Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdyż mym warunkiem jest gwarancja ze strony cyfry na korzystne warunki ,nieprzekraczające 50zł za optimum i c+ (dziś 42zł) w przypadku gdybym chciał przedłużyć umowe od lipca na obojetny mi okres.

Takie możliwości nie będziesz miał. Oto jaką odpowiedź dostałem dzisiaj z C+:

Okres Minimalny obowiązuje do 30 czerwca 2011 roku. Umowa niewypowiedziana przechodzi na czas nieokreślony. Skorzystanie z powyższej oferty nie wydłuża Okresu Minimalnego.

 

Przedłużenie Umowy w okresie obowiązywania oferty będzie możliwe na pakiet Prestiż HD+.

Poza tym Ty pisałeś, że przez te 3 miechy promocyjne doliczą Ci 8 zł do 42 (czyli 50). Mi natomiast napisali tak:

w przypadku skorzystania z oferty ?OTWARTE OKNO- OGLĄDAJ WIECEJ? uzyska Pan 105 zł rabatu na ratę miesięczną za odbiór pakietu Prestiż HD+ przez okres promocyjny 3 kolejnych miesięcy.

Czyli wychodzi 63.90 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u szanownych forumowiczów nadal są dostępne programy z wyższego pakietu w ramach promocji mającej obowiązywać do 15 lutego ? U mnie nadal trwa ta promocja, a mamy już 17 :) Czy jest możliwe, żeby nowe uprawnienia zostały skutecznie zablokowane przez Clone+ i będzie to działało do czasu włożenia oryginalnej karty w dekoder (wymuszonego datą z karty) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że u mnie Spliter przekazuje tylko część niezbędnych danych do/z dekodera i nie pozwala na normalne przeprogramowanie uprawnień dla właściwej karty siedzącej w serwerze. Oczywiście nie muszę mieć racji, a testować nie będę, bo mi pakiet stopnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliście telefon w ramach akcji "oglądaj więcej" ?

Właśnie taki odebrałem, konsultant zaproponował mi 3 miesiące za O zł a następne 3 za 116 zł za pakiet Prestiż HD.

Po 6 miesiącach mogę wrócić do abonamentu na jaki podpisałem umowę i zniżek wynikających z aneksu.

Dodatkowo na własność sagem HD za 49zł.

 

Umowę przedłużałem z końcem stycznia na pakiet Optimum + C+HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne blokery czy modyfykacje softów w spliterach nie działają przy tej promocji. Cyfra po prostu obniżyła u siebie identyfikatory pakietów (prestiż hd -> optimum itd) na takiej zasadzie to działa. Promocja się skończyła i faktycznie wczoraj z rana i popołudniu nie chodziło nic ale wieczorem znowu zaczęły niektóre kanały działać choć nie powinny. Zróbcie reaktywację kart w ICA i sprawdźcie, u mnie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę na 19 mies. 6 lutego minęły 3 mies umowy. Wczoraj ok.11 zakodowali prawie wszystkie kanały ,później odkodowali ok.16. Mam pakiet Kompakt nie odbieram tylko takich kanałów z pakietu Optium: Axn SF, Axn crime,N.G Wild,Fox life,Disney XD, Polsat JIM jam,Tvp sport, Espn Classic,a tak poz atym to odbieram min: Filmbox,A.planet, disney channel, Sf channel ,Mtv rocks, Vh1 europen,History,BBC Knowledge, Crime Invest. C.Central Family,tcm itd. Nie wiem o co chodzi mam tylko nadzieję ,że nie dostanę wyższego rachunku w marcu :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOT: czy COK cyfry mógłby sobie zapisać w systemie, że ktoś nie jest zainteresowany ich propozycjami i ma już umowę u konkurencji? mimo powtarzania tego do znudzenia i tak dzwonią co dzień >: (i przy okazji - jakby mi w grudniu/styczniu zaproponowali to co proponują teraz, to bym pewnie został... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie,bo ja mam umowę do końca roku a kanały mam nadal wszystkie oprócz Cinemax 2

 

Mam tak samo.

