Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jako jeden odpuściłem PRV dzierżawa była by za 15 zł, wg informacji uzyskanych od konsultanta są 2 opcje dzierżawy za 0 zł PVR (stare umowy), jedni mają rabat w wysokości 100%, a inni zapisani darmową dzierżawę w umowie, i niby jak masz darmową dzierżawę to system puszcza dalszy wynajem za 0 zł , ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę za Kompakt+c+ 29zł i nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakiego argumentu mogą użyć konsultanci,żeby mnie przekonać do płacenia dokładnie za to samo kwoty 47zł czyli pewnie ok 80% więcej niż do tej pory... Oferta generalnie mi odpowiada, ale biorąc pod uwagę obiektywne podwyżki cen w związku z sytuacją na rynku i dodaniem nowych kanałów, 10 zł podwyżki to moim zdaniem absolutne maksimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę za Kompakt+c+ 29zł i ....................

 

Wydaje mi się, że na razie naszą "grupę" abonentów sobie odpuścili. Mają w systemie moje wypowiedzenie ale pomimo prośby o kontakt wysłanej na adres email,która to podobno została przekazana do działu utrzymania i miał nastąpić kontakt w cytuję: "...najbliższym możliwym czasie." Także na razie cisza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę za Kompakt+c+ 29zł i nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakiego argumentu mogą użyć konsultanci,żeby mnie przekonać do płacenia dokładnie za to samo kwoty 47zł czyli pewnie ok 80% więcej niż do tej pory... Oferta generalnie mi odpowiada, ale biorąc pod uwagę obiektywne podwyżki cen w związku z sytuacją na rynku i dodaniem nowych kanałów, 10 zł podwyżki to moim zdaniem absolutne maksimum.

Zawsze możesz poszukać równie atrakcyjnej oferty z kanałami premium u konkurencji... Ludzie kiedy zrozumiecie, że z poprzednią umową trafiliście na wyjątkowo dobrą PROMOCJĘ, która teraz zapewne się nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca masz rację, bo podczas przedstawiania oferty 29 zł kompakt+c+, miałem wątpliwości co do czasu trwania umowy i okresu jej zakończenia i właśnie wtedy zostałem zapewniony, że wtedy oferta będzie adekwatna do tej którą otrzymałem teraz, w tym sensie, że niska cena abonamentu za konkretną ofertę będzie wyznacznikiem przedstawiania oferty nowej. A rozmowy podobno są nagrywane...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na takie warunki są niemal nierealne szanse. Ale jestem na 90% pewny, że tzw. asa w rękawie będą mieć przygotowanego na ostatnie dni lub nawet dzień obowiązywania umowy na zatrzymanie (TYLKO!) zainteresowanych kontynuowaniem umowy dla których przeskok z 29zł na prawie 50zł (przy pakiecie kompakt+canal+) może być za duży. Jak dla mnie to cena ok. 46zł za canal+kompakt jest nawet do zaakceptowania ale opłata 15zł/m-c za PVR HD już nie, powiedzmy max.10zł ale to tak ostatecznie, najwyżej zostanie dalej Mediasat i (bbbbbrrrrrrr) znowu zdziwienia i tłumaczenia gościom czemu są takie różnice w obrazie między telewizjami (jak ja tego nienawidzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już jest tzw. "pobożne życzenie" bo nikt rok temu lub więcej nie wiedział co będzie za ten okres czasu i jakie ceny.

To samo tyczy okresu "w przyszłość".

Innymi słowy - to akurat nie jest żadne zapewnienie tylko zwykły marketing.

 

 

Ja natomiast nie mogę się jakoś doczekać na ofertę zadowalającą , a chcę C+ + optimum HD i multiroom i 11xHD i może coś jeszcze dokupię.

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane i mimo 2 rozmów propozycja to tylko 78 zł za optimum + 15 + 11 .

Najlepsze jest ponoć to, że po rozmowie z przełożonym konsultant stwierdził, że na dany dzień jest wyczerpana pula promocji za niższą kwotę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślędzę temat od dawna, wiem że konsultanci mało robią sobie z tego, że ktoś ma kilkuletni staż w Cyfrze. Z drugiej strony dziwnym wydaje mi się fakt, abym mógł liczyć na niższy abonament. Bo przecież jestem "nielojalnym klientem", czyli wziął coś za darmo i teraz chce jeszcze więcej ;) Dlatego zadałem pytanie.

