Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie. Po 17 włączyłem TVP HD i był już "brak dostępu" a teraz śmigają wszystkie kanały z Prestiżowego. Żeby się nie okazało, że każdy kto do 15.02 nie dał im znać, że zostaje przy starym pakiecie, był traktowany jakby wyrażał zgodę na przejście na ten wyższy pakiet z promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam p.Kompakt i działają mi prawie wszystkie kanały z Optium nie mam tylko : Fox life,N.G. Wild,D.XD, Polsat Jim Jam,Tvp sport,Espn Classic Axn sf,Axn Crime. Nie wiem o co chodzi ale pisałem w tej sprawie do ica i odpisali ,że kanały wyłączą automatycznie po nadaniu nowych uprawnień do odbioru. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Optimum wraz z C+,śmiga mi cały pakiet,wraz z HD oprócz HBOHD.W ciągu dnia była przerwa i dostępne miałem MTVHD tylko,ale od jakies godzinki znów działa prawie prestiż ;) Co najlepsze miałem dziś telefon z cyfry z propozycją skorzystania przez trzy miesiące z wyższego pakietu.Cena mnie zaskoczyła,8zł za miesiąc do końca maja.Dlatego że mam umowe do czerwca.W przypadku gdybym nieskorzystał z prawa do negocjacji umowy już w maju,za czerwiec miałbym rachunek coś koło 140zł,z mozliwością wypowiedzenia umowy w terminie.Nieskorzystałem,gdyż zapewne przy przedłuzeniu w czerwcu,czy maju ciężko będzie uzyskać podobne warunki jakie mam dziś zwłaszcza mając wówczas już prestiż.Jutro ma Pan domnie jeszcze ponoć dzwonić,gdyż mym warunkiem jest gwarancja ze strony cyfry na korzystne warunki ,nieprzekraczające 50zł za optimum i c+ (dziś 42zł) w przypadku gdybym chciał przedłużyć umowe od lipca na obojetny mi okres.A w mym przypadku są nikłe szanse bym wywalał większą kase na prestiż.Mam do dziś ;) (w promocji) i niewart jest tyle kasy,a zwłaszcza te przereklamowane HBO.Acha,uwas też HBO jest w jakiś dziwnych rozmiarach teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam optimum, Canal + i filmboxy. No i te promocyjne kanały miałem już zakodowane( po południu odkodowany był tylko cinemax2). Wieczorem przypadkiem odkryłem, że mam znowu odkodowane HBO, HBO 2, HBO Comedy i cimemax. Cinemax 2 jest zakodowany. Podejrzewam, że jutro wszystko zakodują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reaktywacje karty i oto co mam: HBO (bez HD), Cinemax i Cinemax HD (bez Cinemax 2), pełna paczka Filmbox, Orange sport i Mezzo :) tzn, że dalej są aktywne uprawnienia, wcześniej nic nie chodziło, a po reaktywacji karty ruszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie bez reaktywacji smiga.A tak z ciekawości,czy czasem ta promocja która znów trwa,nieobejmuje tych co mają umowy do np.końca czerwca?Może to pewna zachęta,tak jak dzisiejszy telefon z cyfry domnie i propozycją tylko za 8zł za każdy miesiąc do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...