 

Ja dziś o 10:00 dostałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że dodatkowe programy zawarte w pakiecie Prestiż HD+ zostały wyłączone 15 lutego 2011 roku.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż uprawnienia są zapisywane na karcie abonenckiej. W związku z tym, mogą wygasnąć z kilkugodzinnym opóźnieniem. Nie skutkuje to naliczeniem dodatkowych opłat.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOT: czy COK cyfry mógłby sobie zapisać w systemie, że ktoś nie jest zainteresowany ich propozycjami i ma już umowę u konkurencji? mimo powtarzania tego do znudzenia i tak dzwonią co dzień >: (i przy okazji - jakby mi w grudniu/styczniu zaproponowali to co proponują teraz, to bym pewnie został... )

 

Taką (niewdzięczną) robotę mają w COK i są pewnie rozliczani z każdej rozmowy... Podpisując umowę z Cyferką, wyraziłeś pisemną zgodę na administrowanie swoimi danymi osobowymi (podobnie jak zakładając konto w banku itp). Widzę to teraz tak : zainwestuj w list polecony i wyślij im pisemny sprzeciw dot. dalszego administrowania tymi danymi (bo pewnie do wypowiedzenia tego nie dopisałeś). Jak ponownie zadzwonią - zapytaj od kogo mają ten numer tel i postrasz, że Ty również nagrywasz ze swojej strony tą rozmowę - pewnie już więcej nie zadzwonią :)

 

Dodatkowo od jakiegoś czasu w sieciach tel.kom. jest nowa, darmowa usługa o której jeszcze nie wiedzą nawet wszyscy pracownicy danej sieci. Nazywa się to różnie, ale najczęściej +/- 'blokada połączeń przychodzących z ukrytych numerów' - mam tel z Ery i działa to SUPER. Od miesiąca zero anonimów, a osoba dzwoniąca słyszy, że abonent ma taką opcję i nic nie zdziała bez pokazania swojego numeru. Koniec z notorycznym namawianiem do kupienia bzdurnych usług i jakiegoś badziewia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jeszcze mam większość kanałów z P.Optium (mam.p.Kompakt) tj. Filmbox,TCM,SF channel,C.C.Family,History,BBC Knowledge,A.planet ,D world,Vh1 europen, mtv rocks,D.channel,Cartoon Network,Crime Invest. nie odbieram: Axny 2,N.G.Wild,Fox life Disney xd,P.JIM JAM,TVP Sport,Espn Classic :D:D . Nie wiem ktoś napisał,że jest awaria ale aż tak długo to w cyfrze nie zdarza się często. Zobaczę co będzie dalej na razie cieszę się z dodatkowych kanałow. :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Ty pisałeś, że przez te 3 miechy promocyjne doliczą Ci 8 zł do 42 (czyli 50). Mi natomiast napisali tak:

w przypadku skorzystania z oferty ?OTWARTE OKNO- OGLĄDAJ WIECEJ? uzyska Pan 105 zł rabatu na ratę miesięczną za odbiór pakietu Prestiż HD+ przez okres promocyjny 3 kolejnych miesięcy.

Czyli wychodzi 63.90 zł...

 

 

