Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem i ja dziś pierwszą ofertę. Słaba...

Wariant I:

Optimum + HBO HD (powiedziałem, że bardziej zależy mi na HBO niż na C+) + PVR - 92 PLN/mc

Wariant II:

Superpremium + PVR + MR - 124 PLN/mc

Wariant III:

Playstation + Superpremium za 137 PLN/mc + MR 15 PLN/mc + PVR 10 PLN/mc

 

Także dostałem ceny z katalogu. Na moje pytanie co w takim razie zyskuję w stosunku do gościa z ulicy biorącego zestaw sklepie miły pan powiedział, że nie płacę 99 zł za aktywację. No i oczywiście info, że po 11 listopada to już nie będzie stałych cen tylko rabaty... i żeby brać już teraz :D

 

Poczekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz kolejny wstąpiłem do punktu obsługi klienta i zapytałem czy mają już dla mnie jakąś ofertę na przedłużenie umowy,tej z telewizorkiem,Usłyszałem coś zaskakującego,należy spokojnie poczekać

ok 2 tygodnie aż sytuacja się unormuje kiedy C+ przejmie N-kę.Słyszeliście o czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dystrybutorzy tak naprawdę dużo więcej nie wiedzą. Więcej tyle co o szkolenia okresowe i z maili od ich opiekunów. Ci bardziej rozgarnięci, tym którym zalezy czytaja tak jak my satkurier.pl , spam.org. A to co się więcej dowiedzą to po kilku dniach ktoś puści te info w obieg i tyle. Część rzeczy wiedzą szybciej, znają szczegóły.

To, że są zmiany każdy rozeznany w tematyce wie.

Dlatego już nawet widziałęm taką sytuacje ze facet z punktu, widać że gada ze znajomym mówi otwarcie, "Nie bierz teraz umowy, poczekaj po 14 XI, dużo się dzieje, zmiany są, poczekaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi full daja za 129 pln i w dodatku wielkie zdziwienie jak im mowie ze mozna kolo 110 pln czekam moze zaproponuja w koncu taka cenne... pytanie do kolegi 2 posty wezej wczesniej tez miales full i jaka byla 1 propozycja cyfry od razu 109 pln za full czy jak... zastanawia mnie jedno czy mi dadza w koncu fulla w takiej cennie bo mam od nich philipsa hd bez pvr za darmo na uzytkowanie, moze daltego nie chca dac w takiej cennie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca listopada mam umowe z TV. Korzystam z pakietu Prestiżowego. W miedzyczasie proponowali mi tez opcje z darmowym PVRem ale oczywiscie cena po z sumowaniu wszystkich opcji byla wyzsza. W tej chwili dostalem Canal+ Optimum 99zl , 10 zl za multi , gratis HD Optium i 15zl multiroom w sumie 124zl. Dekoder PVR proponowali za 20 zl lub zakup 129 Sagemcoma. Podziekowalem bo az tak bardzo nie potrzebuje ich dekodera. Jakby byl gratis ewentualnie 10 zl to jeszcze moglbym wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak na razie jestem szczęśliwym abonentem Cyfry+ i zamierzam kupić następny dekoder dla rodziców. Ja posiadam pakiet Kompakt z opcja Canal+ bez umowy. Z tego co mi wiadomo, nie mam możliwości przejścia na Canal+Kompakt z ofertą MULTIROOM na której mi zależy, ponieważ umowę mam do 12.2012. Z drugiej strony jednak w końcu podwyższam pakiet... Ale sam nie wiem. Stad też moje pytania;

1. Czy mogę skorzystać z oferty przedstawionej powyżej już teraz, a nie czekając do grudnia 2012?

2. Jeżeli nie, to czy pomimo tego, ze jestem już klientem C+ mogę skorzystać po raz kolejny z oferty internetowej?

3 Chyba najważniejsze pytanie... Czy przy opcji Kompakt za 36zł (lub 38zł w punkcie) mogę dobrać sobie dekoder PVR? Jeśli tak, to za jaką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio dostałeś taką ofertę????

Bo mnie dzisiaj proponowano Full Opcje + Multiroom + PVR + PS3 za 198,90 zł miesięcznie.

Bądź Superpremium + Multiroom + PVR + PS3 za 162 zł miesięcznie.

A mnie odpowiadała opcja Full Opcji + PVR + PS3 za 154 zł miesięcznie.

Ale facet tego nie zaakceptował, a z obliczeń które mi wyszły gdyby tak wziąść na twoich warunkach które ci dano

czyli Superpremium + PVR + Cinemax + Filmbox + PS3 wyszło mi 157 zł miesięcznie.

Więc nie wiem czy chodziło mu o te 3 zł mimo to że jestem stałym klinentem od kilku dobrych lat.

Jak ci się udało ugrać taką fajną ofertę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...