Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moje dwie dzisiejsze oferty, po 6 latach spędzonych w Cyfrze:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 85 zł 90 gr przez 19 miesięcy (standardowa cena 99 zł),

- możliwość zakupu dekodera Sagemcom HD za 129 zł.

 

- zestaw CANAL+ Optimum w cenie 78 zł przez 19 miesięcy,

- Okres Minimalny Umowy wynoszący 19 miesięcy,

- możliwość zakupu dekodera Sagemcom HD za 129 zł.

 

pozostawiam bez komentarza.

mam jeszcze miesiąc wypowiedzenia, więc zobaczymy czy coś się zmieni, bo jak nie to się pożegnam z tą platformą.

najbardziej mi będzie szkoda CANAL+SPORT, ale jakoś przeżyję :)

 

a co pakietów tematycznych to jestem jak najbardziej za. Osobiście interesowały by mnie tylko sport, wiedza-przyroda, reszta mi niepotrzebna, ale żeby mieć te kilka kanałów jestem zmuszony do pakietu C+OPTIMUM, a nie oglądam nawet 30% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem zakończyć moje przepychanki o przedłużenie umowy. Wysłałem około 17 maila z moja propozycja :Do tej pory moje skladniki opłaty abonamentowej przedstawiały się następująco:

Optimum 39,90

Canal+HD 15,00

HD MIX 8,00

FILMBOX 0,00

Multiroom 0,00

Czynsz najmu sprzętu 10,00 (Pace PVR HD 500GB)

 

Daje to łączną kwotę 72,90.

 

Moja propozycja brzmiała:

Jestem w stanie przedłużyć umowę na następujących warunkach:

 

Canal+Optimum 59,00

HD Optimum 11,00

Multiroom 15,00

Czynsz najmu sprzętu 10,00 (Pace PVR HD 500GB)

Umowa na okres 19 miesięcy.

 

Daje to łączną kwotę 95 zł.

 

Po 2h telefon, miła pani przedstawia mi następujące warunki:

 

 

Canal+Optimum 57,00

HD Optimum 11,00

Multiroom 15,00

Czynsz najmu sprzętu 15,00 (Pace PVR HD 500GB)

Umowa na okres 15 miesięcy.

 

Daje to łączną kwotę 98 zł.

Nie miałem juz ochoty na dalsze targi o te 3 zety miesięcznie więc przystałem na to.

Przez ostatnie dwa miesiace zagladałem tu codziennie,teraz robię sobie przerwę na jakiś rok :D

Powodzenia w pertraktacjach :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie mogę

zaproponować przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny. W

ramach oferty otrzyma Pan:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 85 zł 90 gr przez 19 miesięcy

(standardowa cena 99 zł),

- opcję HBO HD za 23 zł miesięcznie (standardowa cena 27 zł),

- opcję HD Optimum za 11 zł miesięcznie,

- usługę Multiroom za 15 zł miesięcznie,

- wynajem terminalu HD PVR za 10 zł przez 19 miesięcy.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany powyższymi warunkami promocyjnymi proszę

o wiadomość zwrotną.

 

Oferta obowiązuje do odwołania.

 

Lekka kpina myślałem ze bez wypowiedzenia sie obejdzie ale chyba innej drogi nie ma nawet multiroom za 15 gdzie na stronie cyfry za 10 pchaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich bojach, przedłużyłem umowę na kolejne 13 miesięcy. Do tej pory, za pakiet Canal+Optimum SD płaciłem 42 zł/mies. Warunki nowej umowy:

 

- pakiet Canal+Optimum - 50 zł/mies.,

- paczka kanałów HD - 11 zł/mies. z możliwością włączania i wyłączania w dowolnym momencie,

- dekoder Pace PVR HD 500 GB - 15 zł/mies.,

- umowa na 13 miesięcy.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich bojach, przedłużyłem umowę na kolejne 13 miesięcy. Do tej pory, za pakiet Canal+Optimum SD płaciłem 42 zł/mies. Warunki nowej umowy:

 

- pakiet Canal+Optimum - 50 zł/mies.,

- paczka kanałów HD - 11 zł/mies. z możliwością włączania i wyłączania w dowolnym momencie,

- dekoder Pace PVR HD 500 GB - 15 zł/mies.,

- umowa na 13 miesięcy.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach!

