Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to poprosze o doradzenie mam teraz promocje :

ozł dekoder

50 procent optimumhd

50procent hbo i canal+

przez 9 miechow pozniej 30zl hbo i 30 c+ oraz 72 zł bodajze optimumhd jakies (131 zł)

oplaca sie zrezygnowac i wziac na nowo tego typu pakiety ?

Masz OPTIMUM HD za 72 zł ?

Ja mam takie opcje jak Twoje czyli Canal Hd 29,9 HBO HD 29,9 i po okresie promocji OPTIMUM HD 91 zł

Czyli około 151 zł po skończeniu zniżek , wypowiedziałem umowę i jeśli dostanę to co teraz dla nowych to za to samo zapłacę około 114 z kanałami OPTIMUM HD lub bez dodatkowych HD 103 zł.

Różnica widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahm wlasnie przeczytalem artukul hbo od jest darmowy dla wszystkich ktorzy maja hbo paczke.

nie do konca maja ale po prostu za darmo ...

 

mac_latawiec: optimumhd to 72 zlote przeciez to jak wyjdzie ci 151 ?

i mam za darmo dekoder wiec moze tego nie przeliczyles skad optimumhd za 91zl ?

 

a przepraszam podwyzka byla :)

REASUMUJAC: nie oplaca sie rezygnowac i od nowa brac poniewaz przy nowych jest stala cena, nie dostanie sie darmowego pvr,

przeliczajac 9 miechow promocyjnych i tak taniej wychodzi w calosci stare warunki promocyjne przynajmniej jak ja przedluzalem w styczniu tego roku:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahm wlasnie przeczytalem artukul hbo od jest darmowy dla wszystkich ktorzy maja hbo paczke.

nie do konca maja ale po prostu za darmo ...

 

mac_latawiec: optimumhd to 72 zlote przeciez to jak wyjdzie ci 151 ?

i mam za darmo dekoder wiec moze tego nie przeliczyles skad optimumhd za 91zl ?

 

a przepraszam podwyzka byla :)

REASUMUJAC: nie oplaca sie rezygnowac i od nowa brac poniewaz przy nowych jest stala cena, nie dostanie sie darmowego pvr,

przeliczajac 9 miechow promocyjnych i tak taniej wychodzi w calosci stare warunki promocyjne przynajmniej jak ja przedluzalem w styczniu tego roku:))

 

Jak to się nie opłaca ?

W moim przypadku jak najbardziej ,przedłużałem umowę w grudniu, zniżki kończą mi się w sierpniu i pózniej płatne wszystko 100 %,więc zamiast płacić 150 zł wolę zapłacić mniej ( dekoder mam za darmo i jakbym miał płacić 10 zł to i tak się opłaca ).

Zwłaszcza że przy obecnych promocjach na HBO 50 % przez 4 miesiące zdecydowałbym się na pakiet CANAL + OPTIMUM za 87 zł i dołaczył drugiego miesiąca HBO - pierwszy za darmo , pozostałe przez 4 za 50 % .

Więc nie pisz że nie opłaca się rezygnować i sprawdż tą swoją cenę 72 zł za OPTIMUM HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym miesiącu przedłużyłem umowe na 19 miesięcy , Pakiet Optimum rabat 50% przez 8 miesięcy Opcja Canal+ HD za 14,zł 90 groszy przez 9 miesięcy potem 29zł90 gr , dekoder pvr 250 na wynajem za 15 zł i zastanawiam się jeszcze nad opcją HBO HD jest może teraz jakś promocja na ta opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem wypowiedzenie umowy. kończę 31 marca.

dzis dostałem telefon.

umowa 19 miesięcy canal+kompact 62 zł, dekoder 10 zł i dodatek hd 11 zł. razem 83 złote.

podziękowałem po raz kolejny.

nie dają teraz jakichś rabatów np 30%taniej czy coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w listopadzie. Dostałem darmowy PVR (oczywiście po reklamacji rozmowy telefonicznej). W odpowiedzi na tę reklamację dostałem pismo, w którym stoi:

"(...) W związku z powyższym, przyznaliśmy możliwość bezpłatnego korzystania z terminalu PVR HD przez cały okres trwania abonamentu. (..)".

I tu moje pytanie do wtajemniczonych - wypowiedziałem umowę w związku ze zmianą cennika ponieważ chcę obniżyć na pakiet Canal+ Start. Jeżeli zaproponują mi zmianę na ten pakiet bez rozwiązywania umowy to zostanę. Czy w przypadku takiego rozwiązania i wyżej opisanego rozpatrzenia mojej listopadowej reklamacji mogę liczyć na darmowy dekoder PVR po zaakceptowaniu nowego aneksu?

