Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam, do mnie tez dzwoniła panna proponując umowe na 13m. niestety wówczas rabat na optimum HD to tylko 30% i za dekoder trzeba płacić 14zł/miesięcznie. do tego zaproponowano mi Canal+ HD za 27zł/miesięcznie...droooogo

 

miałem też ofertę za 118/miesiąc prestiż+, dekoder za free na 19 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, do mnie tez dzwoniła panna proponując umowe na 13m. niestety wówczas rabat na optimum HD to tylko 30% i za dekoder trzeba płacić 14zł/miesięcznie. do tego zaproponowano mi Canal+ HD za 27zł/miesięcznie...droooogo

 

miałem też ofertę za 118/miesiąc prestiż+, dekoder za free na 19 miesięcy

 

 

 

 

 

 

ashen a na ile ten rabat 30% na optimum HD i czy c+ przez cały czas za 27zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili bardziej opłaca się wziąć umowe na 19 miesiecy, z tego względu, że umowa skończy się we wrześniu, a wówczas można przeczołgać się na starcie do promocji świątecznych 2012.

 

I trafić znowu na taką lipę jak była ostatnio. Dziękuję bardzo.

Wątpię, aby lepsze promocje były poza okresem świątecznym. Zawsze można przejść do konkurencji, która na pewno nie będzie próżnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przed chwilą przedłużyłem umowę na 13 miesięcy OPTIMUM HD + CANAL + HD + PVR(14 zł) w sumie płatne 101,30 zł przez 12 miesięcy a 13 misiąc pełna opłata. Pani nie dała się namówić na pvr za free, ale nie było problemu z zamianą PHILIPSA 250 GB na PACE 500 GB. Na początku spytała o powód złożenia wypowiedzenia, to odpowiedziałem, że 19 miesięcy przeraża :shock: no to wyskoczyła mi z umową na 13 miesięcy i już byłem ugotowany :P W sumie takie warunki mi odpowiadają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że o multiroom nie pytałem. Pani z działu utrzymania klienta przedstawiła to w ten sposób, że dostanę 30% zniżki na wybrany pakiet + 30% zniżki na wybrany pakiet dodatkowy na okres 12 miesięcy, natomiast 13 miesiąc, jak wspomniałem wyżej, płatny w całości. Dekoder na wynajem PVR za 14 zł i mimo usilnych próśb, gróźb, itp. :twisted: nie dało rady wynegocjować za darmo. Pani chciała mi jeszcze dać w promocji HBO OD na miesiąc, ale to bym musiał jeszcze wziąć HBO w pakiecie dodatkowym.

Także przy pakiecie OPTIMUM HD wygląda tak :

 

OPTIMUM HD 59,43 ZŁ

CANAL+ HD 27,93 ZŁ

PVR 500 GB 14 ZŁ

 

Łącznie 101,36 zł.

 

Canal+ HD liczyła mi od stawki 39,90 zł, czyli tak jakbym brał bez zobowiązania...

Tak to mniej więcej wygląda :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przed chwilą przedłużyłem umowę na 13 miesięcy OPTIMUM HD + CANAL + HD + PVR(14 zł) w sumie płatne 101,30 zł przez 12 miesięcy a 13 misiąc pełna opłata. Pani nie dała się namówić na pvr za free, ale nie było problemu z zamianą PHILIPSA 250 GB na PACE 500 GB. Na początku spytała o powód złożenia wypowiedzenia, to odpowiedziałem, że 19 miesięcy przeraża :shock: no to wyskoczyła mi z umową na 13 miesięcy i już byłem ugotowany :P W sumie takie warunki mi odpowiadają :D

 

Dzisiaj dostałem podobną propozycję i odmówiłem.

Do tej pory płaciłem za ten pakiet średnio ok.78 zł m-c, teraz wychodzi ok.102 zł m-c, wzrost 30%

Nawet po dodaniu polsatów nie jest to kwota adekwatna do nadawanych programów.

Zaraz odezwą się głosy ,że C+ nadaje najlepsze ligi na świecie.To prawda ,ale w tamtym roku też nadawała.