Jesteś pewny, że podana przez Ciebie cena za pakiet główny jest prawidłowa? Pytam bo moim zdaniem, w takim przypadku nie powinna wynosić 50zł lecz 56zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra przedłużyła umowę, 15 miesięcy ,canal+ optimum 57 zeta ,multiroom 15 zeta dla mnie i chciałbym dokupić dla siebie do multirooma moduł HD od cyfry za 49 zł ,czy ta cena jest aktualna ????????????????

Moduły nie są już sprzedawane przez CYFRĘ+. Pozostaje kupno na portalu aukcyjnym lub ASTONCRYPT na przykład na hollexie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich bojach, przedłużyłem umowę na kolejne 13 miesięcy. Do tej pory, za pakiet Canal+Optimum SD płaciłem 42 zł/mies. Warunki nowej umowy:

 

- pakiet Canal+Optimum - 50 zł/mies.,

- paczka kanałów HD - 11 zł/mies. z możliwością włączania i wyłączania w dowolnym momencie,

- dekoder Pace PVR HD 500 GB - 15 zł/mies.,

- umowa na 13 miesięcy.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach!

Jesteś pewny, że podana przez Ciebie cena za pakiet główny jest prawidłowa? Pytam bo moim zdaniem, w takim przypadku nie powinna wynosić 50zł lecz 56zł/m-c.

 

To prawda, zaczęło się od 56 zł, ale zjechałem do równych 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra przedłużyła umowę, 15 miesięcy ,canal+ optimum 57 zeta ,multiroom 15 zeta dla mnie i chciałbym dokupić dla siebie do multirooma moduł HD od cyfry za 49 zł ,czy ta cena jest aktualna ????????????????

Moduły nie są już sprzedawane przez CYFRĘ+. Pozostaje kupno na portalu aukcyjnym lub ASTONCRYPT na przykład na hollexie :P

Moduły nadal są w sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra przedłużyła umowę, 15 miesięcy ,canal+ optimum 57 zeta ,multiroom 15 zeta dla mnie i chciałbym dokupić dla siebie do multirooma moduł HD od cyfry za 49 zł ,czy ta cena jest aktualna ????????????????

Moduły nie są już sprzedawane przez CYFRĘ+. Pozostaje kupno na portalu aukcyjnym lub ASTONCRYPT na przykład na hollexie :P

Niby nie są, a mnie się udało w tym roku kupić za 49 zł do MR. Dobra wola sprzedawcy (i zapas magazynowy) to podstawa. Poza tym jest to taki szmelc, że chyba warto zainwestować w Astona (nie miałem i nie sprawdzałem ale opinie w necie są dużo lepsze niż o module C+HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ koniec okresu minimalnego nieubłaganie się zbliżał, po wielogodzinnych analizach różnych ofert postanowiłem zdecydować się odchudzić swój pakiet i ostatecznie wybierałem pomiędzy gołym Kompaktem w C+ a Witaj HD z neostradą w TP.

Różnice na prawdę niewielkie, niestety dla TP, ich ofertę zgubił brak choćby jednego kanału Discovery w ww. pakiecie.

 

Dlatego przedłużyłem w Cyfrze umowę na 15 miesięcy na Kompakt za 38zł.

 

Będzie mi żal względem pakietu, który dotychczas miałem głównie kanału History. Pakietu Cyfry nie, bo coraz większa bieda jest tam emitowana a piłkę zawsze gdzieś tam się obejrzy :smile:

Umowa będzie mi się kończyć w październiku 2012 więc jeśli nie będzie końca świata to być może pojawią się akurat jakieś promocje świąteczne :wink:

 

PS. Musze pochwalić też konsultantkę z 22 3104560, z która rozmawiałem ponieważ starała się przekazać mi maksimum informacji i parę razy przypominała co, gdzie muszę zdać, do kiedy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę ten wątek na bierząco ale ostatnio nikt nic nie pisał na temat promocji pakietu Canal +.Mam umowę z czerwca 2010,więc na starych pakietach.Wie ktoś może jakie są teraz promocje na tą opcje ostatnio krzystałem z promocji 4 mc 50%(17,45 mc) taniej od lutego do maja.Teraz zaczyna się T-Mobile Ekstraklasa i myślę o włączeniu jakby była taka opcja.Dzięki za odp. Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam cierpliwie. Jak do 1 sierpnia nie zarejestrują wypowiedzeń (dwa poszły , 11 i 23 lipca) to składam reklamację i czekam na ich ruch. Pod koniec na pewno będą bardziej elastyczni. Jak nie to mam NTC i inne platformy.