Nie doliczą,lecz przez trzy miesiące będe płacił tylko po 8zł za każdy miesiąc,a w czerwcu coś koło 140zl.Mogę ominąć opłate czerwcową gdy w maju będe mógł się starać już o nową oferte przedłużeniową.Kuszące to jest,ale w przypadku przedłużenia interesuje mnie tylko optimum wraz z c+ .Ponoć mam mieć jeszcze dziś telefon wtej sprawie,ciekawe co tym razem jak już zaoferują.Atak pozatym to wciąż śmiga prestiż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w marcu konczy mi sie umowa i chcialbym sie dowiedziec co moge dostac. Jestem w Cyfrze od grudnia 2007. Do wrzesnia 2008 mialem najnizszy pakiet, ten co na poczatku byl chyba za 10zl, a pozniej 20zl. Od wrzesnia 2008 mam "Komfortowy + Canal+". Teraz w marcu konczy mi sie umowa, przedzwonilem wiec i popytalem co moge dostac, ale zaproponowana oferta to dla mnie jakies nieporozumienie, bo jak policzylem, to wychodzi identyko jak podpisanie nowej. Chcialbym pakiet "Optymalny + Canal+" i Pani zaproponowala umowe na 19 miesiecy: 8miesiecy - 44,90zl , a pozniej 89,90, co daje srednia miesieczna oplate 71zł. Jak policzylem oferte dla nowych klientow, to Optymalny 51zl + Canal+ 25,90 (pierwsze 4 miechy za darmo), daje przy 22 miechach srednią 72zl, a do tego dostaję jeszcze dekoder, wiec dla mnie oferta przedluzenia umowy to jakis żart. Jak do rozegrac, zeby bylo dobrze ? Mam plan wyslac rezygnacje z umowy, to moze sami przedzwonia i cos sensownego zaproponuja, bo jak oferta lepsza nie bedzie, to pozostanie mi sie pożegnać. Macie jakies sposoby na dobra oferte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie interesuje Cię podział na kilka TV (>2), to może warto zobaczyć jak działa i co oferuje N z ofertą programów HD za niecałe 50 zł. Bo z terrorystami nie zawsze daje się negocjować, a po 13 miesiącach jako abonent innej TV pewnie dostaniesz lepszą umowę niż 'wierny' (czyt. naiwny) klient :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja mialem przez ostatnie 2 lata Nke i doslownie miesiac temu sie pożegnałem :) Ale nie interesuje mnie N, bo mimo tylu kanalow, to nie ma tam solidnego kanału filmowego i dokumentalnego, a w Cyfrze jednak na Canalu leca dla mnie 100x ciekawsze filmy niz Nfilmie i HBO razem wzietych, no i do tego jest Planete. A podzial na kilka TV mnie interesuje, wlasnie ze 2tyg temu kupilem spliterka i ladnie smiga na 2 TV (a w planie jest tez trzeci na dole). Zrezygnowalem z Nki, wiec teraz moge wziac cos nieco drozszego na Cyfrze, ale jak mi maja wcisnac jakiegos bełta na identko warunkach jak bym przyszedł z ulicy, to nie wiem czy sie z Nka nie przeprosze. Za ponad 70zl i to dla goscia, ktory jest z nimi od ponad 3 lat, to oni zdecydowanie za mało sie starają. Chyba wysle wypowiedzenie i zobacze jak sie postarają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kogoś bliskiego w innej sieci (może być kablówka) z zapłaconym rachunkiem nie starszym niż 3mce... to może warto podpisać nową umowę na tą osobę, a swoją faktycznie wypowiedzieć. Mnie trzyma w Cyfrze+ Spliter (=podział na 3 TV), kanały AXN SiFi + SciFi i kilka informacyjnych+przyrodniczych (od niedawna doszedł Polsat), bo tego kiedyś nie było u innych operatorów, a do osiedlowej kablówki mam trochę za daleko. Kolega wolał inne bajki dla dzieciaków, więc wysoki pakiet Cyfry właśnie zamienił na Nkę i sobie chwali... Ja podpisałem nową umowę, bo wyszło to taniej niż 'propozycje' lojalnościowe... gdzie 2 klientów tam 3 różne gusta :)

 

Może doczekamy kiedyś czasów, że z tego bałaganu będzie się wybierało konkretne PROGRAMY, a nie bzdurne PAKIETY i płaciło tylko za to co faktycznie Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz... jeśli nie starszy niż 3mce, to super = zobacz tą promocję (3mce gratis):

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-dla ... ch-tv.html

Mam nadzieję, że nadal aktualna, bo z nimi nigdy nie wiadomo... Policz i kombinuj :)

 

Tylko nie daj (jak ja) złapać się na ten badziewny dekoder HD = SagemCom DSI87, bo:

1. Zapomnij na chwilę obecną o współpracy ze spliterem.

2. Możesz spodziewać się przykrych niespodzianek = patrz moje posty w innym wątku dot. tego złomu.

 

Za to teraz jako Multiroom dają 2 niezależne karty (nie trzeba latać po mieszkaniu co kilka godzin).

 

Warto podzwonić i poszukać Philipsa, bo SagemCom nadaje się w/g mnie... tylko pod pociąg :>

'Umoczyłem' 199 zł za 2 szt i końca tej awantury nie widać: http://windows.sos.pl/dsi87.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...