Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem pierwszy telefon: Superpremium + MR + PVR + eXXXtra (ponoć już nie ma promocji za 6 zł) = 145 zł na 12 miesięcy

W punkcie 12 miesięcy: Canal+ Optimum HD + HBO HD + HD Promo + MR + PVR + eXXXtra = 147 zł, ale 3 miesiące 'gratis' tzn. za 53 zł (HBO HD + MR + PVR + eXXXtra), średnio 123 zł

No i gdzie tu logika?

Dzisiaj miałem drugi telefon, ale Pan w 3 miesiące nie wierzy bo są ponoć 2 miesiące - podpisując umowę w lutym, pełne stawki płaci się już od maja, ale ta strona mówi co innego: http://cyfra.tv, tzn. że pełną stawkę płaci sie od czerwca i komu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższych wypowiedzi wynika,że w sumie mój znajomy dostał najlepsze warunki,ponieważ ma dwa pełne miesiące za darmo,a następnie pakiet ze zniżką, na dodatek HD promo trzy miesiące za darmo,a potem 3zł do końca umowy i dekoder za 0 zł.Te dwa miesiące darmowe obniżają cenę pakietu od marca o 2 zł w stosunku do dotychczasowej zniżkowej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla osób posiadających inną telewizję są 3 pełne miesiące + miesiąc podpisania umowy (czyli 4 kalendarzowe) a jak nie masz innej telewizji to 2 pełne miesiące + miesiąc podpisania umowy (czyli 3 kalendarzowe). Odnosi się to wyłącznie do nowych umów :D

 

Dzisiaj miałem drugi telefon, ale Pan w 3 miesiące nie wierzy bo są ponoć 2 miesiące - podpisując umowę w lutym, pełne stawki płaci się już od maja, ale ta strona mówi co innego: http://cyfra.tv, tzn. że pełną stawkę płaci sie od czerwca i komu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma zwykły kompakt,za który płaci 38 zł,w marcu i kwietniu nie zapłaci nic,a potem 44 zł,umowa na 12 miesięcy łącznie,czyli jak jak u nowych no i ta opcja HD promo,trzy miesiące za darmo,potem do końca umowy trzy zł na miesiąc,dekoder to philips HD,ale jemu to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś pierwszy telefon z centrali w związku ze złożonym wypowiedzeniem odnośnie podwyżki.

Posiadam C+ Optimum za 57zł( od 1 marca 65zł). Propozycja ze strony konsultantki to...86zł i przedłużenie kontraktu o 13 m-cy. Tłumacze kobiecie, niech zerknie w moją umowę z listopada 2011, żeby się nie wygłupiała z tą propozycją, a ona swoje.. że to dobra oferta i tego typu rzeczy. Czekam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Sam ma pakiet kompakt ale mam pytanie dotyczące pakietu Start. Moja matula dostala po złożeniu wypowiedzenia propozycję :

- umowa na 15 miesięcy

- 3 miesiące wyższy pakiet Kompakt

- dekoder w użytkowaniu za 0 zł

- cena 24 zł ( czyli "normalna" )

 

Brać czy próbować coś jeszcze ( choć wiadomo, że to najniższy pakiet , którego nie obejmuje promocja przy nowej umowie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny, Ty aby na pewno masz HD Optimum promo za 0 przez całą umowę a nie tylko 3 m-ce a później możliwość rezygnacji? Nie żebym się czepiał, ale różne dziwne przypadki obietnic zna historia Cyfry. Ja bym srobnął jeszcze maila do nich aby się upewnić, bo jakoś nikt inny tego nie dostał.

@liczba+, a to padaj, padaj ze śmiechu. Oczywiście że Cyfra chce zrobić dobrze swoim abonentom, ale pod warunkiem, że przy okazji robi dobrze sobie. Przekonywanie klienta aby nie odchodził, oferując mu niższą cenę, jest właśnie czymś takim. I za to została ukarana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny, Ty aby na pewno masz HD Optimum promo za 0 przez całą umowę a nie tylko 3 m-ce a później możliwość rezygnacji? Nie żebym się czepiał, ale różne dziwne przypadki obietnic zna historia Cyfry. Ja bym srobnął jeszcze maila do nich aby się upewnić, bo jakoś nikt inny tego nie dostał.

@liczba+, a to padaj, padaj ze śmiechu. Oczywiście że Cyfra chce zrobić dobrze swoim abonentom, ale pod warunkiem, że przy okazji robi dobrze sobie. Przekonywanie klienta aby nie odchodził, oferując mu niższą cenę, jest właśnie czymś takim. I za to została ukarana.

No tak powiedział ten przedłużeniowiec z Cyfry. Nie było żadnej mowy o miesiącach. Powiedziałem że chce albo darmowy MR albo darmowy pakiet HD albo do widzenia.

Oczywiście był cały ten cyrk że on zawiesza rozmowę na 20sek z zegarkiem w ręku bo się musi ziewnąć (mowa o pytaniu do szefa) no i później powiedział że MR to nie ma w systemie ale Optimum HD Promo ok.

Na forum ktoś pisał wcześniej że możliwy jest PVR za 0zł zamiast pakietu HD

75zł na 13 miesięcy. Przed podwyżką płaciłem 70zł :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po rozmowie z konsultantem - zaproponował mi Superpremium HD za 108 + PVR za 0 + MR za 0 na 15 miesięcy

Zgodziłeś się? To jest z gwarancją stałej ceny na cały okres umowy?

 

Nie nie zgodziłem się i czekam na coś lepszego bo niestety ale nie jest to stała cena :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed podwyżką 67 (57+10 PVR) a po podwyżce 65 (65+0). I dokładnie dopytałem że będzie tak do końca okresu minimalnego.

Przy czym wszystko to w ramach poprzedniego aneksu z grudnia na 15 m-cy. Ty zdaje się dostałeś nowy aneks od marca 2012 na 13 mies. Wychodzi tak samo, do końca marca 2013, możliwość przedłużenia styczeń 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mógłbym tak zrobić, bo nie mam MR (a splitter owszem), ale do ceny Phila trzeba doliczyć 40 zł za 2 obowiązkowe miesiące MR... zastanawiam się, bo oprócz PVRa już jednego takiego Phila HD mam (i sobie chwalę) ... Czy nie za dużo będzie tych dekoderów w domu? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...