Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie po wypowiedzeniu umowy ze w względu na regulamin dzwonią prawie co dzień, ale nic nie proponują ponad to co mają nowi abonenci. Przy drugiej rozmowie powiedziałem że jak nie będę miał lepszych warunków niż nowi abonenci to nie wycofam rezygnacji, od tej pory to już 5 rozmowa. tylko taka moja dygresja : po co dzwonią po raz enty skoro nie mają nic nowego do zaproponowania. Jak będę chciał podpisać umowę na warunkach jak dla nowych to bez łaski.

 

A rozmowa wygląda mniej więcej tak Konsultant – czy coś się zmieniło od ostatniej rozmowy ? Ja - nic do puki nie będę miał lepszych warunków niż nowi abonenci to nie wycofam rezygnacji. Konsultant – dziękuję panu za rozmowę, jeszcze się odezwiemy... :lol2: Paranoja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem dzisiaj od Cyfry+ taki emeil odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wypowiedzenie Umowy zostało zarejestrowana na Pana kontrakcie 25 marca 2011 roku.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż posiada Pan możliwość anulowania wniosku o rozwiązanie Umowy i skorzystania z atrakcyjnych zniżek dla stałych Abonentów, po zaplanowaniu rozwiązania.

 

Z uwagi na powyższe proszę o kontakt z Działem Utrzymania Abonentów po upływie dwóch dni roboczych od ww. daty. Jak myslicie dostane pakiet Canal+Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po słowach jasno i wyraźnie określonych przez dyrektora C+ trzeba będzie myśleć o innej platformie, niby jaki sens jest przepłacać za kanały, których nie oglądam, może połowę oferty oglądam regularnie.

Mógłbym nawet zrezygnować z Optimum na rzecz Kompaktu, tylko żeby w owym kompakcie był BBC Knowledge, tak to chyba z N albo CP trzeba będzie się przywitać. Zadzwonię 1 kwietnia, później przed końcem maja wyślę wypowiedzenie, zobaczymy co oni na to z tego co się orientuje to właśnie my stanowimy grupę "mało lojalnych" abonentów, ciekawe czy nie zaboli ich odejścia rzędu 200-300 tys. abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdzie nie odchodzę dla mnie to jest lekka paranoja za kilkoma złotówkami walczyć jak by to było kilkaset złotych no to rozumiem . I wiem ,że nie jest lekko w PL ale baz przesady :)Zwlaszcze ,że teraz mozna dogadać się np w rodzinie lub z bardzo dobrym znajomym mieś full opcję i dzielić abonament na pół nieprawdaż?:) Nie proponuje tu zadnych machlojek ale taka jest prawda ,że Cyfra bardzo solidnie podeszła do sprawy i jest na miarę Europejskiej platformy . Gdzie jest w CP multiroom? N też daje coś w miarę i dzielę się z bratem i jest ok . Ja tam przedłuzam w kwietniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdzie nie odchodzę dla mnie to jest lekka paranoja za kilkoma złotówkami walczyć jak by to było kilkaset złotych no to rozumiem .

Te kilka złotówek w moim przypadku to zaoszczędzone w związku w wypowiedzeniem umowy, około 50 zł miesięcznie za identyczny pakiet.

W skali trwania umowy to około 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, niektórzy w C+ przesadzają , co ma odbicie i doskonale widać w rozwoju pozostałych platform i zastoju w C+.

Dla wielu nawet kilka złotych na miesiąc to przy umowie na 1,5 roku daje ponad 100 zł, a lepiej mieć 100 zł niż nie mieć ;)

 

A poza tym to każdy ma prawo walczyć o swoje i jak najkorzystniejszą cenę, więc uwagi jaki wyżej są nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem z Cyfrą umowę na takich oto warunkach:

- C+Kompakt - 47 zł

- HD do pakietu C+Kompakt - 11 zł

- HBOHD - 27 zł

całość = 85 zł

- wykup dekodera Philips HD za 129 zł

Umowa na 15 miesięcy ze stałą ceną do końca umowy. Dodatkowo w aneksie będzie zapis że mogę podnieś pakiet C+Kompakt do pakietu C+Optimum w cenie 57 zł miesięcznie, czyli o 10 zł więcej niż teraz:) Myślę że udało mi się wytargować w miarę dobre warunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem z Cyfrą umowę na takich oto warunkach:

- C+Kompakt - 47 zł

- HD do pakietu C+Kompakt - 11 zł

- HBOHD - 27 zł

całość = 85 zł

- wykup dekodera Philips HD za 129 zł

Umowa na 15 miesięcy ze stałą ceną do końca umowy. Dodatkowo w aneksie będzie zapis że mogę podnieś pakiet C+Kompakt do pakietu C+Optimum w cenie 57 zł miesięcznie, czyli o 10 zł więcej niż teraz:) Myślę że udało mi się wytargować w miarę dobre warunki :)

Hehe..

Zaraz się mac_latawiec wścieknie, że mocniej konsultanta nie przycisnął.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,nie jestem dusigroszem ,ja i tak byłem bardzo zadziwiony i pozytywnie zaskoczony że dostałem taką cenę , bez żadnych próśb czy negocjacji z mojej strony.

