Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też nic ciekawego nie przedsawili jako dla przedłużającemu umowę. Pakiet Optivium za 78 zł zamiast (89zł), dekoder 10 zł i zero dodatków. Dwa lata temu dali mi tuner HD za darmo na wynajem, pakiet 5xHD, HBO na 3 miesiące i abo płaciłem przez pół roku 48 zł. To mogę powiedzieć, że była dobra promocja dla przedłużających, a teraz to czy przedłużający czy nowy klient to, to samo dostaje!!!

 

P.S.

Jeżeli chodzi o rozwiazanie umowy, to najlepiej poleconym, po przesłaniu szybko się odezwali i zarejestrowali że rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojak - napisz e-maila do działu relacji z abonentami (poprzez formularz ze strony Cyfry+), przedstaw swoją frustrację :> wywołaną proponowaną ofertą przedłużeniową. Zrób to w formie załącznika PDF z własnoręcznym podpisem. Jest szansa, że coś lepszego uzyskasz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się abonament na pakiet Powitalny z Canal+ (wypowiedzenie wysłane). Konsultantka dzwoniła kilkanaście minut temu z propozycja przedłużenia oferując pakiet Start z Canal+ za 43zl plus dekoder HD za ok 200zl na własność( umowa 15mies). Zapewniała ,ze ta promocja może się skończyć za parę dni;)

Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy to już max co mogę otrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tyle razy było wałkowane co można zrobić by zyskać lepszą ofertę z Cyfry. Wystarczy przeczytać kilka stron wstecz i tam jest wszystko wyjaśnione. Ja zrobiłem dokładnie tak jak przeczytałem w tym wątku i jestem zadowolony z uzyskanej oferty. Nawet opisałem jak to wyglądało w moim przypadku, wystarczy poświęcić chwilę swojego cennego czasu na samodzielne przejrzenie kilku stron zamiast lecieć na łatwiznę i liczyć że ktoś za nas odwali całą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Ja dnia 30 kwietnia byłem zapewniany iż jedyna oferta za c+optimum to 78 zł i nie ma nic innego gdyż oferta za 57 zł obowiązywała tylko do 18 kwietnia. W dniu 1 maja 2011 r. moja dotychczasowa umowa z cyfrą została zakończona w związku z wypowiedzeniem umowy. Napisałem wtedy e-maila do cyfry iż jestem skłonny wznowić umowę TYLKO na warunkach c+optimum za 57 zł + 9xHD za 11 zł + 10-15 zł za pace 500 gb. Kolejny telefon z działu innego niż dotychczas - moja oferta została zaakceptowana i za 83 zł ( nie walczyłem za mocno o dekoder w cenie 10 zł mc więc dostałem za 15 zł :)) stałem się (ponownie!) szczęśliwym abonentem cyfry+ . I mi pasuje - Canal+ HD z ligą angielską,hiszpańską,polską,francuską,GP na żużlu,żużlowy DPŚ, mecze NBA a do tego eurosport HD z ligą niemiecką - dla mnie jako fana piłki i żużla kwota 83 zł. jest do przełknięcia. Wiadomo , że gdyby było mniej to lepiej, no ale cóż , angielska Premier League, hiszpańska La Liga, polska ekstraklasa , GP oraz DPŚ na żużlu w jakości HD znaczy dla mnie więcej niż około 30 programów w prawie HD w telewizji N, gdzie ze sportu to tylko LM.

Co ma piernik START do wiatraka OPTIMUM!!????

Chce tylko wiedziec czy ktos dostal lepsza oferte od tej mnie zaproponoanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się abonament na pakiet Powitalny z Canal+ (wypowiedzenie wysłane). Konsultantka dzwoniła kilkanaście minut temu z propozycja przedłużenia oferując pakiet Start z Canal+ za 43zl plus dekoder HD za ok 200zl na własność( umowa 15mies). Zapewniała ,ze ta promocja może się skończyć za parę dni;)

Czy ktoś może mi odpowiedzieć czy to już max co mogę otrzymać?

 

 

za ten pakiet max. 37zł mozesz wynegocjowac, a za dekoder HD na własnosć(jest tylko jeden taki w ofercie-Sagemcom) zapłacisz 129 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość posiadania tvp sport nie biorąc pakietu optimum ?? aktualnie mam multipakiet ale zastanawiam się nad zmianą pakietu jednak optimum za drogo a zalezy mi na tvp sport z racji Copa America ,które to pewnie w całości tam będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość posiadania tvp sport nie biorąc pakietu optimum ?? aktualnie mam multipakiet ale zastanawiam się nad zmianą pakietu jednak optimum za drogo a zalezy mi na tvp sport z racji Copa America ,które to pewnie w całości tam będzie...

Przede wszystkim nie ma możliwości przejścia z multipakietu na jakikolwiek inny pakiet Cyfry. Konieczne jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej. Najtaniej TVP Sport można mieś w Telewizji na Kartę ale wiąże się to z koniecznością posiadania drugiego tunera lub inwestycją w taki, który obsłuży kartę Cyfry i TnK jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości dobierania pojedynczych kanałów.

