juz takiej oferty nie ma ale pyatlem tylko z ciekawosci i wiedzialem ,ze jest taka oferta ale ten pace to [beep]o wiec tego nie chcialem no i na koniec HBO ,ktore mam teraz drugi miesiac z rzedu i juz zaluje bo wiecznie to samo bardziej sie oplaca wlanczac HBO co jakis czas np. 1 kwietnia dzwonie do cyfry i mi wlanczaja tego 1 kwietnia a wylanczaja z koncem maja i place tylko 27 zl za 2 miesiace i tak ze 3 razy w roku wystarcza no chyba ,ze ktos wiecznie siedzi przed tv !!! oferta dobra ale nie super bo super to by byla jakbys dostal superpremium za 99 plus MR i PVR za free na np.12 miesiecy a takiej ie dostales !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plockier twoja umowa jest bardzo dobra, chodziło o to, że davidov26 sugerował, że można jeszcze zaoszczędzić dokładnie 6,40 zl włączając i wyłaczając HBO raz na 2 miesiące

 

swoją drogą od kolejnej podwyżki fajek takie HBO przepuszczam z dymem w ciągu jednego dnia :wink:

więc propozycja dla palaczy - jeden dzień na kaczora i HBO macie za FREE :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Krótko jestem na forum ale po przeczytaniu kilkunastu stron daje się wyczuć, że jest tu dużo konsultantów z Cyfry +.

Mi osobiście zaoferowali to samo co większości.

 

C+ Optimum HD 65zł/mc

Pace PVR 0zł/mc x 12mc + 3mc x 20zł

Umowa na 15 miesięcy.

 

Będę się starał o: albo /albo

- możliwość rezygnacji z PVR po 12mc

- 3 ostatnie mc PVR po 10zł zamiast 20zł

- Pace PVR za 0zł przez 15mc, jeśli wezmę dodatkowo MR na 3mc z możliwością rezygnacji po 3mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto martwić się co będzie za rok jak w przypadku dekodera po 20 PLN przez ostatnie 3 miesiące mój wujek miał tak skonstruowaną umowę, że ostatniego miesiąca miał zapłacić za Optimum HD 77 PLN, wcześniej 48, miało to być w kwietniu 2012, a tymczasem w zeszłą sobotę przedłużył umowę (wcześniejsze wypowiedzenie z powodu podwyżki przedłużył standardowo 62 za Optimum HD z 2 miesiącami gratis) więc wychodzi na to, że w kwietniu nic nie zapłaci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...