I pytanie drugie - jeśli okaże się, że za PVR musiałbym płacić to z niego zrezygnuję. Czy w tym przypadku mogę zakupić Sagemcoma? I czy będę płacił za niego aktywację? Dodam, że mam już na koncie dwa dekodery na własność - kupiony przy zawieraniu umowy (listopad 2009), drugi (CAM) wzięty do multiroomu i PVR w bezpłatnym najmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w listopadzie. ... wypowiedziałem umowę w związku ze zmianą cennika ponieważ chcę obniżyć na pakiet Canal+ Start.

Opłaca się Tobie? No chyba, że chcesz kupić kolejny tuner na własność. Zadzwoń i po prostu zejdź z pakietem na start za dopłatą 10zł. Ja tak zrobię w grudniu zejdę do pakietu start, no chyba że coś ciekawego mi zaproponują ... Nie ma się co podniecać tymi promocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

powiedzcie mi, czy możliwe, ze w związku ze zmianą regulaminu moje opłaty pozostają niezmienne do końca obowiązywania umowy? Dzisiaj zadzwoniłem na infolinie, podałem mój numer abonenta i na pytanie, jak powyżej, konsultant powiedział, ze zmiana regulaminu dla mnie nie wiąże się ze zmianą wysokości abonamentu. Mam Optimum, 5X HD, Canal + HD i PVR, za wszystko płacę 58,90.

Jeżeli konsultant wprowadził mnie w błąd, to do kiedy mam wysłać wypowiedzenie i powiedzcie mi, czy w ogole jest możliwość np. w ramach zostania jednak z cyfrą otrzymać tańszy niż te 15 zł multiroom (jako zachęta do niezrywania umowy)

 

Dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżkami nie jesteśmy. Nie mamy wglądu do systemu jak konsultanci.. ;)

Zaglądnij do swojej umowy i sprawdź, czy masz tam wymienione konkretne kwoty, za części składowe Twojej umowy, czy masz podane rabaty. Jeśli masz konkretne ceny, to wtedy podwyżka Cię nie obowiązuje.

 

Co do multiroomu, to w tym momencie ( i pewno szybko nie) nie ma szans na rabaty na mooltiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

powiedzcie mi, czy możliwe, ze w związku ze zmianą regulaminu moje opłaty pozostają niezmienne do końca obowiązywania umowy? Dzisiaj zadzwoniłem na infolinie, podałem mój numer abonenta i na pytanie, jak powyżej, konsultant powiedział, ze zmiana regulaminu dla mnie nie wiąże się ze zmianą wysokości abonamentu. Mam Optimum, 5X HD, Canal + HD i PVR, za wszystko płacę 58,90.

Jeżeli konsultant wprowadził mnie w błąd, to do kiedy mam wysłać wypowiedzenie i powiedzcie mi, czy w ogole jest możliwość np. w ramach zostania jednak z cyfrą otrzymać tańszy niż te 15 zł multiroom (jako zachęta do niezrywania umowy)

 

Dzięki za odpowiedź :)

 

 

A czytanie ze zrozumieniem to co? :shock: w piśmie dot. zmiany cen masz jasno określone na dole albo:

- przysługuje Państwu możliwość rozwiązania umowy w ciągu 14 dni..

albo

- informacja że do czasu zakończenia promocji (czyt.: gwarancja ceny) podwyżka nie dotyczy...

 

:read: to nic nie kosztuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cytrynek

W okresie minimalnym nie można zmienić pakietu na pakiet Start, więc nie wprowadzaj torre24 w błąd.

@torre24

Jeśli dekoder masz na bezpłatnym użytkowaniu, to taki pozostanie. Jeśli rabat procentowy - będziesz za niego płacił. Jeśli będziesz chciał kupić Sagema HD, to PVR-a zdajesz i do pakietu Start Canal+ jest za 198zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chciał kupić Sagema HD, to PVR-a zdajesz i do pakietu Start Canal+ jest za 198zł.

 

ba! Nawet do tego pakietu już Multiroom można mieć ;] więc najlepiej mają ci co mają umowę w czasie nieokreślonym albo do maja 2011 max, bo w przypadku przedłużania na nowy okr minim z nowymi pakietami okres minimalny (obecny) się skraca :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...