Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 zł wyższa szkoła jazdy bo mi nijak nie wychodzi taka cena( nawet z kombinacją płacenia za multiroom i c+ co dwa miesiące)

Ale gratulacje JanKluczyk zaciekawienie wzrosło.

 

Zauważyliście, że teraz na stronie cyfry multiroom kalkuluje 10 i 20 a jest 5 i 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, iż taką średnią cenę (ale tylko w odniesieniu do 2012 roku) kolega uzyskał po skorzystaniu w promocji dla przychodzących od konkurencji.

Jednak umowa w tej ofercie jest zawierana na 23 miesiące, choć na 99% Cyfra da możliwość jej wcześniejszego rozwiązania (podwyżka, zmiana regulaminu itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem pierwszy telefon od cyfry.Powiedziałem Panu że interesuje mnie pakiet superpremium 108zł, multirom i pvr za 0zł.Gość wielce oburzony mówi że nie ma takiej opcji i proponuje mi za wszystko 124zł.Grzecznie odmówiłem i czekamy co będzie dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja powróżę: masz C+kompakt za 53 i chcesz co 2 miesiąc dodawać i rezygnować z C+optimum za 65. Wychodzi średnio 59 zł jak w pysk strzelił. Tyle że: opłata za obniżkę pakietu 10 zł i co najważniejsze nie wiadomo czy wziąwszy C+optimum w ogóle można będzie zejść w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja powróżę: masz C+kompakt za 53 i chcesz co 2 miesiąc dodawać i rezygnować z C+optimum za 65. Wychodzi średnio 59 zł jak w pysk strzelił. Tyle że: opłata za obniżkę pakietu 10 zł i co najważniejsze nie wiadomo czy wziąwszy C+optimum w ogóle można będzie zejść w dół.

Jeżeli się podpisuje umowę na C+ Kompakt to jest to minimum jakie należy utrzymać.Więc moim zdaniem zmiana z Optimum na Kompakt byłaby możliwa.Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - to na wstęp ;-)

Dlaczego? Bo czuję się usatysfakcjonowany.

 

http://www.tvn24.pl/0,1734250,0,2,canal ... omosc.html

 

Takich oszustw i wprowadzania w błąd jest mnóstwo w wykonaniu Cyferki.

Zachęcam do kontaktowania się z UOKiK wszystkich pokrzywdzonych w procedurze nie tylko zrywania/przedłużania umowy, ale np podpisania umowy z warunkami, o których istnieniu pojęcia nie miał nawet sam APS :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukarany Canal+ bo radził przed wypowiedzeniem umowy kontaktować się z BOA, które chciało zapewne zaproponować lepszą ofertę. Tak przynajmniej wynika z artykułu https://satkurier.pl/news/72516/cyfra-uk ... adzie.html

Abonent to wg urzędu [beep], któremu nie chce się przeczytać regulaminu albo go kompletnie nie rozumie. I za to ma odpowiadać Cyfra.

Mam nadzieję że sąd nie da satysfakcji urzędasom. Gdyby kara miała trafić do abonentów to jeszcze, ale trafi do dziury budżetowej bez dna a przełożeni pochwalą takiego urzędasa że się stara. Cyfra to sobie odbije i w ten sposób pokrzywdzeni będą abonenci, rzekomo w których imieniu występuje urząd.

Gdyby chodziło o jakieś poważne uchybienie to owszem, trzeba ich uczyć porządku. A tak to widać że tylko szukają pretekstu aby oskubać bogatą firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukarany Canal+ bo radził przed wypowiedzeniem umowy kontaktować się z BOA, które chciało zapewne zaproponować lepszą ofertę. Tak przynajmniej wynika z artykułu https://satkurier.pl/news/72516/cyfra-uk ... adzie.html

Abonent to wg urzędu [beep], któremu nie chce się przeczytać regulaminu albo go kompletnie nie rozumie. I za to ma odpowiadać Cyfra.

Mam nadzieję że sąd nie da satysfakcji urzędasom. Gdyby kara miała trafić do abonentów to jeszcze, ale trafi do dziury budżetowej bez dna a przełożeni pochwalą takiego urzędasa że się stara. Cyfra to sobie odbije i w ten sposób pokrzywdzeni będą abonenci, rzekomo w których imieniu występuje urząd.

Gdyby chodziło o jakieś poważne uchybienie to owszem, trzeba ich uczyć porządku. A tak to widać że tylko szukają pretekstu aby oskubać bogatą firmę.

Masz prawo miec swoje zdanie, ale abonent ma prawo liczyc że operator, dystrybutor czy sprzedawca też powinien czytać regulamin i nie wprowadzac nikogo w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przejrzałem kilka ostatnich stron i widzę, że maksymalnie od cyfry można dostać za canal+ optimum i opcję hd 65zł. Moje pytanie, czy jest to cena po podwyżce czy przed? I czy lepszy jest ten darmowy dekoder sagemcom czy lepiej płacić co miesiąc 10zł i mieć pace pvr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi-s, większość abonentów nawet nie wie, że dzwoniąc do BOA może uzyskać lepszą ofertę niż ogólna. Stąd zapewne ta informacja, która z założeniu miała ludziom pomóc, a urząd wykręcił kota ogonem. Przed rezygnacją operator chce poinformować abonenta, że ma mu do zaproponowania coś więcej niż stawki bez rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Cyferka mówi w regulaminie X, a potem informuje, że X+1 to tylko kre*yn, który się nie cieszy, że bogata firma zalepi dziurę budżetową, bo woli pracować do usr.....j śmierci, nie zastanowi się i nie zadzwoni do Cyferki z pytaniem krótkim "WTF" hehe

Za abonament trzeba płacić, za oszustwo również i oby to UOKiK udowodnił.

Peace:-)

 

edit:

informacja, która z założeniu miała ludziom pomóc,

padnę ze śmiechu!! hahahaaha :brawo: dawaj kolejny żart:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam co jest takiego złego w tym,że ktoś zmienia warunki i jednocześnie informuje osobę zainteresowaną o możliwości złagodzenia dolegliwości wynikających z mających zastąpić zmian...dziwny jest ten świat :shock: Znajomy przedzwonił do mnie przed chwilą,że wycofał rezygnację,gdyż dali mu identyczne warunki jak dla nowych i jeszcze jakieś bonusy,tj. darmowy dekoder i kanały HD przez 3 miesiące za darmo,a potem 3 zł do końca umowy.Pytam więc..stanęła cyfra na wysokości zadania?Ja czekam na końcówkę lutego,może jeszcze coś skapnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam C+ Optimum za 57 zł, HD Promo za 8 zł, MR za 15 zł. Od 1 marca odpowiednio 65 zł, 8 zł, 10 zł. W sumie 83 zł po podwyżce. Napisałem maila i skontaktowała się ze mną Pani z Działu Relacji z Abonentami (nie z działu zajmującego się przedłużaniem umów) i dała mi dodatkowy rabat na MR. PVR mam gratis na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...