Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyslalem im wypowiedzenie pod koniec maja (umowa do konca czerwca) ale :censored: nie mam aktywnego polskiego telefonu - wiec nie zadzwonia :? Istnieje moze jakas inna forma kontaktu z nimi w celu negocjowania nowych warunkow umowy np e mail? W sumie sam moge do nich zadzwonic ale nie wiem czy cos dobrego da sie ugrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem świeżo po rozmowie z konsultantem, który zaoferował mi "specjalną promocję" i twierdził, że lepszej nie uzyskam:

 

c+ kompakt - 62zł

pvr na wynajem za 10zł

multiroom za 15zł

umowa na 19 miesięcy.

 

Mówię mu, że się zastanowię i że ma zadzwonić później. Wchodzę na forum, żeby zobaczyć co inni dostają i co widzę, c+ optimum za 57zł, umowa na 15 miesięcy i dekoder za free? Chyba skorzystam z rady Ukassiu18 i wyśmieje go z taką "super" ofertą :|

Do tej pory miałem c+optimum, paczkę kanałów hd, multiroom i pvr za 60zł/miesięcznie. Wiedziałem, że takiej oferty już się nie uzyska ale nie spodziewałem się tak dziadowskiej propozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalem im wypowiedzenie pod koniec maja (umowa do konca czerwca) ale :censored: nie mam aktywnego polskiego telefonu - wiec nie zadzwonia :? Istnieje moze jakas inna forma kontaktu z nimi w celu negocjowania nowych warunkow umowy np e mail? W sumie sam moge do nich zadzwonic ale nie wiem czy cos dobrego da sie ugrac...

 

Prześlij swoją propozycję przedłużenia mailem, w przypadku akceptacji - zadzwoń pod numer, który będzie podany w mailu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat
Chce wysłać emaila z warunkami, które gotów jestem przyjąć czyli C+Optimum za 57zł jaki temat wiadomości mam wybrać w formularzu?

 

Oferta programowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem świeżo po rozmowie z konsultantem, który zaoferował mi "specjalną promocję" i twierdził, że lepszej nie uzyskam:

 

c+ kompakt - 62zł

pvr na wynajem za 10zł

multiroom za 15zł

umowa na 19 miesięcy.

 

Mówię mu, że się zastanowię i że ma zadzwonić później. Wchodzę na forum, żeby zobaczyć co inni dostają i co widzę, c+ optimum za 57zł, umowa na 15 miesięcy i dekoder za free? Chyba skorzystam z rady Ukassiu18 i wyśmieje go z taką "super" ofertą :|

Do tej pory miałem c+optimum, paczkę kanałów hd, multiroom i pvr za 60zł/miesięcznie. Wiedziałem, że takiej oferty już się nie uzyska ale nie spodziewałem się tak dziadowskiej propozycji...

 

Dekoderów za free to już chyba nie dają, do mnie dzwonili i liczą sobie 15 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się wreszcie na telefon w sprawie przedłużenia (umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane ponad miesiąc temu). Pan uprzejmie zapytał czemu mam zamiar zrezygnować i jak usłyszał, że ze względu na ceny po promocji, zaproponował OFERTĘ SPECJALNĄ DLA STAŁYCH ABONENTÓW, czyli 76 zł C+ Optimum + 11 zł Optimum HD + 15 zł Pace PVR + 14 zł Multiroom. Pośmialiśmy się chwilę i zaproponowałem, żeby zadzwonił, jak będzie miał PRAWDZIWĄ promocję. Ciekawe jak sprawa się rozwinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie wysłane w maju. Dwa dni temu konsultant dzwonił i zaproponował Canal+kompakt z dekoderem (HD PVR) za 70 zł. Reszta, czyli programy HD lub HBO jak w cenniku na stronie www. Za dodakowe 11 zeta kilka programów HD. Jak dla mnie za mało tych HD. Lubię popatrzyć na obraz dobrej jakości. Na razie podziękowałem konsultantowi. Muszę sie zastanowić. Straszył, że takiej wspaniałej oferty może już później nie być :). Nie boję się, poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się wreszcie na telefon w sprawie przedłużenia (umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane ponad miesiąc temu). Pan uprzejmie zapytał czemu mam zamiar zrezygnować i jak usłyszał, że ze względu na ceny po promocji, zaproponował OFERTĘ SPECJALNĄ DLA STAŁYCH ABONENTÓW, czyli 76 zł C+ Optimum + 11 zł Optimum HD + 15 zł Pace PVR + 14 zł Multiroom. Pośmialiśmy się chwilę i zaproponowałem, żeby zadzwonił, jak będzie miał PRAWDZIWĄ promocję. Ciekawe jak sprawa się rozwinie...

