Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szunaj- widzę, że występujesz w roli rzecznika Cyfry i wiesz już wszystko. Myślę, że nie wszyscy jeszcze negocjowali po wypowiedzeniu umowy, niektórzy może teraz negocjują i do nich skierowałem pytanie. Jeśli komuś nie udało się obniżyć ceny może dostał jakieś dodatkowe opcje w niższej cenie ? lepszy sprzęt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz negocjuję, jak na razie dostałem od nich ofertę Canal+ Optimum za 78 zł, pvr za 10 i multiroom za 15. Napisałem, że chcę ten pakiet za 57 i zwykły dekoder HD na użytkowanie za darmo. Odpisali mi, że jeśli chcę przedłużyć to na warunkach z pierwszego maila, aj jak nie chce PVR to mogę dekoder HD za 129 wykupić. Chyba sobie jaja robią bo nawet podpisując nową umowę dostanę lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 karty, dekodery mam swoje. Dekoder PVR za 0 zł na pewno nie dostaniesz, nie masz co liczyć. Sagecom HD raczej za 0zł bez problemu dostaniesz (na zasadzie wypożyczenia), do tego dorzucisz kanały HD (ja mam za 11zł, a Ty nie wiem ile, nie będę Cię w błąd wprowadzał) i za 68zł masz na pradę bardzo dobrą ofertę. Sam zostałem głównie dlatego, że dali mi takie warunki, mam CanalSat więc na C+ mi średnio zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie możliwość rezygnacji ze względu na aneks do regulaminu jest bardzo korzystna.Płacę obecnie ponad 130 zł za prawie wszystkie opcje,a ponieważ rzeczywistość wykazała,że większość kanałów nie była oglądana,czas dokonać znacznej redukcji pakietów i kosztów.Rodzina zgodnie zadecydowała co byśmy chcieli mieć do dyspozycji i wybraliśmy zwykły kompakt,a ponieważ mamy splitter można to połączyć z drugim tv,a w ostateczności gdyby coś się psuło w takim połączeniu,to weźmiemy dodatkowo drugą umowę z opcją Start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących przedłużenia umowy przez ICA - byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś odpowiedziałby mi na moje pytania :)

1. Przy kontakcie wszystkie swoje maile będę musiał wysyłać przez formularz cyfry, czy będę mógł po odpisaniu z ich strony odpowiadać normalnie z e-maila?

2. Jaki temat wziąć w formularzu? "oferta programowa" czy "Zmiana pakietu" ?

3. Pisać od razu swoje warunki (chciałbym C+Optimum za 57zł/mies.), czy zapytać najpierw co mają mi do zaproponowania w związku z kończącą się 31 grudnia umową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka sytuację obecnie:

-Optium plus canal+ i płacę obecnie za to 65 zł

-takie pytanko oferta prezentowana przez HBO czy Cinemax dla osoby która lubi jak ma czas ogladnąć film jest warta tej kasy jaką chcą(z jakaś oczywiście wynegocjowaną obniżką :D )??

-watro pchać sie ewentualnie na jakość HD(koszty anteny plus dekoder) czy da sie bez tego żyć i oglądać dalej ?:D

-warto chyba dodać że mam cyfrę ze względu na to ze jestem fanem sportu :D

 

jakieś rady panie i panowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1910

Z prawie tą cenę możesz mieć CANAL+OPTIMUM (także kanały HD)

HBO i CINEMAX nie są warte tej kasy. Zależey jaka obniżka, jeżeli już to ciekawsza opcja to HBO

W dekoder HD w sumie warto sie pchać, ja własnie mam zamiar zdać PACE PVR i postawić ARIVE 100E (najzwyklejszy najprostszy) + podpinam dysk (mam gdzieś jakiś tam 500 gb), HD w sumie jest rewelacyjne jak na ta chwilę w porównaniu do SD

 

Też mam cyfrę ze wzgledu na sport i teraz nie wyobrażam sobie ogladania meczu w wersji SD, klatkowanie, line pokratkowane :( płynność obrazu w hd i jakość jest ma tą chwilę powalająca :) Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p_suchy...oczywiście napiszę jak coś wynegocjuję.Mam w sumie także małe wątpliwości,ponieważ jak się podpisuje umowę,to powinno się dotrzymać warunków,wiem,że cyfra też zmienia swoje,ale nie są one aż tak istotne,by wypowiadać umowę.Jeżeli jednak jest takie prawo,to dlaczego nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szunaj- widzę, że występujesz w roli rzecznika Cyfry i wiesz już wszystko. Myślę, że nie wszyscy jeszcze negocjowali po wypowiedzeniu umowy, niektórzy może teraz negocjują i do nich skierowałem pytanie. Jeśli komuś nie udało się obniżyć ceny może dostał jakieś dodatkowe opcje w niższej cenie ? lepszy sprzęt ?

 

Nie występuję w roli rzecznika. Tylko pisze realnie gość ma C+Optikum za 57 zł. i chce jeszcze taniej. Ludzie zastanówcie się, takie jaja to były tylko w erze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1910

Z prawie tą cenę możesz mieć CANAL+OPTIMUM (także kanały HD)

HBO i CINEMAX nie są warte tej kasy. Zależey jaka obniżka, jeżeli już to ciekawsza opcja to HBO

W dekoder HD w sumie warto sie pchać, ja własnie mam zamiar zdać PACE PVR i postawić ARIVE 100E (najzwyklejszy najprostszy) + podpinam dysk (mam gdzieś jakiś tam 500 gb), HD w sumie jest rewelacyjne jak na ta chwilę w porównaniu do SD

 

Też mam cyfrę ze wzgledu na sport i teraz nie wyobrażam sobie ogladania meczu w wersji SD, klatkowanie, line pokratkowane :( płynność obrazu w hd i jakość jest ma tą chwilę powalająca :) Polecam

 

Dzięki :brawo: trzeba pomyśleć umowa kończy mi sie w marcu to pewnie będą już dzwonić w styczniu to moze jeszcze jakaś promocja POświąteczna mnie załapie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...