Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam następujące pytanie (jeśli była już na nie odpowiedź to wybaczcie, ale musiałem przeoczyć). Mam umowę do końca listopada, podpisywałem ją rzecz jasna w promocji na telewizor.. jest możliwość przedłużenia umowy na warunkach C+HBO SUPERPREMIUM za 137zł + konsola? Poza tym, jest możliwość utargowania darmowego MR albo dekodera? Obecnie posiadam darmowy MR i dekoder HD z nagrywarką za 10 zł/msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość przedłużenia umowy na warunkach C+HBO SUPERPREMIUM za 137zł + konsola? Poza tym, jest możliwość utargowania darmowego MR albo dekodera? Obecnie posiadam darmowy MR i dekoder HD z nagrywarką za 10 zł/msc.

Ja podpisałem wczoraj aneks za 137 zł +PS3 + darmowy pvr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pakiet wydaje się interesujący. Długo negocłowałeś? Jaki miałeś wcześniej pakiet? Ja obecnie mam Prestiż Hd, umowę do końca listopada (wypowiedziana), darmowy PVR. Nie chcieli mi na razie dać 137+ps3+darmowy PVR. Pytałeś się o multiroom do tego, co otrzymałeś, bo też przydałby mi się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest indywidualna, jak zadzwonisz / udasz się do punktu to się dowiesz jaka jest dla Ciebie przygotowana i na co masz 100% rabatu przez okres 26 mcy. Dodam, że w ofertach nie widziałem 100% rabatu na PVR i MR jednocześnie.

 

@4r73k, więcej nie ugrasz. 38zł to tyle co dla nowego, 36zł masz ze strony jak zamówienie złożysz. Jak chcesz drzeć szaty o 2zł/m-c to Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz Prestiż HD + do końca listopada i też bym chciał wyrwać Canal + Optimum za 57 i HD za 11. Ciekawe czy się uda. Żadne PS3 mnie nie interesuje. Dziś wysłałem wypowiedzenie bo na dwa ostatnie maile napisane do nich odpowiedzieli tylko że nie maja dla mnie żadnej przygotowanej oferty i każą czekać.
Jeśli miałeś ofertę z TV to na ofertę, o której piszesz nie masz żadnych szans.

 

Witam wszystkich. Mam następujące pytanie (jeśli była już na nie odpowiedź to wybaczcie, ale musiałem przeoczyć). Mam umowę do końca listopada, podpisywałem ją rzecz jasna w promocji na telewizor.. jest możliwość przedłużenia umowy na warunkach C+HBO SUPERPREMIUM za 137zł + konsola? Poza tym, jest możliwość utargowania darmowego MR albo dekodera? Obecnie posiadam darmowy MR i dekoder HD z nagrywarką za 10 zł/msc.
Trudno wywróżyć, skoro niemal każdy abonent ma przygotowaną inną ofertę.

 

Ja płacę 64,80 mam nadzieję,że uda się wytargować za 57 zeta.Wypowiedzenie już dotarło
Na 99% nie masz szans na 57pln.

 

 

@wonsik nie ma ofert na jednoczesny rabat 100% na PVR i MR. Ale na pewno znajdą się tacy co tak dostali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za jaką kwotę można przedłużyć umowę na pakiet Komfortowy (bez canalu). Na razie oferują 38zł, toż to więcej jak dla nowych. Udało się zejść komuś niżej ?

Aktualnie płacę 29.90, umowa do końca października.

Jesteś pewien że komfortowy? Chyba nie bardzo, bo nowy na pewno nie ma taniej niż 38 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja do tej pory miałem Prestiżowy HD+ za 150 zł z telewizorem do 30.11.2011.

Od kilku dni korespondencja mailowa i telefoniczna i ostateczna oferta to dalej 150 zł za te same programy + PVR za 0zł + PS3. Ponieważ nie mam zbytnio czasu i ochoty na zabawy w dalsze negocjacje i wypowiedzenia, a oferta programowa Cyfry jest dla mnie atrakcyjna podpisałem aneks na kolejne 26m-cy.

