Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Erazmus szerokiej drogi do Polsatu. Pamiętaj tylko, że żeby oglądać Ekstraklasę w Polsacie musisz mieć familijny + pakiet sportowy, czyli koszt około 60pln. Ale oczywiście Kompakt z Canal+ w tych samych pieniądzach jest bez wątpienia gorszą propozycją.. Powalająca logika..

Jesteś pewny w 100% tego co napisłeś?

 

Pytam, ponieważ czytałem że decydenci Polsatu nie wykluczają pokazywania meczy Ekstraklasy także m. in. w Polsacie Sport, a wtedy dostęp do polskiej Ekstraklasy w Cyfrowym Polsacie byłby możliwy już od pakietu mini HD za 14,90zł/m-c lub 19,90zł/m-c jeśli ktoś korzysta z tego pakietu w formie prepaid czyli bez podpisywania umowy lojalnościowej z operatorem.

 

Reasumując, proponuję poczekać na oficjalne info Cyfrowego Polsatu w tej sprawie, a nie traktować Cyfry+ jako jedynego "słusznego" dystrybutora polskiej Ekstraklasy piłkarskiej...

Co by Polsat nie zdecydował, to Cyfra i tak jest jak to napisałeś "jedynym słusznym dystrybutorem ekstraklasy". Chociażby z tego powodu, że pokaże wszystkie mecze, a CP cztery i to te drugiego wyboru. Nie zobaczysz więc na kanałach Polsatu spotkań między Legią a Wisłą czy Lechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. A wypowiedzenie liczy się od momentu wysłanie(stempla) czy od doręczenia do nich? Bo jeśli kończy mi sie umowa 30.06 to zastanawiam się czy zdążę jeszcze przeprowadzić tę operację..

Decyduje data stempla pocztowego. Wyślij wypowiedzenie umowy (listem poleconym) przed końcem maja i wszystko będzie w porządku.

a poCo by Polsat nie zdecydował, to Cyfra i tak jest jak to napisałeś "jedynym słusznym dystrybutorem ekstraklasy". Chociażby z tego powodu, że pokaże wszystkie mecze, a CP cztery i to te drugiego wyboru. Nie zobaczysz więc na kanałach Polsatu spotkań między Legią a Wisłą czy Lechem.

Mnie akurat interesuje "pełna oferta" jeśli chodzi Ekstraklasę z racji tego, że gra tam drużyna z mojego miasta i której to kibicuję od zawsze. Z oferty tej mogę skorzystać w Cyfrze+ lub ewentualnie w Vectrze, którą także posiadam. Natomiast nie zmienia to faktu, że niektórzy abonenci zadowolą się ofertą Cyfrowego Polsatu. Przede wszystkim chodzi mi o ludzi z Wrocławia oraz z miejscowości w których nie ma drużyn grających w Ekstraklasie.

 

ps.Jeśli chodzi o te konkretne mecze, które wymieniłeś to już od kilku sezonów można je zobaczyć nawet w telewizji publicznej (TVP1 lub TVP2), a to dzięki warunkom przetargu, które umożliwiły pokazanie kilku meczy sezonu w telewizji ogólnodostępnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mniej niż 15. Zależy jeszcze ile za dekoder. Ja podpisywałem w grudniu i płacę 59,90. Z tego 10 zł jest za dekoder chyba, a więc bez dekodera by było 49,90

Na pewno masz na myśli grudzień 2009? Wtedy oferta była bardzo prosta: Komfortowy i C+ za 42 zł, dekoder za darmo (wynajem). Teraz za to samo chcą 57, więc wychodzi jakby nie patrzeć + 15 zł do rachunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mniej niż 15. Zależy jeszcze ile za dekoder. Ja podpisywałem w grudniu i płacę 59,90. Z tego 10 zł jest za dekoder chyba, a więc bez dekodera by było 49,90

Korzystałem z tej samej oferty i niestety teraz wychodzi raczej więcej niż 15zł bo za ta cenę mieliśmy multiroom i filmboxy oraz 5xHD i jak byś chciał to zachować to cena winduje się ostro do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te konkretne mecze, które wymieniłeś to już od kilku sezonów można je zobaczyć nawet w telewizji publicznej (TVP1 lub TVP2), a to dzięki warunkom przetargu, które umożliwiły pokazanie kilku meczy sezonu w telewizji ogólnodostępnej.

 

 

Dobrze napisałeś. Można było. Obecnie już nie będzie można więc temat nieaktualny.

 

 

Sam jestem ciekaw jak to będzie w czerwcu dla tych co mają te niskie opłaty za abonamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym wcześniej - poczekam (jak nic się nie zmieni) do ostatniego dnia. Wtedy jest oferta specjalna, o której pisano już wcześniej. Jak będzie słaba to po prostu zakończę przygodę z C+. I tak w okresie wakacyjnym jest mało czasu na oglądanie tv, a ligi piłkarskie ruszają dopiero na przełomie sierpnia/września.

