Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak teraz dostać taki maksymalny rabat? Dla kogoś kto nie posiadał go dotychczas nie ma takiej opcji, przynajmniej wg konsultantów. Mnie w ogóle nie zaproponowano rabatów na pakiety tylko darmowy MR i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed chwilą dzwonili: Canal+Kompakt z MR za 72zł (62zł pakiet i 10zł MR) + 3 miesiące HD Kompakt a potem 8zł, umowa na 13 miesięcy. Przedstawiłem moją skromną propozycję ale konsultant powiedział że na razie nie jest w stanie takiej oferty przedstawić ale może pod koniec miesiąca:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniła do mnie Konsultantka z pytaniem "czego oczekuję w zamian za wycofanie wypowiedzenia". Podałem gotowe kwoty i zgodziła się. Oczywiście nie obyło się o spytanie przełożonego. Wątpię, żeby ktoś ugrał to co mam za kwotę niższą niż 75zł od marca... Ale mogę się mylić :)

 

Uważam, że 75zł za PVR, Multiroom i pakiet Canal+ Optimum HD to dobra oferta. Lepszej bym nie uzyskał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz MR i PVR za 0zł.

 

Zrób tak:

 

Optimum HD za 62zł dostaniesz bo to cena ze strony Cyfry po podwyżce

HBO uruchamiaj co 2 miesiąc i płać co drugi miesiąc 13.5zł

MR za 10zł też możesz dostać

powalcz o PVR za 0zł

 

Cena za wszystko 85,5zł jeżeli ugrasz PVR za free i MR za dychę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie za ilę mogę dostać Optimum HD bez Canal+ a za ile C+ Optimum, PVR za 0 ? Na ile mogę liczyć za te pakiety? Umowa do końca lutego, wypowiedzenie już u nich zarejestrowane telefon był ale sie po 3 sekundach coś rozłączyło ale pewnie zadzwonią i się zastanawiam co mogę "żądać", obecnie miałem Optimum na cały okres umowy za 44,90 , dekoder SD na własność kiedyś kupiłem. Nie interesuje mnie Multiroom i stąd mój pomysł na PVR za 0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to @blueman mnie pobił, bo ma rabat w sumie 72 zł, a ja "tylko" 62. Ale to tylko dlatego że multiroomu nie potrzebuję.

Ciekawe coś innego. Piszesz że umowa 13 m-cy. Czyzbys dostał kolejny aneks z mocą od marca? Mnie w styczniu dali dodatkowy rabat na PVR ale w ramach dotychczasowego aneksu z grudnia na 15 m-cy. Suma sumarum wychodzi że koniec umowy wypada nam w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Optimum, MR, HD Optimum Promo, Mezzo

 

Za ile taki pakiet mogę wynegocjować? PRzy pierwszym telefonie proponowali mi 100zł na 19 m-cy, w drugim już chcieli mi dać dokładnie taką samą ofertę jak dla nowych (tj. do 3 m-cy za darmo na pakiet główny i umowa na 12 m-cy), więc według moich obliczeń wychodzi średnio 82,50zł - jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.

 

Za powyższy pakiet jestem gotów dać 80zł, jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już drugi telefon i warunki jakie przyjąłem....zdecydowałem że mnie będą i tak gnębić więc dla paru złotych nie będę już przeciągać:

1. C+ Optimum HD - 86 PLN

2. Multiroom - 0 PLN

3. HD PVR - 0 PLN

4. HD Promo 3 za 0 PLN + 10 miesięcy za 8 PLN

Umowa na 13 miesięcy.

W sumie po podwyżce 94 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak parodia z ich strony. Wypowiedzenie wysłane. Dzwoniłem o oferte dla mnie:

- C+ optimum HD ( cena specjalna dla mnie 93 zł, normalnie 96zł)

- Hd promo 8zł ( 3 mies gratis)

Zaśmiałem się tłumacząc mu że co mi z tych 3 złotych taniej jak przy nowej mam 3 mies gratis? Zaczął mi mówić że więcej nie może, ale poprosi przełożonego o specjalną ofertę dla mnie :) Zagroził przy tym że jak poprosi to już tego przełożonego to podpisać trzeba bo będzie zły :) Więc mówie jaka to oferta - a on że taka jak dla nowych......

Chciałem chociaż wyrzeźbić dekoder SD bym miał na sprzedaż.... ale już nie mają.

 

Gdzieś ich mam wole iść i dać zarobić lokalnemu dystrynbutorowi niech chłop ma.

 

PS przez telefon mówił coś że są tylko 2 mies gratis. Jak więc z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

 

Nie jestem mega specjalista w rozmowie, ale sposób jest 1, ale za to bardzo skuteczny.

 

Napisać maila do ich od razu i napisać jakie warunki (realne) jesteśmy skłonni przyjąć. Podpisać, że jeżeli będą zainteresowani to żeby zadzwonili. Max do 2 dni będzie telefon z ich strony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło mi przed chwilą z liczenia że nie ma sensu brać Superpremium, bo bardziej się opłaca Canal+ Optimum HD z HBO i pakietem HD w nowej umowie...

Pod jaki adres można teraz napisać z propozycją swoich warunków, bo stary przedluzenie... zdaje się nie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maksymalny rabat na Canal+Kompakt. Dzisiaj zadzwoniłem do strasznie miłej Pani z którą rozmawiałem ponad 20 minut. Pani proponowała mi wszystkie opcje jak dla nowych abonamentów, bądź anulowanie wypowiedzenia. Nie chciała się zgodzić nawet na obniżenie ceny PVR (mam za 15zł), ponieważ mam max rabat. Za to dałem jej wykład na temat wyższość N nad cyfra+ jeżeli mówimy o kwestii filmów i oferty HD. Wręcz dałem jej wykład z mikroekonomii xD. W sumie na końcu stwierdziła, ze mam rację, ale obaj przyznaliśmy, że pewnie za 12 miesięcy znów się do nich wrócę, bo to - czy chce czy nie chce - zbliża się nieuchronnie... :) Jak myślicie, jest szansa na zejście z PVR do 0zł, akceptując podwyżkę? Dodam też, że mam MULTIROOM za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy za ile można teraz wytargować Canal+Optimum HD?

Z tego co widzę i czytam ceny nie powalają na kolana. Rozumiem że oferta C+Optimum za 65zł już nie obowiązuje?

Nie pytam się o PVR tutaj nadl trzeba płacić.

 

Tak jak "podobno" Canal+Optimum za 57 zł nie obowiązywał już od prawie roku, a większość osób cały czas dostawała taką ofertę.

Nie wierzcie w "gadanie", że nie można już dostać Canal+Optimum HD za 65 zł, bo to nieprawda. Trzeba tylko konsekwentnie odrzucać wszystkie inne oferty, a najpóźniej 29 lutego i tak dostaniecie to co chcecie (w ramach rozsądku). Ewentualnie 2 marca podpiszecie nową umowę. Aktualnie, licząc średnio na 13 miesięcy (pierwszy niepełny) wychodzi miesięcznie nieco ponad 66 zł, więc dlaczego "lojalny" klient nie mógłby dostać tego samego 1 zł taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomny doświadczeń z przedłużania umowy kilka miesięcy temu zastanawiam się czy przy obecnych negocjacjach (chciałbym dostać superpremium za 108 + MR 0 + PVR 0) nie spróbować zagwarantować sobie stałej ceny na czas trwania całej umowy, żeby uniknąć jakiś podwyżek w najbliższych miesiącach... Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...