faktycznie nieprawdziwa ta promocja bo nikt jeszcze nie dostal c+opt za 76zl ani mro za 14zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie udało się przedłużyć umowę pod koniec maja w opcji Canal + Kompakt - 47 zł na 15 miesięcy. Ta oferta przeszła w trzeciej turze negocjacji. Pierwsza próba (ze strony Cyfry) to prawie 62 zł aż na 19 m-cy (przed wysłaniem pisma z wypowiedzeniem), druga to po wysłaniu pisma e-negocjacja z Działem Relacji z Abonentami i lepsza, ale nie decydująca oferta na 54 zł / 15 mies. Kolejne podejście to telefon z mojej strony na infolinię i wysłuchiwanie litanii na temat zalet Cyfry od konsultanta, który najpierw próbował mnie wkręcić, że 62 zł / 19 mies. to super propozycja dla najwierniejszych i że potem mogę otrzymać Kompakt z Canal + już tylko za 80 zł :D Po tym festiwalu łgarstwa przeszedłem do konkretów i potwierdziłem fakt otrzymania oferty mailowej za 54 zł, po czym nastąpiła prawie dwu minutowa cisza w słuchawce i konsultant doznał cudownego olśnienia, że jednak można zaproponować lepsze warunki :wink: Ja no to, że można jeszcze korzystniej, ponieważ znajomy parę dni wcześniej dostał pakiet za 47 zł i nie mam zamiaru pozostać w gorszym położeniu. Na to konsultant po raz kolejny posunął się do kłamstwa i wypalił, że tamta oferta była aktualna tylko przez parę dni i została wyczerpana. Efektem tej rozmowy był brak porozumienia. Wiedziony lepszą skutecznością negocjacji drogą elektroniczną, postanowiłem "postawić kropkę nad i" i napisałem maila z propozycją 47 zł jako tą, która mnie satysfakcjonuje. Dwie godziny później dzwoni do mnie numer zastrzeżony i tym razem miły, damski głos potwierdza przyjęcie moich warunków :) Przy tym dowiedziałem się, że w czasie trwania umowy mogę przejść na pakiet Canal + Optimum za 57 zł / 15 miesięcy, ale już bez możliwości powrotu do pierwotnego Kompakt z C+.

 

Generalna zasada jest taka, że najlepiej jest pertraktować mailowo w sposób grzeczny, a przy tym konkretny. Można ten proces rozłożyć na kilka części, dzięki czemu osiągnie się lepsze rezultaty. Przykład rozmów z konsultantami pokazuje ich arogancję i próby manipulowania ofertami tak, aby bardziej wyszło na ich premiową korzyść, a mniej na korzyść Cyfry, która więcej zyska na utrzymaniu długoletnich klientów. Niektórzy konsultanci wykonują krecią robotę, bo upierają się przy swoich wygórowanych propozycjach i abonent jeśli nie wykona telefonu albo nie wyśle maila ze swoimi oczekiwaniami, to umowa może nie zostać przedłużona przez co stracą obie strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Widzę u was optymizm co do cen ale muszę was zasmucić,miałem otimum hd z pace 500gb za 43zł czy 45zł do końca maja, zaproponowali mi to samo za 80zł i od 1 czerwca zostałem z FTA.Nawet nie dzwonili tylko ja dzwoniłem. :/:/

ekhm ze tak powiem kogo/czym zasmuciles? who cares

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Widzę u was optymizm co do cen ale muszę was zasmucić,miałem otimum hd z pace 500gb za 43zł czy 45zł do końca maja, zaproponowali mi to samo za 80zł i od 1 czerwca zostałem z FTA.Nawet nie dzwonili tylko ja dzwoniłem. :/:/

ekhm ze tak powiem kogo/czym zasmuciles? who cares

Who cares? Who cares?

