Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szwagier ma umowę do marca, kazałem mu wysłać wypowiedzenie i czekać. Dziś był 1 telefon z ich strony ale warunki beznadziejne. Powiedzcie mi co realnie jesteśmy w stanie wynegocjować od tej bandy.

 

To co szwagra interesuje to:

- Canal+ Kompakt

- opcja HBO

- dekoder PVR

 

O jakie ceny i jaką długość umowy możemy się z nimi bić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rowniez mialem dzisiaj drugi tel z c+, propozycja konsultantki to c+optimum za 78zl i MR za 15 na 13 miesiecy(propozycja juz lepsza niz za pierwszym razem) odpowiedzialem zgodze sie na ta cene za pakiet ale chce gratis MR, niestety po dlugich negocjacjach nie udalo sie tego wywalczyc wiec podziekowalem, na koncu rozmowy mila pani powiedziala ze jesli bedzie miala taka oferte to zadzwoni, wiec czekam na kolejny tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzwonili chcieli standardowo 62 zł. za Optimum HD z 2 miesiącami gratis, wcześniej pytałem czy jest propozycja za

54 ale konsultant zastrzegł, że to będzie bez 2 miesięcy gratis, w końcu nie doszukał się jej w systemie, teraz pada cena 52...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaoferowali ci przynajmniej 2 miesiące gratis w przypadku Canal+OptimumHD?

 

Nie proponowali. Jak usłyszałem że jest to specjalny rabat dla mnie 21 zł to przestałem Pana słuchać.

Pan przyjął do widomości co chcę i co mnie interesuje czyli C+Optimum HD 65zł + darmowy PVR + HD Promo za 8 zł.

Ma dzwonić jak system pozwoli im przynać mi taki rabat i takie warunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa kończy mi się 31 marca(o dziwo jeszcze nie dzwonią, dlaczego??) obecny stan posiadania optimum plus C+ za 65 zł miesięcznie, nie będę chciał w opcji HD przedłużać bo mam za słaby sprzęt(Panasonic Viera 32 cale) dlatego będę chciał dalej w SD.... jest szansa zejść gdzieś w okolice 50-55 zł?? lub ewentualnie jeszcze jakieś inne promocje czy już nie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...