Jeżeli nie dostanę lepszej propozycji przechodzę od lutego do N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pvr gratis tez nie chceili dac do kompakta, tylko te 30% rabatu, co z kwoty 20zl daje owe 14zl. Coprawda nie poruszalem kwestii wymiany phila pvr na pace bo i tak nie jest to sprzet wart doplacania, chocby grosza. Kiepsciutko, jak sobie policzylem przy tej umowie 13 miesiecznej, srednia wychodzi 46zl. Powariowali, gdzie tu niby poszanowanie dla stalego klienta??? Porwnujac to do oferty n-ki za 48zl, ktora daja kazdemu z ulicy to bieda z nedza, ten goly kompakt. Nie ma co sie oszukiwac kuchnia.tv czy ale kino(plus teraz doszol jeszcze movies 24 :P) nie sa to zadne sensowne argumenty by zostac z cyfra, i ich pozal sie boze oferta dla stalych klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.To mój pierwszy post choć sledze forum od dawna.

Jestem abonentem cyfry od kilku lat - zawsze pakiet (obecny) KOMPAKT.

Nie "kombinowałem" z wypowiedzeniami az do jesieni 2009 i otrzymałem w wyniku "kombinowania" PVR - użytkowanie na 13m za darmo.

Rozpieściła mnie Cyfra+ tym PVR...

W grudniu 2010 otrzymałem kilka telefonów z propozycja...a dokładnie z superpropozycja 19m promocji ale odpowiadałem ze na razie dziękuje.Troche się zdenerwowałem ze Cyfra tak chce mi dobrze zrobić ze dzwoni i proponuje promocje nawet kiedy ja nie chce ze w końcu wysłałem wypowiedzenie...no i wtedy dopiero Cyfra zaczęła mnie bombardować telefonami! Niektórzy na forum biadola ze wysłali wypowiedzenie i nikt do nich nie dzwoni...ja mimo bidnego Kompaktu prawie co dwa dni miałem telefon z...ta sama beznadziejna propozycja 19m. Ja rozumiem ze ci ktorzy pracuja w centrum telefonicznym chca za wszelka cene wyrobic norme i zawrzec X umow promocyjnych ale doszlo do ciekawej sytuacji kiedy ja juz chcialem pozostac z Cyfra ale mila Pani Dorota poinformowała mnie ze juz nic z tego bo wyslalem wypowiedzenie i klamka zapadła. Mnie sie wydaje ze jednak miałbym możliwość powrotu jako skruszony abonent na "łono" mamusi Cyfry...

Stwierdzilem wiec ze Pani Doroto (ktora pozdrawiam jesli czyta to forum) ja dziekuje ale nie skorzystam z promocji.

Dzis dostalem takiego oto SMSa:

"Drogi Abonencie,zalezy nam, bys pozostał z Cyfra +. Tylko teraz umowa na 13 miesiecy i pakiet juz od 13.93 zl" no i podali numer telefonu.

Ciekaw jestem czy tylko mnie mamusia Cyfra+ tak kocha???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą również dostałem takiego samego SMS-a, tylko niestety spóźnili się, bo już kupiłem TNK HD.

Ja takze sie nad tym zastanawiam (telewizja na karte ale bez HD) albo pre-paid Cyfry z aukcji na all**ro.

Zastanawia mnie jednak co ciekawego Cyfra mi zaproponuje...

Odezwe sie jak do nich zadzwonie.

:lol:

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finansowo wychodzi na to samo wiec tutaj jest sprawiedliwie.

 

Wedlug jakiej matematyki? Bo mi nijak nie wychodzi sprawiedliwie, czy chociażby podobnie. Moze dla kogos kto nie mial zadnej promocji wczesniej to rarytas, ale w porownaniu z poprzednia to bieda. I jak tu ci podobnie wychodzi rabat 30% do poprzednich 50%. Do tego byl gratis pvr a teraz wogole nie chca o tym slyszyc. Wczesniej tez bylo 5hd na cala umow gratis. Pomijam juz takie smaczki jak 2miesiace pakietu hbo czy 4m canal gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunek jest banalnie prosty.

Znizka 30% na 12 miesiecy. Znizka 50% na 9 miesiecy przy 19 miesiacach umowy. Sredni rachunek wychodzi prawie taki sam czyli jest sprawiedliwie.

Nie wiem czego nie umiesz obliczyc.

 

Przyklad:

Optimum HD + C+ HD (bez dekodera PVR ) na 13m daje nam sredni rachunek 90.