Zastanawia mnie tylko dlaczego zaoferowano mi pakiet Canal+ Optimum + Multi + HD Optimum a nie Superpremium + Cinemaxy + filmboxy bo przecież jeżeli się nie mylę to pakiety te różnią się tylko nazwami a zawartość programowa jest ta sama.

Chyba że ma to jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz Prestiż HD + do końca listopada i też bym chciał wyrwać Canal + Optimum za 57 i HD za 11. Ciekawe czy się uda. Żadne PS3 mnie nie interesuje. Dziś wysłałem wypowiedzenie bo na dwa ostatnie maile napisane do nich odpowiedzieli tylko że nie maja dla mnie żadnej przygotowanej oferty i każą czekać.
Jeśli miałeś ofertę z TV to na ofertę, o której piszesz nie masz żadnych szans.

 

Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ofertę (umowa do 30 listopada br., wypowiedziana, 2 lata temu dostałem telewizor, mam Prestiż HD):

 

- 109 zł za Superpremium na 19 miesięcy, darmowy PVR, (darmowy pvr, jak zauważył jeden z użytkowników forum, to w tym przypadku tylko chwyt marketingowy :D )

- 137 zł za Superpremium na 26 miesięcy, darmowy PVR, +PS3

 

W obu ofertach multiroom - 15 z + dekoder za 1 zł.

 

Zastanawiam się nad ofertą z konsolą. Czy da się wyciągnąć więcej czy to jest maks? Dałoby się multiroom wytargować taniej?

 

Jaki polecacie obecnie najlepszy dekoder do multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że dla takich abonentów jak Ty najlepszą dostępną ofertą jest 78pln za C+Opt na 19mc. Za to jeśli zdecydujesz się na full opcję to z dużym prawdopodobieństwem możesz liczyć na jakiś gratis w postaci PVR lub MR.

 

78 pln za C+optimum Cyfra oferuje nowym abonentom na start. Nie bardzo rozumiem dlaczego przy przedłużaniu dla mnie ma to być maksymalna oferta? Umowę mam do końca listopada, może w listopadzie uda się wynegocjować coś korzystniejszego.

 

- 109 zł za Superpremium na 19 miesięcy, darmowy PVR,

 

z tego co widzę na stronie Cyfry to ten pakiet kosztuje 99 PLN, to tak jak byś płacić 10 PLN za dzierżawę PVR chyba, ale marketingowo lepiej się mówi że masz go darmowego. Ech, meandry reklamy. Mam wrażenie że Cyfra próbuje sprzedać towar drożej niż jest skłonna sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam abonament za 49.90 miesięcznie nie wysyłałem wypowiedzenia mialem kilka propozycji wyższych dzisiaj telefon i powiedziałem,że tylko 57zl mnie interesuje i wiem,że to możliwe i konsultantka poszła sprawdzić i ostatecznie mi dała 57 za miesiąc i cieszę się bo płacilbym prawie 80 zl.Umowa do 30 września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka date zawarcia umowy mam wpisac na wypowiedzeniu? Bo umowe podpisalem 12.01.2009, a potem w listopadzie wzialem TV LG. 12.01, czy 01.11?

Czyli miałeś przedłuzeniwe umowy na TV w listopadzie 2009r. na 24 m-ce?

Podaj jeszcze czy to przedłużenie umowy było od daty jej podpisania czyli Xi-2009r, czy weszło w zycie dopiero po upływie poprzeniego okresu minimalnego (c+ liczy przedużenia tak jak u operatorów komórkowych )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dla bezpieczeństwa zadzwoń jeszcze do BOA C+ niech potwierdzą kiedy wygasa ci okres minimalny.

Treść oswiadczenia o rezygnacji z dalszej kontynuacji umowy z C+ podałem i opisłem szczegółowo w wątku " Umowa z cyfra - pytania, problemy" (na tym forum) - jeżeli do konca listopada 2011 r. to juz w tym m-cu ( X-2011 ) musisz wysłac takie oświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...