 

 

Co do Startu to niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale przy starcie w każdej opcji dekoder hd kosztuje 198pln.

 

 

przepraszam mój błąd, za 129 zł jest do optimum(myślałem ze do wszystkich pakietów jest jednakowa cena) sorry.

 

Rigidigi jak ponegocjujesz to mozesz wynegocjować optimum z canal+za 57złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn mi się umowa skończyła z multipakietu i mogę w każdej chwili rozwiązać. TNK patrząc na sport co ja czynię nie jest atrakcyjna moim zdaniem. Ja płacę za Orange Sport i Canal plusy 49 złotych ,dopłacam 13 złotych i za 62 zł mam sportklub ,euro ,euro2 ,OSI ,a jakbym wziął samą TNK to płace razem z multipakietem 70 zł ,a oferta się powiększa o TVP Sport ,Euro kiepskie i Nsport gdzie prócz LM nic nie ma. Ale dzięki wielkie za odpowiedź. Czyli nie ma nadziei dla mnie na Copa America...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to papa Kojak i idz do CP czy n i już nie marudz tu. Ludzie piszcie o ofertach jakie dostaliście od Cyfry+ przy przedłużeniu umowy , a nie co drugi post to jakieś biadolenie o nie wiadomo czym. Już się niedobrze robi jak się niektórych czyta. Kogo to interesuje czy jeden z drugim idzie do n czy cp ???Jak mi się cena i oferta programowa nie podoba to daje wypowiedzenie i biorę oferte konkurencji a nie wypisuje [beep] na forum.:)

 

Jak zwykle post na poziomie funboya :D Raczej mój post miał przedstawić dość spory beton na jaki natknąłem się "negocjując" z działem przedłużenia umów.

 

Dziś dzwonili 4 razy, ostatnim telefonem powiedziałem, że sobie nie życzę telefonów w kółko z tą samą ofertą, jak zejdą do 45zł za Optimum to przedłużę umowę inaczej niech mi głowy nie zawracają, mam ważniejsze sprawy niż martwienie się o jakąś tam telewizje, nie chcą mojej kasy, łaski bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optimum ponizej 45 nie ma mozliwosci zreszta za taka oferte programowa jaka jest w optimum to w zadnej platformie nie dostaniesz ponizej 45 zl... zeby miec podbna oferte ilosciawa i programowa jak w pakiecie optimum w konkurencji np. w N jako nowy abonent masz za 89 zl w polsacie podobnie nie wspominajac o buleniu na starcie za aktywacje itp... w cyfrze dostaniesz optimum za 54 z kanalmi hd za 65, wiec jak nie chcesz placic to musisz zrezygnowac z jakiej kolwiek telewizji..:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optimum ponizej 45 nie ma mozliwosci zreszta za taka oferte programowa jaka jest w optimum to w zadnej platformie nie dostaniesz ponizej 45 zl... zeby miec podbna oferte ilosciawa i programowa jak w pakiecie optimum w konkurencji np. w N jako nowy abonent masz za 89 zl w polsacie podobnie nie wspominajac o buleniu na starcie za aktywacje itp... w cyfrze dostaniesz optimum za 54 z kanalmi hd za 65, wiec jak nie chcesz placic to musisz zrezygnowac z jakiej kolwiek telewizji..:P

Jeśli stać ich było obniżyć optimum z canal+ z 78 do 57zł to widocznie też jest możliwość obniżenia standardowej ceny optimum, ale widocznie wolą opowiadać abonentom bajki że się taniej nie da. Czy muszę rezygnować z TV? Nie muszę jest przecież tnk sd, ta ilość kanałów mi wystarcza jak na okres wakacyjny gdzie tv się mało ogląda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optimum ponizej 45 nie ma mozliwosci zreszta za taka oferte programowa jaka jest w optimum to w zadnej platformie nie dostaniesz ponizej 45 zl... zeby miec podbna oferte ilosciawa i programowa jak w pakiecie optimum w konkurencji np. w N jako nowy abonent masz za 89 zl w polsacie podobnie nie wspominajac o buleniu na starcie za aktywacje itp... w cyfrze dostaniesz optimum za 54 z kanalmi hd za 65, wiec jak nie chcesz placic to musisz zrezygnowac z jakiej kolwiek telewizji..:P

 

Zgadza się. Pakiet Canal+Optimum + HD jest porównywalny z tym za 89 zł (prawie bo w N jest 1 pakiet premium i 1 półpremium a w C+ 1 premium). Ale kol. porównywał ofertę optimum + HD do tej w N za 89. A to już jest pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonilem pod ten nr(22) 310 45 65 i chcialem przedluzyc umowe a obecnie mam pakiet kompakt+canal+HD i dekoder i palce 59zl a umowa konczy mi sie w czerwcu a koles powiedzial mi ze moze mi przedluzyc umowe o nastepne 19miesiecy z tym co mialem tylko za 72,50zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...