Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem ofertę bez jakichś negocjacji, na 15 mies KompaktC+ za 62zł (w tym 15zł za Philips PVR, który użytkuję od 2,5 roku). Mój obecny abo kończy się w czerwcu, płacę 49zł (w tym 10zł PVR) za to samo, a dodatkowo mam Filmboxy i 5x HD. Także jest gorzej niż ostatnio. A jeśli chodzi tylko o wynajem PVR to jest coraz gorzej, bo pierwszy rok miałem free, później 10zł, a teraz ma być 15zł...

 

Czy komuś udało się uzyskać lepszą ofertę wysyłając wypowiedzenie umowy? A może warto przedłużyć sobie możliwość ponegocjowania do czerwca, wysyłając takie wypowiedzenie? Zwłaszcza, że w kwietniu oferowano mi jeszcze gorsze warunki. Ogólnie nie ma pośpiechu, skoro ze zmianą abonamentu wyłączą mi klika programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem smsa o tym że mają dla mnie jakąś ofertę w związku że kończy mi sie umowa (koniec czerwca).Oczywiście oddzwoniłem i Pani na infolini zaproponowała mi umowe na 15 miesiecy,Kompakt z Canal+ za 62 zł.Da się wynegocjować jeszcze lepszą propozycje, czy też poczekać,a może to wszystko co mogą mi zaproponować? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LUKI1234 - Proszę ładnie, poczytaj kilka ostatnich stron tematu a będziesz wiedział. Naprawdę to tak dużo wszystkich kosztuje?

 

 

Bez wysłanego wypowiedzenia nie licz na nic więcej.....

Wystarczy napisac w mailu ze jezeli nie potrafia przedstawic lepszej oferty to mozna wyslac wypowiedzenie (tak bylo w moim przypadku,i wypowiedzenia nie musialem wysylac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie , czy przy rezygnacji z umowy o abonament muszę podawać datę zawarcia umowy ? , jeśli tak to jaką date podać , chodzi mi o to czy datę podpisania pierwszej umowy tj. grudzień 2009 czy tez datę podpisania aneksu przedłużeniowego do 30 czerwca 2011.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się w czerwcu. dziś telefon z ofertą przedłużeniową (bez wysłanego wypowiedzenia):

 

Pierwsza propozycja CANAL+ Optimum za 82 zł, HBO HD za 27 zł, 10 zł za pvr

Druga propozycja CANAL+ Optimum za 78 zł, HBO HD za 23 zł, 10 zł za pvr

Mozna też wziąć (Extrafilm+) za 129 zł plus 10 zł za pvr

Nie zauważyłem w tym wszystkim promocji

Grzecznie podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko to wygląda. Dziś dostałem smsa, że kończy mi się umowa z Cyfrą i mam do nich zadzwonić.

W tej chwili płacę 60 zł za Optimum z Canal+, Filmboxy, 5xHD i Philipsa HD PVR.

Z Filmboxów i 5xHD mogę zrezygnować, nie dbam o to. Ale chcę nadal mieć Optimum z Canal+ i tym dekoderem i płacić podobną cenę. Da się to osiągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś da wysłanie wypowiedzenia?

Umowę na 18 miesięcy zawarłem 18.12.2009, a więc jeśli dobrze myślę to obowiązuje ona 18 miesięcy, ale licząc od 01.01.2010, a więc do 30.06.2011. Czyli jeszcze jest teoretycznie czas do 30.05 na wysłanie go. Czy źle myślę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie dają standard to co nowym, zobaczymy co będzie jak wypowiedzenie dostaną. Jutro wysyłam wypowiedzenie, ogólnie po wczorajszym telefonie z C+ w sprawie przedłużenia umowy nie byłem zadowolony, wynajem dekodera dają za free, lecz dają standard to co na stronie C+, więc specjalnie mnie to nie zadowala.

 

Tym co umowa się kończy 30.06 mają czas na wysłanie wypowiedzenia do 31 maja, później będzie już obowiązywał 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko to wygląda. Dziś dostałem smsa, że kończy mi się umowa z Cyfrą i mam do nich zadzwonić.

W tej chwili płacę 60 zł za Optimum z Canal+, Filmboxy, 5xHD i Philipsa HD PVR.

Z Filmboxów i 5xHD mogę zrezygnować, nie dbam o to. Ale chcę nadal mieć Optimum z Canal+ i tym dekoderem i płacić podobną cenę. Da się to osiągnąć?

Robisz dosłownie to samo co ja :lol2: Z tym, że pisemko wypowiadające umowę już wysłałem. Dziwnym trafem zadziałało to, jak "telepatia" W tym samym dniu, jakoś po godzinie od nadania tego listu poleconym, dostałem podobnego SMS-a. Nie dzwoń. Czekaj na telefon od Cyfry+. Wtedy w negocjacjach będziesz tą stroną silniejszą. Pierwszą rozmowę przyjmij jako informację. Chyba, że oferta od razu będzie satysfakcjonującą.

A coś da wysłanie wypowiedzenia?

Umowę na 18 miesięcy zawarłem 18.12.2009, a więc jeśli dobrze myślę to obowiązuje ona 18 miesięcy, ale licząc od 01.01.2010, a więc do 30.06.2011. Czyli jeszcze jest teoretycznie czas do 30.05 na wysłanie go. Czy źle myślę? :)

Tak! Dobrze to obliczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue_voyager

129zł na prestiż hd(teraz c+optimum+multi+kanały hd) to nawet w punkcie c+ dostaniesz na przedłużenie, ale powiem szczerze, że niesłyszałem żeby ktoś ugrał taniej niż te 129zeta, chyba że umowa na 26 misięcy to 123,ale to sie nieopłaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...