Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wcale nie twierdzę że nie dają, mośliwe, ja nie upierałem sie, zostalem przy C+START bo potrzebowałem samych C+ (piłka nożna). Wysle im wypowiedzenie, zobaczymy co zaproponują. a jak myślicie o MR ?? Da sie zejśc przy tej opcji CANAL + OPTIMUM do 10 za MR??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca Canal+Optimum 57zł.2xe-mail

 

witam a jaki masz dekoder przy tej umowie i za ile??

 

Ty pierwszy zacząłeś rozmowę o cenie pakietu czy ktoś z Cyfry ??

 

 

Żaden problem taka oferta sam dostałem i kolega kilka dni temu również wystarczy czytać forum i upierać się przy swoim...Ty się dziwisz,że Ci nie zaproponowali...taka oferta dla kumatych cyfra sama CI nie zaproponuje...57zl

 

 

Jak załatwiałeś tą umowę telefonicznie czy przez e-mail ?? i Jakich argumentów używałeś ;p ? znajomy dostał taką umowę, zastanawiam się na ofertą N, wystarczą takie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej wiele czynników wpływa na propozycję przedłużenia umowy.

Ile czasu ktoś jest abonentem,czy płacił regularnie i co chyba najważniejsze z jakich ulg korzystał wcześniej.Ale wychodzi na to żę jednak korzystniej jest jednak przedłużyc umowę niż podpisac nową.

 

Do tej pory miałem ulgę na c+optimum i płaciłem 70 zeta. Ostatnie dwa miechy muszę płacic normalną stawkę czyli ponda 100.

Wysłałem zapytanie odnośnie przedłużenia i dostałem odpowiedz: c+ optimum 82 zł i PVR dzierżawa 20 zł na 15 miesięcy.

Oczywiście nie przyjąłem tej propozycji.

Wypowiedzenia też jeszcze nie wysłałem.Oceniam że ciężko będzie zejść do 57 zł za ten pakiet.

Ale z drugiej strony jestem abonentem przez 7 lat i nigdy się z nimi nie targowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie mam pytanko jak to jest....

 

Przedłużyłem umowe przez tel. Powiedzieli mi że gosciu zaznacza jaki dekoder chce itp i zebym poszedl do punktu cyfry odebrac.

Dziś przy okazji jak byłem w miescie to zahaczyłem o punkt cyfry i powiedziałem że chciałym dekoder itp. a gosciu w punkcie do mnie że musze poczekac az mi przyjdzie pismo i aneks do umowy i wtedy z tym pismem do punku i wtedy mi dopiero wyda dekoder....

 

Nie kumam nic juz z tego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zaba84, generalnie punkty powinny wydawać sprzęt po okazaniu dowodu, że faktycznie taki sprzęt mogą Ci wydać. Niektórzy bardziej kumaci robią to bez listu, tylko problem jest z abonentami. Twierdzą, że przedłużali umowy, a jak sprawdzam w systemie w jakiej promocji sprzedać dekoder, to się okazuje, że nie było przedłużenia, a podłączenie np. HBO za 19,90.

 

@P_suchy, niżej niż standardowa cena - 15zł / miesiąc nie dostaniesz MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy dostałem sagemcoma za 129 zł.Zapytałem konsultantki czy mam czekać na pismo,czy też już teraz mogę udać się do punktu cyfry zakupić dekoder,otrzymałem odpowiedź,że ta opcja już jest w systemie i mogę wcześnie zrobić zakup.W punkcie cyfry byli zaskoczeni moją wersją,ale zadzwonili na swoją infolinię i otrzymali potwierdzenie tego stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przedłużeniu umowy przez zatwierdzenie telefonicznie Aneksu, możesz spokojnie na drugi dzień, lub po południu tego samego dnia jezeli przedużenie miało miejsce rano udać się do swojego punktu cyfry+.

W punkcie C+ sprawdzają w systemie czy z CTA nanieśli zmiany i telefonicznie potwierdzają,oraz wydają, sprzedaja sprzęt, ew. wydaja multiroom. Kanały konsultant włącza zaraz po zatwierdzeniu Aneksu, który obowiązuje od 01 dnia najblizszego m-ca przez ustalony okres minimalny pełnych m-cy.

Zaznaczam że w CTA informują że dopiero po otrzymaniu Aneksu ( do 10 dni ) można iść do punktu C+ po sprzęt.

Informacje podaję ponieważ przeszedłem tą procedure dokładnie tak jak opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Cyfry+ od lutego br. (do końca umowy mam około roku ) Korzystam z pakietu Canal+ Start. Aneks dostałem około środy. Czy mogę to jakoś wykorzystać? Chcę przejść na wyższy pakiet C+kompakt/optimum, do tego dołożyć multiroom i dekoder HD za 0zł na wynajem. Na co mogę liczyć? Wysłać im maila z propozycją? Mogę przedłużyć umowę dodatkowo o rok, jeśli by coś to dało. Czy też wysłać wypowiedzenie umowy a oni się ze mną skontaktują?

 

Proszę o rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...