Hmm właśnie sobie przeglądam stronę C+ i chyba myśleli że głupi jestem. Dla nowych sam Optimum 52zł a dla mnie 54 zł.

Miałem telefon od C+ i pytali dlaczego nie zdecydowałem się na ofertę.Rozmowa była bardzo krótka.

Poleciał mail z propozycją z mojej strony:

-Canal+ Optimum -57 zl

-Opcja HD - 8zł

-MR - 10zł.

Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W polowie lipca podpisalem aneks na:

 

Optimum HD 57zl

Hd Kanaly 11zl

Multiroom 15zl

 

Kupno dekodera HD za 129zl.

 

Dzis bylem zdac dekoder HD do punktu cyfry aby zakupic dekoder HD za 129zl w to miejsce i uslyszalem kilka kwestii.

Otoz nie chciano mi wymienic kart doladowujacych sie co 6 godzin na normalnego multirooma. A wymiane na karty zaporponowano mi za 35zl miesiecznie platne.

 

CHcialem wynajac dekoder drugi PVR o ktorym konsultant mowil ze bede mogl spokojnie za 15zl, to uslyszalem ze nie moge, bo mma dekoder sd zakupiony na wlasnosc ktory ma gwarancje 2 letnia i nie moge nic dostac drugiego.

 

Reakcja moja byla taka ze zrezygnowalem z multiroroma i oddalem te dwie karty sypmatycznemu konsultantowi.

 

Obecnie mam HD Optimum za 57zl i paczke kanalow HD za 11zl. Jak mam do tego zestawu zdobyc multirooma normalnego na karty za te 15zl i dekoder PVR na wynajm?

 

Prosze o porady serdecznie...

 

 

Pozdrawiam

 

Jak mog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bylem zdac dekoder HD do punktu cyfry aby zakupic dekoder HD za 129zl w to miejsce i uslyszalem kilka kwestii.

Otoz nie chciano mi wymienic kart doladowujacych sie co 6 godzin na normalnego multirooma. A wymiane na karty zaporponowano mi za 35zl miesiecznie platne.

 

Przecież wielokrotnie pisano na tym forum, że nie ma możliwości wymiany modułów na karty, więc skąd zdziwienie?

Na tą chwilę nie ma oficjalnego info o przedłużeniu promocji na multiroom za 15pln dla abo ze stażem powyżej roku czasu, stąd usłyszałeś cenę 35pln, ale to raczej mało prawdopodobne, żeby Cyfra tej promocji nie przedłużyła..

 

CHcialem wynajac dekoder drugi PVR o ktorym konsultant mowil ze bede mogl spokojnie za 15zl, to uslyszalem ze nie moge, bo mma dekoder sd zakupiony na wlasnosc ktory ma gwarancje 2 letnia i nie moge nic dostac drugiego.
Przy przedłużaniu umowy powinieneś dostać rabat na PVR na 15pln i możliwość zakupu HD za 149 do multiroomu. Jeśli umówiłeś się z konsultantem na 15pln za PVR to spokojna Twoja rozczochrana. Po prostu wynajmij dekoder normalnie. O rabat zadba konsultant, który Ci go zaproponował, a jak nie to reklamacja..

 

Obecnie mam HD Optimum za 57zl i paczke kanalow HD za 11zl. Jak mam do tego zestawu zdobyc multirooma normalnego na karty za te 15zl i dekoder PVR na wynajm?
Iść do punktu i wynająć dekoder i poprosić o umowę na multiroom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na umowie/aneksie jaki dostalem z cyfry nic nie ma mowy o wynajmie PVR za 15zl. Tylko aneks do zakupu ze znizka dekodera za 129zl, a konsultant tlumaczyl mi, ze nie moze jednoczesnie w systemie zaznaczyc dwoch promocji.

 

A jak multiroom teraz mam zdobyc na dwoch kartach za 15zl? Skoro dzis wymowilem umowe ktora mialem na te dwie plastikowe karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...