Optimum HD + C+ HD na 19m daje nam sredni rachunek 92,5.

Jest nawet lepiej niz bylo.

Dolaczajac jednak oplate za wynajem jest minimalnie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem tego smsa, ale przecież ta oferta umowy 13 miesięznej jest dużo droższa niż oferta 19 miesięczna.

 

Prędzej chcieli dać umowę na 19 miesięcy (jakies 4 dni temu dzwonil konsultant, że wytargował dla mnie darmowy PVR na cały okres umowy do pakietu kompakt bez zadnego kanalu HD)

Kompakt 7 miesięcy 50%

PVR gratis na caly okres umowy

średnia miesięczna 35zł

 

A teraz proponują umowę 13 miesięcy i rabat 30% na 12 miesięcy na kompakt i 30% zniżki na PVR + 13 miesiąc płatny 100%

średnia 45zł miesięcznie

 

Więc jaki tu sens w tej umowie 13 miesięcznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki tu sens w tej umowie 13 miesięcznej?

 

To, że podpisujesz umowę 6 miesięcy krótszą, dlatego średnio wychodzi nieco drożej. Chyba logiczne.

 

Zaraz odezwą się głosy ,że C+ nadaje najlepsze ligi na świecie.To prawda ,ale w tamtym roku też nadawała.

Jeżeli nie dostanę lepszej propozycji przechodzę od lutego do N.

 

Straszysz? ;-).

Możesz odjeść nawet do Rydzyka. Ważne jednak, by w ofercie mieć kanały które CIEBIE interesują. Jeśli twoja PROGRAMOWA oferta "n" będzie dla Ciebie lepsza od obecnej Cyfry+, to tylko się cieszyć ;). Bo najważniejsze, by klient był zadowolony.

 

PAMIĘTAJCIE!!!

Cyfra+ rok temu zrobiła błąd "łapiąc" klientów, którzy brali ofertę TYLKO dlatego, że była za pół darmo, a nie dla kontenu. Od kilku miesięcy operator stawia na klientów, którzy oprócz Cyfry+ wezmą także Canal+. Więc nie należy się spodziewac, że w tym roku Cyfra+ zaoferuje Canal+ gratis, co było w ubiegłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rachunek jest banalnie prosty.

Znizka 30% na 12 miesiecy. Znizka 50% na 9 miesiecy przy 19 miesiacach umowy. Sredni rachunek wychodzi prawie taki sam czyli jest sprawiedliwie.

Nie wiem czego nie umiesz obliczyc.

 

Umiem obliczyc ze to samo przy poprzedniej umowie mialem za ~27 miesiecznie, a wedlug tej nowej ~46 za znacznie mniej. A to ze to wychodzi tyle samo co obecna promocja na 19m miesiecy to akurat jest zmartwienie dla tych co traktuja to jako "must have" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46-14=32

Cena zaporowa?

 

A co to niby daje? Nie kaza mi zaplacic 32 tylko 46, wiec co z tego ze niejako za programy wychodzi 32 a za ten szmelc licza 14, skoro ja i tak musze zaplacic 46. Naprawde takie podejscie sprawdza sie moze w psychoanalizie z tym dzieleniem wlosa na czworo, ale rachunek na jakas kwote to ciagle to samo! I o ponad 40% wiecej niz placilem poprzednio. Wiec spora roznica w stosunku do skoku podatku o 1%., Nie wspominajac ze teraz nawet nie ma jednego kanalu hd co wyglada zalosnie z dekoderem pvr hd ale jak sie wezmie kompakt hd by zrownowazyc brak wczesniejsze paczki 5hd ktore byly gratis to dysproporcja cenowa dopiero sie robi znaczna.

 

Wypowiedzenia juz nie cofne, tylko tymi telefonikami z smiesznymi ofertami to czlowieka wyprowadzaja z rownowagi. Jeszcze z tym praniem mozgu jacy to oni szczodrzy i jak mnie cenia. Ci konsultanci to powinni sie palic ze wstydu na tym drugim koncu lini.

 

Wybor. ......A swoja droga zrezygnuj z PVR i masz to co chcesz.

 

Bez pvr to oni moga z ta oferta spadac na drzewo. Naprawde w dzisjejszych czasach oferta bez pvr to moze jest doba dla gospodyn domowych ale nie normalnego czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...