User @burdi4 dzieli się swoimi spostrzeżeniami z życia wziętymi a ty go ganisz. Pytam za co. Że tą informacją chce się podzielić i w jakiś sposób pomóc?

... - No to pochwal się swoim "wymiataczem" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Widzę u was optymizm co do cen ale muszę was zasmucić,miałem otimum hd z pace 500gb za 43zł czy 45zł do końca maja, zaproponowali mi to samo za 80zł i od 1 czerwca zostałem z FTA.Nawet nie dzwonili tylko ja dzwoniłem. :/:/

ekhm ze tak powiem kogo/czym zasmuciles? who cares

Dziwny jestes gościu, jemu się nie udało nic wypertraktować. Więc napisał, a ty się z niego wyśmiewasz. Jak mi się kończyła umowa, to naciskałem w mailach i w telefonach, aż coś osiągnęłem, ale nie zniżam się do takiego nieskiego poziomu, jak ty, on po prostu nie wiedział w tym czasie jak musi postępować. Więcej wyrozumiałości, a obelgi i wyśmiewanie pozostaw na swoje podwórko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak gość nie wie za co płaci i ile, to może być powód do lekkiej ironii. Po pierwsze, nie był to 13 miesięcy temu pakiet Optimum HD, tylko Optimum z opcją 5xHD z rabatem 100%. Po drugie, "płaciłem 43 czy 45 zł" - nie, płaciłeś 44,73zł, a maj 48,30zł. I PVR miałeś gratis. Takie były promocje rok temu, ale takich już nie ma i na pewno PVR-a gratis nie dostanie nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak gość nie wie za co płaci i ile, to może być powód do lekkiej ironii.

Lekkiej ironii? Chyba żartujesz...

 

Proponuję przejrzeć historię jego postów bo przynajmniej 95% z nich zupełnie nic nie wnosi do tematu i ma na celu wyłącznie atakowanie forumowiczów narzekających na CYFRĘ+. Od dosyć dawna dziwię się, że ten gość do tej pory nie dostał nawet jednego ostrzeżenia od któregoś z moderatorów.

 

ps.Od dłuższego czasu widać, że z każdym dniem poziom dyskusji na tym forum jest coraz niższy. Żal na to patrzeć, ale niestety to prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytalem sie kogo zasmucil, przeczytales mojego posta? no chyba ze Ciebie

@danio napisałeś tak:

ekhm ze tak powiem kogo/czym zasmuciles? who cares

Gdybyś tylko zapytał - to zgoda - ale jednocześnie natychmiast sam odpowiedziałeś: "who cares" - "kogo to obchodzi"

I to mnie i pewnie wielu się nie spodobało.

przeczytales mojego posta?

Nie czytam o tak - czytam ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak gość nie wie za co płaci i ile, to może być powód do lekkiej ironii.

Lekkiej ironii? Chyba żartujesz...

 

Proponuję przejrzeć historię jego postów bo przynajmniej 95% z nich zupełnie nic nie wnosi do tematu i ma na celu wyłącznie atakowanie forumowiczów narzekających na CYFRĘ+. Od dosyć dawna dziwię się, że ten gość do tej pory nie dostał nawet jednego ostrzeżenia od któregoś z moderatorów.

 

ps.Od dłuższego czasu widać, że z każdym dniem poziom dyskusji na tym forum jest coraz niższy. Żal na to patrzeć, ale niestety to prawda...

 

Widocznie gość pracuje dla C+, bo nie widzę innego sensu, chyba, że aż takim funboyem C+ jest, proponuje zamknąć na chwilę temat i tylko zostawić wartościowe posty, które dotyczą przedłużenia umów, a nie ironicznych prowokacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przejrzeć historię jego postów bo przynajmniej 95% z nich zupełnie nic nie wnosi do tematu i ma na celu wyłącznie atakowanie forumowiczów narzekających na CYFRĘ+. Od dosyć dawna dziwię się, że ten gość do tej pory nie dostał nawet jednego ostrzeżenia od któregoś z moderatorów.

Moderator to taka "malutka" istota :P Gdyby opowiedziała się za którąkolwiek stroną, to by dopiero była na wszystkich językach: - "pewnie im Cyfra+ płaci, albo konkurencja"

I tak niedobrze i tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...