Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu czekam na ofertę 57 zł, a tymczasem dostałem maila od cyfry:
uprzejmie informuję, że mogę Panu zaproponować

przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny, na następujących

warunkach promocyjnych:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum 78 zł przez 19 miesięcy (standardowa

opłata - 99 zł),

- możliwość zakupu dekodera HD za 129 zł.

Widać , że żarty sie ich trzymają, bo jak się nie mylę dla nowych jest teraz 76zł przez internet?? W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie i jak się nic nie zmieni to się pożegnamy..

Pozwolę sobie zacytować sam siebie.

Po tej ofercie którą macie wyżej, odpisałem(tak w skrócie) im ostro, że chyba sobie ze mnie żarty stroją z tą ofertą i że jak nie dostanę 57 zł to niech nawet się już do mnie nie odzywają tylko dadzą adres na który mam wysłać wypowiedzenie. Efekt taki, że godzinkę temu dostałem od nich telefon z ofertą optimum z c+ za 57zł :brawo: można? Można! Za pierwszym razem bez zbędnych negocjacji mi to przyznali, więc nie ukrywam że jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Erazmus szerokiej drogi do Polsatu. Pamiętaj tylko, że żeby oglądać Ekstraklasę w Polsacie musisz mieć familijny + pakiet sportowy, czyli koszt około 60pln. Ale oczywiście Kompakt z Canal+ w tych samych pieniądzach jest bez wątpienia gorszą propozycją.. Powalająca logika..

Jesteś pewny w 100% tego co napisłeś?

 

Pytam, ponieważ czytałem że decydenci Polsatu nie wykluczają pokazywania meczy Ekstraklasy także m. in. w Polsacie Sport, a wtedy dostęp do polskiej Ekstraklasy w Cyfrowym Polsacie byłby możliwy już od pakietu mini HD za 14,90zł/m-c lub 19,90zł/m-c

 

Jednym z warunków przetargu były transmisje w HD. Polsat Sport HD jest tylko w pakiecie sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że za czerwiec się płaci mniej niż 57, to się nie opłaca.

Podpisanie aneksu oznacza zmianę warunków od następnego pełnego miesiąca.

Jak się ma ochotę na przeciąganie podpisania aneksu do ostatniego dnia obowiązywania umowy, to oczywiście można zyskać parę złotych. Jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie ma. Wydaje się, że raczej większość 42 złotowców owe 57 zł bez problemu osiągnie, a być może nawet przy odrobinie agresywniejszej i solidarnej akcji w czerwcu pojawi się coś lepszego.

Słyszałem, że w kwietniu dawali 56 zł na 13 miesięcy.

Z drugiej strony teraz dają 57 zł wszystkim do końca sierpnia 2012, więc za rok znów będziemy dużą grupą przyciskać Cyfrę do muru :)

Albo Cyfra ustali nieprzekraczalne minimum i Ci co je osiągną będą się cieszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ekores

Więcej takich jak Ty się wpisze, a potem jak (odpukać) C+ znowu wprowadzi moduły, to będzie wiadomo, komu dziękować.

@puszczyk

Jeśli szukasz postu sprzed pół roku, to równie dobrze wtedy dawali PVR za free, więc zaraz napiszesz że nie dość, że jest lepsza oferta niż 57, to do tego jeszcze PVR za 0, bo ktoś kiedyś go dostał?

Boże widzisz i nie grzmisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili płacę 49+10PVR+20 HBOHD+filmbox i 5hd i multiroom gratis w sumie 80zł . Przy najlepszej w tej chwili propozycji płaciłbym 57+hd11+pvr15+hbo27=110 ( z reszty bym zrezygnował). W moim wypadku w tym miesiącu nie warto podpisywać aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Erazmus szerokiej drogi do Polsatu. Pamiętaj tylko, że żeby oglądać Ekstraklasę w Polsacie musisz mieć familijny + pakiet sportowy, czyli koszt około 60pln. Ale oczywiście Kompakt z Canal+ w tych samych pieniądzach jest bez wątpienia gorszą propozycją.. Powalająca logika..