Cena wyszła od konsultanta a skłonny byłem i tak brać w ciemno propozycję dla nowych , bo i tak cena była diametralnie różna od tej którą miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że za kilka dni jakby nie patrzeć w tryb możliwości przedłużenia umów wejdą abonenci mający promocje na bodajże 29zł i 42 zł z grudnia 2009 roku i tutaj skok z 29zł na 62zł (według aktualnych promocji) może być dla niektórych lekkim szokiem! Ale w końcu business is business :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,nie jestem dusigroszem ,ja i tak byłem bardzo zadziwiony i pozytywnie zaskoczony że dostałem taką cenę , bez żadnych próśb czy negocjacji z mojej strony.

Cena wyszła od konsultanta a skłonny byłem i tak brać w ciemno propozycję dla nowych , bo i tak cena była diametralnie różna od tej którą miałem.

 

W sumie ja też nie jestem dusigroszem, ale w wyniku swobodnej rozmowy z konsultantem, powiedziałem że jestem skłonny płacić max. 80-85 zł za abonament C+, no więc on zaczął mi oferować różne konfiguracje pakietowe z dodatkowymi opcjami w porozumieniu z przełożonym więc wydaje mi się że udało się w miarę ciekawą ofertę uzyskać :D Najbardziej zależało mi na C+HD oraz HBOHD a reszta jest tylko dodatkiem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

129zł. za Philipsa to ma praktycznie tak samo jak wynajem 10x15=150zł. A co można zrobić z takim dekoderem wykupionym po zakończeniu współpracy z Cyfrą+ kiedy trzeba będzie zdać kartę, czy te dekodery dadzą możliwość odbioru FTA i DVB-T bez władowanej karty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wziąć na własność i sprzedać np. na All... za dobre pieniążki i kupić inny:)

Z tego co mi gość na infolinii powiedział to wynajem kosztowałby 15 zł miesięcznie wiec koszt to 15x15=225, czyli jakby nie patrzeć to prawie 100 zł w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ludzie na All... są ostrożni, zwłaszcza po ostatniej zmianie softu w philipsach 8)

I wątpię w to, że dostaniesz Philipsa HD, bo ich po prostu już praktycznie nie ma. Ale życzę Ci jak najlepiej :)

No ale z tego co wiem to tylko Philips PVR miał zmieniony sofcik :D

Racja :) Pomyliło mi się z PVR, bo to z nimi są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

129zł. za Philipsa to ma praktycznie tak samo jak wynajem 10x15=150zł. A co można zrobić z takim dekoderem wykupionym po zakończeniu współpracy z Cyfrą+ kiedy trzeba będzie zdać kartę, czy te dekodery dadzą możliwość odbioru FTA i DVB-T bez władowanej karty???

FTA tylko strongi, reszta musi miec karty

, odnosnie wykupu philipsa hd to MOZE reklamacyjnie ci jakos puszcza tego co aktualnie uzytkujesz chociaz tez w to watpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dwa dni temu udało mi się przedłużyć umowę na następujących warunkach:

- Canal + Optimum 57 zł,

- umowa tylko na 15 m-cy,

- bezpłatne użytkowanie dekodera przez cały okres umowy (w moim przypadku korzystam z Pace SD).

 

Do tej pory miałem pakiet Optimum i konsultant oferował mi na niego cenę 54 zł. Zgodziłem się na taka cenę i w trakcie dalszej rozmowy i odczytywania aneksu konsultant powiedział mi, że mogę podwyższyć pakiet na Canal+ Optimum za 57 zł. Stwierdziłem, że to jest niewielka różnica za wyższy pakiet i od razu poprosiłem go o włączenie tego wyższego. To on powiedział mi na to, że jak włączy mi go w tej chwili to będę płacił 64 zł (bo inaczej w systemie się nie pokazuje). Poradził mi, że jak zadzwonię na infolinię i poproszę o zmianę na C+ Optimum to będę miał cenę zgodnie z postanowieniami zawartego aneksu - 57 zł. Dzisiaj tak też uczyniłem i mam według mnie bardzo dobrą cenę za tak wysoki pakiet.

Konsultant bardzo się dziwił, że w systemie wyskoczyła taka niska cena za ten pakiet i stwierdził, że to jest jakiś błąd i musi się skonsultować z przełożonym. Ale ja mu na to powiedziałem, że jak zostało tak postanowione w zapisach mojego aneksu, to taka cena będzie mnie obowiązywała. On powiedział, że tak oczywiście i że przez całą umowę będę płacił te 57 zł za wyżej wymieniony pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co można zrobić z takim dekoderem wykupionym po zakończeniu współpracy z Cyfrą+ kiedy trzeba będzie zdać kartę, czy te dekodery dadzą możliwość odbioru FTA i DVB-T bez władowanej karty???

Zawsze możesz kupić tanio kartę prepaid CYFRY+ na znanym portalu aukcyjnym. Takiej karty nie trzeba nikomu zdawać, a dzięki niej dekodery działają jako FTA.

FTA tylko strongi, reszta musi miec karty

A dokładniej to jako FTA działa tylko starszy STRONG 6860 bo na modelu STRONG 6880 bez karty od CYFRY+ nie obejrzysz zupełnie niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...