 

jaka oferta specjalna? chyba slepy jestem bo nie widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz na myśli grudzień 2009? Wtedy oferta była bardzo prosta: Komfortowy i C+ za 42 zł, dekoder za darmo (wynajem). Teraz za to samo chcą 57, więc wychodzi jakby nie patrzeć + 15 zł do rachunku ;)

 

Napewno miałeś w tej cenie programy HD i dekoder HD (PVR) ? W grudniowej promocji można było wziąć hd i pvr na wynajem i to właśnie daje owe 59.90 o których wspominał kolega. Teraz to samo kosztuje oczywiście znacznie więcej bo 57 + 11HD(choć programów jest więcej niż w 2009) oraz ew 10 za PVR czyli 59.90(2009) vs 78 (obecnie). Bez HD i PVR'a to 42 zł vs 57 zł obecnie. Niestety to trochę jak zmowa bo konkurencyjni nadawcy też nie poszli z ceną w dół niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic nie pisałem i nigdy nie słyszałem o takiej ofercie :?

 

Ja cały czas pisze o ofercie bez HD.

Jedna z bardziej kumatych osób (chyba cyfra.tv) pisała, że w ostatnim dniu obowiązywania umowy można liczyć na jakieś extra ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie umowa kończy się 30 czerwca ale przy przedłużaniu trzeba zachować zdrowy rozsądek, zwyżka opłat to efekt naszych gorących głów. Moje oczekiwania w stosunku do Cyfry to 42 zł za C+ kompakt, jak tego nie dostanę (wypowiedzenie złożone) z Cyfrą ślubu nie brałem, przejdę do innej platformy a jak nigdzie nie dostane odpowiedniej oferty to przeproszę TNK (karta w szufladzie) i poczekam na lepsze czasy. Telewizja to nie powietrze jak ktoś już pisał na tym forum, bez telewizji da się żyć i nie słyszałem aby ktoś umarł z nie oglądania jej. Jakby większość posiadaczy talerza (dotyczy wszystkich platform) miało podobny stosunek do tej usługi jak ja to i ceny byłyby niższe. W relacji klient-platforma stoimy na lepszej pozycji, oni aby istnieć muszą nam coś wcisnąć za możliwie największe pieniądze a my nie musimy tego brać bo telewizja nie jest niezbędna do życia. Proponuje rozsądniejsze i chłodniejsze podejście do sprawy a promocje będą lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czekam na ofertę 57 zł, a tymczasem dostałem maila od cyfry:

uprzejmie informuję, że mogę Panu zaproponować

przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny, na następujących

warunkach promocyjnych:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum 78 zł przez 19 miesięcy (standardowa

opłata - 99 zł),

- możliwość zakupu dekodera HD za 129 zł.

Widać , że żarty sie ich trzymają, bo jak się nie mylę dla nowych jest teraz 76zł przez internet?? W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie i jak się nic nie zmieni to się pożegnamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę Optimum C+HD za 57zł + 15zł mulitroom(dwie karty) - 15 miesięcy - cena gwarantowana - tuner HD za 129zł.

Do tej pory Optimum C+ za 42zł - wypowiedzenie wysyłałem - przysłali mi informację że pod numerem 22 3104777 czeka na mnie wyjątkowa oferta

Wydaje się że oferta była rzeczywiście dobra - średni koszt na miesiąc to ............ :lol:

dobra - już się poprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 czerwca konczy mi sie umowa generalnei czytajac co oni oferuja zastanawiam sie czy jest sens przedluzac na kolejen 18miesiecy.Teraz place 67 zl z multirommem opcjami HD canal+ TVP HD i filboxami po telefonie wyliczyli mi 105 zl czy nawet 115 wiec podziekowalem.

 

Czy umowe mozna przedluzyc na sam pakiet 3 kanalow tj Canal+,sportisport2 z opcjami HD?Czy wogole taki pakiet istnieje i czy przy przedluzaniu mozna uzyskac lepsza cene niz standardowo?Chce poporstu wziazc N ze wzgledu na kanaly HD w tym PL HD dla zony a mi jest z cyfry potrzebny tylkocanal sport HD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umowe mozna przedluzyc na sam pakiet 3 kanalow tj Canal+,sportisport2 z opcjami HD?Czy wogole taki pakiet istnieje i czy przy przedluzaniu mozna uzyskac lepsza cene niz standardowo?Chce poporstu wziazc N ze wzgledu na kanaly HD w tym PL HD dla zony a mi jest z cyfry potrzebny tylkocanal sport HD:)

Nie ma takiego pakietu, możesz wziąć tylko wszystkie kanały C+. Do niedawna można było wziąć same Canal+ sportowe, (choć nie wiem czy także w HD), ale Cyfra się z tego wycofała.

 

Edit wiesiekcycon, trzy posty z rzędu? Używaj edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...