Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem zapomniałem, że za niecałe 2 m-ce kończy mi się umowa, właśnie przed chwilą telefon od konsultanta przypomniał mi o tym fakcie. Proponował C+O z MR za jakieś niecałe 80zł, ale taka cena mnie nie interesuje, dlatego grzecznie podziękowałem. Wszedłem tu na forum, żeby się zorientować co można aktualnie dostać przy przedłużeniu, proszę więc o pomoc osoby zorientowane. Interesuje mnie pakiet taki jak posiadam aktualnie, czyli Optimum z Multiroomem. Kompakt by wystarczył, ale pewnie nic się nie zmieniło i nadal MR od Optimum wzwyż? Ale konsultant coś wspomniał, że jeśli wezmę C+O to MR będzie za 5zł, a jeśli tylko O, to za MR zapłacę 15zł/m-c. Nie chciałbym płacić więcej niż 65-70zł miesięcznie, przy jak najkrótszej umowie. Jakie opcje są możliwe do wynegocjowania w tym przedziale cenowym? Dodam, że nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia, ale to mogę zrobić nawet dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zmianą umowy miałem praktycznie prawie wszystkie opcje,potem wysłałem wypowiedzenie z racji aneksu do regulaminu i przed podjęciem decyzji zastanowiłem się wspólnie z rodziną co kogo interesuje i co oglądamy najczęściej.Wyszło nam,że pakiet kampakt całkowicie nam wystarczy,dla mnie jeszcze Mezzo,z MR zrezygnowałem,mam teraz splitter,w tym miesiącu po analizie programu wziąłem jeszcze HBO po 19,90 ze zobowiązaniem na 9 miesięcy.Łączny koszt tego to 61,90 i jest ok.Refleksja naprawdę się opłaca,po prostu szkoda kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem potwierdzenie na przedłużenie umowy na dziś

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż Okres Minimalny Umowy upływa 31 marca 2012 roku.

 

W związku z powyższym proponuję przedłużenie kontraktu na 19 miesięcy.

 

W ramach oferty proponuję:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Start z rabatem 8 zł ( standardowa opłata 51

zł),

- możliwość zakupu dekodera Sagemcom HD za 198 zł.

 

W czasie Okresu Minimalnego brak jest możliwości zmiany wybranego zestawu promocyjnego na niższy.

 

Ww. oferta ważna jest do odwołania.

 

Jeżeli przedstawione warunki spotkały się z Pana zainteresowaniem proszę o informację zwrotną lub kontakt pod numerem telefonu 22 310 45 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wysyła znów wypowiedzenie z osób które przedłużyły w grudniu na C+O za 57zł?

I myślisz że dostaniesz lepszą oferte? Żeby nie było,że chytry 2 razy traci.Ja przedłużyłem w grudniu C+HBO Superpremium za 99 zł (rabat na okres umowy 38 zł) i PVR za 0 zł przez całą umowe więc ja nie wysyłam wypowiedzenia.Nie chce aby okazało się że zamiast 9 zł więcej nie będą dawali PVR za 0 zł tylko za 10 zł i wyjdzie mi 19 zł drożej.kto wynegocjował w grudniu dobre warunki niech moim zdaniem lepiej się 3 razy zastanowi czy wysłać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuza444. umowy mi się kończy 31.03. Dzisiaj do mnie znów dzwonili Powiedziałem jakie są moje warunki tzn C+Op za 57 zł to konsultant powiedział że to była na święta i tego już nie ma. Nawet konsultował się z szefem i ten to potwierdził. Teraz ich propozycja to C+Opt za 69 zł.

 

Ja swoją umowę podpisałem 31 grudnia czyli w ostatni dzień - promocja za 57zł jest nadal wiem bo wczoraj znajomy podpisał

co do HD optimum przypuszczam że też jest - musisz poczekać stopniowo będą schodzić najlepsze umowy podpisuje się na parę dni przed końcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wysyła znów wypowiedzenie z osób które przedłużyły w grudniu na C+O za 57zł?

I myślisz że dostaniesz lepszą oferte? Żeby nie było,że chytry 2 razy traci.Ja przedłużyłem w grudniu C+HBO Superpremium za 99 zł (rabat na okres umowy 38 zł) i PVR za 0 zł przez całą umowe więc ja nie wysyłam wypowiedzenia.Nie chce aby okazało się że zamiast 9 zł więcej nie będą dawali PVR za 0 zł tylko za 10 zł i wyjdzie mi 19 zł drożej.kto wynegocjował w grudniu dobre warunki niech moim zdaniem lepiej się 3 razy zastanowi czy wysłać wypowiedzenie.

 

 

Pomyśl, że wysyłasz wypowiezenie, negocjujesz do końca lutego i jeśli nie będzie lepiej niż masz to rezygnacje anulujesz i nie tracisz nic ...

 

Troche mnie to zbiło z tropu bo sam walczyłem o ten C+Optimum za 57zł i to mam, narazie czekam na swój aneks i licze na to, że zmiany mnie nie obejmą do końca trwania obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wysyła znów wypowiedzenie z osób które przedłużyły w grudniu na C+O za 57zł?

Ja mam zamiar pisać wypowiedzenie. Obecnie płacę 57 zł + 5 zł za MR + Sagemcom 0 zł. Wszystko na to wskazuje, że po podwyżce będę płacił o 13 zł więcej. Jeżeli tak ma się stać to mam zamiar powalczyć o dekoder Pace HD PVR 500GB za 0 zł lub zakup drugiego Sagemcoma do MR za max.49 zł. Jeśli mi się to nie uda to pożegnam się z Cyfrą+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę 30-11-2011 gdzie za C+Optimum dostałem 57zł + 15 MR , ta oferta jest dla mnie wystarczająca, ciekawe czy podwyżka mnie obejmie i jak będzie się kształtowął cenowo.

Tak jak oni podaje na stronie że za pakiet C+Optimum podwyżka będzie o 8 zł a MR o 5 zł. Jakie będą obowiązywały mnie ceny po podwyżce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...