Aby ktoś ostudził moje oczekiwania, albo utwierdził w przekonaniu, że jednak należy brać garściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dostałem dziś dobrą ofertę - pakiet HBO HD za 23 PLN na 18 m-cy w ramach promocji. Mogę z niej zrezygnować po jednym obowiązkowym miesiącu z opłatą. Jednak wabikiem nie do odparcia była oferta zakupu na własność nowego dekodera Philips HD za 149 zł. Podobno jakaś nowość, która wkrótce będzie rozsyłana do dystrybutorów - konsultant powiedział, że prawdopodobnie będzie do odbioru już o maja. W obecnej chwili mam Pace PRV, ale czytając forum i komunikaty o niemożności dalszych zniżek 100% na PRV-a, zdecydowałem się, że dodatkowy dekoder się przyda - zwłaszcza, że ofertę Cyfry uważam za jak najbardziej satysfakcjonującą i mam zamiar przedłużyć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli kogos nie zadowalają obecne warunki to warto dać wypowiedzenie i przeczekać do grudnia, będą wtedy oferty świąteczne, zapewne bardziej atrakcyjne od obecnych, na przeczekaniu warto kupic jakiś tani tuner TNK SD. Cyfra myśli że jak umowy nam się kończą połowie roku to weźmiemy wszystko co leci, tak jestem nielojalnym klientem, bo pieniądze nie biorą się z powietrza. Myślę że Cyfra na święta obudzi się z ręką w nocniku i zejdzie na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca masz rację, bo podczas przedstawiania oferty 29 zł kompakt+c+, miałem wątpliwości co do czasu trwania umowy i okresu jej zakończenia i właśnie wtedy zostałem zapewniony, że wtedy oferta będzie adekwatna do tej którą otrzymałem teraz, w tym sensie, że niska cena abonamentu za konkretną ofertę będzie wyznacznikiem przedstawiania oferty nowej. A rozmowy podobno są nagrywane...:)

Możesz zatem złożyć reklamację i zażyczyć sobie odsłuchania rozmowy, a w dalszej kolejności przedstawienia warunków jakich oczekujesz po tej rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dostałem dziś dobrą ofertę - pakiet HBO HD za 23 PLN na 18 m-cy w ramach promocji. Mogę z niej zrezygnować po jednym obowiązkowym miesiącu z opłatą. Jednak wabikiem nie do odparcia była oferta zakupu na własność nowego dekodera Philips HD za 149 zł. Podobno jakaś nowość, która wkrótce będzie rozsyłana do dystrybutorów - konsultant powiedział, że prawdopodobnie będzie do odbioru już o maja. W obecnej chwili mam Pace PRV, ale czytając forum i komunikaty o niemożności dalszych zniżek 100% na PRV-a, zdecydowałem się, że dodatkowy dekoder się przyda - zwłaszcza, że ofertę Cyfry uważam za jak najbardziej satysfakcjonującą i mam zamiar przedłużyć umowę.

 

 

Może coś więcej na temat tego nowego dekodera Philips HD za 149 zł ?

 

Czy to może chodzi o obecny PHILIPS DSR 6201 HD, czy to zupełnie coś nowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił mi gość z punktu C+ ma być to Pace HD z możliwością podłączenia dysku, najprawdopodobnie będzie na płycie obecnego Philipsa Hd Pvr, dodawanie podobno Dvb-t już jest nieopłacalne bo Polsat jest o ofercie Cyfry. Więc raczej znowu spodziewajmy się dekodera, który dzięki oprogramowaniu od Cyfry będzie mało stabilny, taka poprawiona wersja Sagemcom HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślędzę temat od dawna, wiem że konsultanci mało robią sobie z tego, że ktoś ma kilkuletni staż w Cyfrze. Z drugiej strony dziwnym wydaje mi się fakt, abym mógł liczyć na niższy abonament. Bo przecież jestem "nielojalnym klientem", czyli wziął coś za darmo i teraz chce jeszcze więcej ;) Dlatego zadałem pytanie.

Aby ktoś ostudził moje oczekiwania, albo utwierdził w przekonaniu, że jednak należy brać garściami.

Po prostu nie doczytałem za co przepraszam a za odpowiedź z góry dziękuję.

 

Zadzwoniłem na podany przez Was numer i podjąłem się potargowania z kobietą. Zaznaczę, że umowa kończyła mi się z końcem kwietnia a wypowiedzenie złożyłem już kilka tygodni temu. Kobieta zaoferowała cyfra optimum, 15miesięcy z abonamentem 78zł po przedstawieniu swoich oczekiwań poprosiła o cierpliwość gdyż musi skonsultować to z przełożonym. Po dwóch minutach zaproponowała abonament za 57zł na 15 miesięcy i do tego dekoder za 129zł. Można powiedzieć, że jestem zadowolony.

Mam jednak pytanie-czy muszę płacić aktywację 99zł o której nie było mowy w rozmowie z miłą Panią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...