Jesteś pewny w 100% tego co napisłeś?

 

Pytam, ponieważ czytałem że decydenci Polsatu nie wykluczają pokazywania meczy Ekstraklasy także m. in. w Polsacie Sport, a wtedy dostęp do polskiej Ekstraklasy w Cyfrowym Polsacie byłby możliwy już od pakietu mini HD za 14,90zł/m-c lub 19,90zł/m-c

 

Jednym z warunków przetargu były transmisje w HD. Polsat Sport HD jest tylko w pakiecie sportowym.

To tylko moje domysły i może się mylę, ale to, że transmisje meczy Ekstraklasy będą na Polsacie Sport HD chyba nie oznacza, że nie może ich być także na "zwykłym" Polsacie Sport (SD). To oczywiście nic pewnego, ale zajrzyj tutaj i przeczytaj dokładnie ostatni akapit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krisus

Zachęcam do przeczytania mojego postu na 421 stronie i jeszcze kilkanaście stron wcześniej, w którym jest opisane, którzy abonenci dostają za 57zł (ci np. nie mieli MR gratis, więc uważam, że to akurat sprawiedliwe). Niestety zrobił się taki [beep], ze trzeba to przypominać co parę stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie krisus. Dlaczego z tej oferty za 57 zł mogą skorzystać wybrane osoby? jestem abonentem od początku Cyfry ba jeszcze za czasów Wizji. i dla mnie maja taka oferte jak dla nowych klientów. wiec bez żalu albo oferta za 57 albo baj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że to ustawienia płatnościowe w systemie pozwalają na takie,a nie inne dokonywanie zmian przy przedłużaniu umów..sam miałem raz taki wypadek,że przy przedłużniu opcji HBO hd,konsultant najpierw podał mi wyższą cenę,a po chwili skorygował to o kilka zł. w dół,być może tak to właśnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Erazmus szerokiej drogi do Polsatu. Pamiętaj tylko, że żeby oglądać Ekstraklasę w Polsacie musisz mieć familijny + pakiet sportowy, czyli koszt około 60pln. Ale oczywiście Kompakt z Canal+ w tych samych pieniądzach jest bez wątpienia gorszą propozycją.. Powalająca logika..

 

Przy uwzględnieniu 6 miesięcy gratis koszt Polsatu z 2 pakietami wychodzi mi 47,5 zł to jeśli chodzi o cenę. Jestem z Wrocławia więc najważniejsze są dla mnie mecze Śląska więc oferta Polsat jest dla mnie optymalna :)

Z perspektywy obecnego sezonu wiele klasyków Wisła - Legia, Amika- Legia nie dało się oglądać więc mecze tak zwanego drugiego wyboru mogą być ciekawsze od spotkań potentatów naszej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, byłem abonamentem do 30 kwietnia ale zrezygnowałem z powodu wiadomo czego.

Chciałbym teraz wziąść umowę na 23 miesiące,

i takie pytanie czy jeżeli wezmę promocję na 3 miesiące za darmo to czy otrzymam cenę C+Optimum za 76 zł?

I jeszcze pytanie do promocji FILM+, czy jeśli wezmę umowę na 19 miesięcy z pakietem C+Optimum oraz HBO HD bez zobowiązania czyli 78+27zl to czy będę mógł zrezygnować z HBO HD po 3 miesiącach oglądania za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kqmilo, w promocji FILM+ HBO jest dawane ze zobowiązaniem. Nie odłączysz. Od razu uprzedzam uwagi, że na stronie jest podana cena 27zł. Siedzę z procedurą w łapie i nie ma innej stawki niż 23zł za HBO.

Poza tym miesiące gratis masz na CINEMAX oraz FILMBOX.

 

Biorąc ze zobowiązaniem na 23 miesiące C+OPTIMUM dostaniesz za 78zł lub 76zł, jeżeli zgłosisz się przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie dzwoni tym razem Pani jakaś, i proponuje mi trzeci raz z rzędu optimum c+ z 78 zł. po praz trzeci ich wyśmiałem, ona wciska mi kit ze się taniej nie da etc. 10 minut się ugadała i spuścić ceny nie chciała... Ale wciskam jej kit że znajomy jakoś dostał za 57 zł i on mógł to dlaczego ja miałbym nie mieć ? To ona po chwili zastanowienia mówi ze faktycznie mają promocję i może mi ją zaoferować :) Ale babeczka była ładnie zakręcona, z poprzednimi dwoma konsultantami nie było tak łatwo :P

 

No to mam 57 za optimum z c+ + 27HBO + 15 PVR. W tym HBO mogę odłączyć w każdej chwili i chyba to zrobię i wezmę w zamian te kanały HD za 11 zł. Jedyny minus to ze na 15 miesięcy no ale nie ale co tam... :x

 

Co myślicie, więcej nie ugram ?

 

NO tak więc jak wam nie chcą ceny spuścić to mówcie ze kolega albo ktoś znajomy miał taka samą umowę w tym samym czasie podpisywaną i on dostał za 57 to Ty tez chcesz, jak widać działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowę z grudnia 2009 na 18 miesięcy (pierwsza umowa)

 

początkowo płaciłem 39,90 (dekoder PACE SD zastępczy)

jak dali mi w końcu PVRa po 4 miesiącach to płaciłem 49,90

potem wziąłem jeszcze HD MIX i płacę do dziś 56,90 za

■ KOMPAKT 29,90

■ CANAL+ HD 9,00

■ FILMBOX 0,00

■ HD MIX 8,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 10,00 (PACE PVR)

 

zaproponowano mi dziś za 72,00 (2 tygodnie temu to samo)

■ CANAL+ KOMPAKT za 62,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 10,00 (PACE PVR)

na 19 miesięcy

 

odmówiłem, kolejna propozycja 69,00

■ CANAL+ KOMPAKT za 54,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 15,00 (PACE PVR)

na 19 miesięcy

 

nie zgodziłem się. Liczyłem że usłyszę 62,00 tj.:

■ CANAL+ KOMPAKT za 47,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 15,00 (PACE PVR)

i myślę że bym się zgodził, ale nie padło. Jutro wyślę rezygnację, a liczyłem że nie będę się musiał fatygować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo, dołożyłem sobie niby dekoder PRV, wcześniej miałem na własność stronga SD. i kobieta do mnie mówi ze najpierw do mnie przyjdzie aneks do umowy i potem mam iść do punktu po owy dekoder i po odbiorze ona jeszcze raz do mnie zadzwoni żeby przedłożyć umowę, tak to ma wyglądać ? Bo coś mi się nie chce w to wierzyć ale tak zrozumiałem... Bo bardzo zakręcona ta pani z infolini, i mam wrażenie że sama nie wiedziała co mówi :)

 

A i zapomniałem się jej zapytać jaki ten dekoder dostanę ? Ten pace 500gb czy tego philipsa jakiegoś 250 gb ? które teraz domyślnie dają bo zapomniałem zapytać ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam aktualnie C+ Optimum za 42 zł

 

Jako że umowa mi się kończy niedługo (przedłużenie od lutego 2010 na 18 miechów) czy mogę już negocjować z nimi przedłużenie umowy? (w sumie dwa miesiące przed)

 

Interesowałby mnie ponownie C+ Optimum za 57zł i jako że mam stronga z poprzedniej umowy z końca 2009 roku (przy przedłużeniu nie wymieniałem) chciałbym go zatrzymać (nie był kupiony) i dokupić dekoder HD za 29+99zł.

 

Idzie w ogóle z nimi wynegocjować taki "myk" z dekoderami? Czy będę musiał oddać SD?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...